Warewashing منطقه

[ad_1]

Warewashing اصطلاح برای جمع آوری خاکی ظروف, عینکی, ظروف, قابلمه و تابه و خراش دادن, شستشو, مطابق با اصول و خشک کردن آنها. آن است که تا کنون ضروری ترین و کم هیجان انگیز بخشی از foodservice کسب و کار. آیا ظروف انجام شده توسط دست و یا با ماشین یا ترکیبی از هر دو آن را یک کار کثیف با دماهای بالا رطوبت و لغزنده طبقه است که نیاز به ثابت احتیاط. برای صاحب رستوران این هم 1 از پر هزینه ترین مناطق به کار گیرند. نیروی کار (و گردش مالی بالا) آب و برق و دنده ها همه گران و شکستگی می توانید حساب برای 10 تا 15 درصد از ظرف منطقه هزینه می شود.هزینه است که نه تنها دلیل warewashing از اهمیت عمده.

کاملا به سادگی آن تاثیر مستقیم در سلامت عمومی است. ضعیف انجام شما را به خطر اندازد کسب و کار خود را به صورت روزانه. در حال حاضر اجازه دهید در پوشش راه سیم کشی و شستشو اثرات اندازه و محل ظرف ، اولین ظروف کثیف باید برای به دست آوردن وجود دارد. برخی از رستوران ها باید, اتوبوس, افراد یا waitstaff ظروف را به طور مستقیم به سمت warewashing منطقه; دیگران سعی می کنید برای صرفه جویی در برخی از مراحل انباشته ظروف در اتوبوس ها بر روی چرخ دستی واقع در سراسر منطقه ناهار خوری و آوردن آنها به شسته شود تنها زمانی که سبد خرید کامل است. (بزرگترین چرخ دستی های موبایل است که می تواند حداقل یک دوجین از بزرگ بیضی پیشخدمت’ سینی با نام مستعار “ملکه Marys.”) سرویس سریع و cafeteriastyle رستوران ها ممکن است انتخاب کردن به مشتریان, اتوبوس, خود, جداول, واریز زباله و سینی را در ظروف در نزدیکی درب به عنوان آنها را ترک.

تاکید باید بر روی طراحی یک سیستم مطمئن شوید که هر یک از بشقاب و فنجان و یا چنگال جریان خود را الگوی برای به دست آوردن آن در داخل و خارج از سرویس به سرعت و کارآمد. صاف و کوتاه الگوی جریان از منطقه ناهار خوری به ظرف منطقه را حفظ خواهد کرد شکستگی را به حداقل و کاهش هزینه های نیروی کار. شما باید برای پیدا کردن کوتاه ترین مسیر است که به حداقل می رساند طبیعی سر و صدا و جغ عملکرد با ظروف و همچنین نگه می دارد و آنها را از مهمانان دید تا آنجا که امکان پذیر است. در نهادی تنظیمات دیش اتاق باید قرار داده شود و در جریان الگوی خروجی مهمانان بنابراین به عنوان نه به تداخل با آنهایی که ورودی. تسمه نقاله و یا قرار دادن دیوار و یا پارتیشن می تواند به حداقل رساندن تماس با ظرف منطقه مناظر و صداها را.

ظروف باید خراشیده و انباشته زمانی که آنها می رسند warewashing منطقه است. گاهی اوقات خراش دادن و انباشته ممکن است مسئولیت از افراد و یا پیشخدمت را که در ظروف. این روش شناخته شده به عنوان decoying و آن را اجازه می دهد تا ماشین ظرفشویی به تمرکز بر روی شستشو ظروف و بارگذاری آنها به ماشین آلات. مهم نیست که خراش شما بهتر کشف کردن که در آن scrapings در حال رفتن برای پایان دادن به. یک سطل زباله می تواند با بوش پلاستیکی? دفع زباله? شیشه و ظروف خاص بهداشت نیاز دارد. به عنوان استفاده از ظروف گرفته است یک جدول باید آن را قرار داده و بلافاصله به یک presoaking راه حل یا در سینک یا اتوبوس وان. زمانی که به عنوان ماشین ظرفشویی, ظروف باید قرار رو در سوراخ, ظروف دور به طور قابل توجهی شبیه به کسانی که شما با آن آشنا هستید در صفحه اصلی ماشین ظرفشویی. و فنجان های چیده شده رو به پایین بر روی قفسه های خاص نیست و در سایت قرار داده شده به طور منظم ظرف قفسه ها با بشقاب.

اگر ظروف پایه دار استفاده شده است مانند قد شراب یا آب عینکی خاص وجود دارد قفسه با فرد بالاتر محفظه برای جلوگیری از پیکور شیشه پایگاه. وجود دارد باید به اندازه کافی در منطقه برای ذخیره سازی های تخصصی این ظروف هر دو پر و خالی. نه ظروف و ظروف باید با حوله خشک پس از حذف از ماشین ظرفشویی. به جای جای ظروف بزرگ جاذب حوله و مرتب آن را به عنوان آن را خشک; اجازه عینک به هوا خشک قبل از از بین بردن آنها را از قفسه. دوباره این فضا نیاز دارد. بسیاری از رستوران ها فروشگاه عینک خود را در قفسه تا زمانی که آنها در حال استفاده یک بار دیگر که موجب صرفه جویی در فضای ذخیره سازی و زمان. راه های متعددی وجود دارد به سازماندهی ظرف ، در اغلب موارد شما خواهد شد مجموعه ای از تجهیزات خود را در یک خط مستقیم و یک L-شکل و یا شاید یک مربع توخالی با دنده ساخت طرف از مربع و کارکنان ایستاده در داخل.

در تعیین اندازه ظرف خود را در منطقه در نظر گرفتن اندازه و اتاق ناهار خوری. به یاد داشته باشید که هر فردی در خدمت تولید شش تا هشت کثیف ظرف موارد. محاسبه چگونه بسیاری از کامل ظرف قفسه های خود را ظرف دستگاه می تواند روش در یک ساعت. در نهایت متوجه است که بزرگترین ظرف اتاق به طور متوسط عملکرد در 70 درصد بهره وری. درون ظرف منطقه خراش دادن پاشش بلند کردن اجسام و حمل ميانگين بیشتر نیروی کار و هزینه های بالقوه برای فاجعه مگر در مواردی خاص و با توجه به ایمنی. Nonslip طبقه و زهکشی مناسب در حال ضرورت. معمولا شهر موجب نیز مشخص روشنایی مورد نیاز (70 تا 100 فوت-شمع روشنایی) و حکومت تهویه برنامه.

ظرف ماشین آلات تولید تا میزان قابل توجهی گرما و رطوبت است که تهویه مناسب ضروری است برای کارمند راحتی; به عنوان یک پاداش آن را نیز کمک می کند تا پاک کردن غذاهای خشک و تر ، آکوستیک کاشی دیوار و سقف مهم است که در این منطقه برای حفظ ظرف اتاق سر و صدا از ریختن به منطقه ناهار خوری. اضافی مورد است که باید به دقت انتخاب شده ممکن است این نوع از درب که لینک warewashing منطقه نسبت به بقیه امکانات. نوسانی دو درب هستند نه یک ایده عالی در اینجا به همین دلیل ما آنها را دلسرد میان آشپزخانه و پشتیبانی مناطق مگر اینکه هر درب نصب شده است به نوسان تنها یک راه وجود دارد حداقل دو پا را بین درب و هر درب است که به وضوح برچسب “در” و “،”

[ad_2]