Univera Lifesciences نقد و بررسی – حقیقت در قلب Univera Lifesciences

[ad_1]

صنعت بازاریابی شبکه ای است گرفتار شهرت “کلاهبرداری” و “طرح های هرمی”. یک دست کامل از شرکت ها که در تلاش برای فریب مردم از پول خود را ایجاد کرده اند یک پارادایم در مورد بازاریابی شبکه ای است که به سادگی نمی't متجانس با بسیاری از صنعت امروز است. اعطا شده, هنوز هم وجود دارد شرکت های خارج وجود دارد که شما نیاز به مراقب است. است Univera Lifesciences یکی از آنها ؟ این مقاله به بررسی این سوال و بیشتر آشکار حقیقت در دل این شرکت در این Univera Lifesciences نقد و بررسی.

Univera Lifesciences نقد و بررسی – آنها پنهان شده در پشت ادعا می کند ؟

هنگامی که شما شروع به حفر عمیق تر در پشت صحنه Univera Lifesciences شما ممکن است تعجب آنچه که شما در پیدا کردن. در حالی که برخی از شرکت ها ادعا می کنند آنها را “سطح بالا علم” و سپس پنهان شدن در پشت یک پزشک این شرکت است که در واقع بخشی از یک بزرگتر چتر سازمان (به نام “Econet”) که's, خواهر, شرکت Unigen بزرگترین محصولات طبیعی تحقیقات موتور بر روی این سیاره است. آنها خود بزرگترین عملکردی گیاه دارویی کتابخانه در جهان در 14,000 گیاهان و در حال رشد است. نه تنها وجود دارد برش لبه علم (Unigen استخدام بیش از 50 full زمان دانشمندان نیمی از آنها باید دکترا,'s) اما این سازمان نیز کنترل خود را تولید می کند و تولید خود مواد اولیه از یک شبکه گسترده ای از منابع در سراسر جهان. این Econet است که متشکل از 4 شرکت ها همه با هم, همه بدهی رایگان و متعلق به بخش خصوصی توسط یک مرد – آقای بیل لی یک میلیاردر کره ای نیکوکار. عمیق تر شما پایین خرگوش کل بیشتر سنگ جامد پایه و اساس از این Univera Lifesciences شرکت.

Univera Lifesciences را نقد کنید – آیا این محصولات واقعا کار می کند ؟

محصولات ارائه شده توسط Univera Lifesciences در حال برش لبه تغذیه ای و دارویی و یا “مواد غذایی” است که طراحی شده برای حمایت از بدن's توانایی التیام بازسازی و عمل در سطح بالایی از انرژی و نشاط. اما آیا آنها در واقع کار می کند ؟ یک بار دیگر Univera Lifesciences می ایستد تا تحت بررسی را ترک نمی هر یک از نتایج خود را به بیکار حدس و گمان است. در مستقل دو سو کور کنترل شده با پلاسبو انسان بالینی اثربخشی محصولات خود شده است به خوبی مستند شده است. در واقع به عنوان بسیاری از 50 درصد از افرادی که سعی کنید محصول خود را گل سرسبد “Xtra” متوجه یکی از 4 بالینی مزایای ظرف 3 روز. به نظر می رسد که 20 میلیون دلار به علاوه دلار و 5 سال پژوهش و صرف قبل از انتشار یک محصول پرداخت می شود.

Univera Lifesciences نقد و بررسی – کلاهبرداری و یا فرصت کسب و کار مشروع?

هنگام ارزیابی Univera Lifesciences فرصت کسب و کار ممکن است به نظر می رسد در نگاه اول به طور مشابه به دیگر شبکه بازاریابی فرصت ها. یک فرد فرصت برای به اشتراک گذاشتن محصولات و بهره مندی از خرده فروشی و کمیسیون باقی مانده هنگامی که مشتریان خرید محصول و یا زمانی که یکی دیگر مرتبط می پیوندد و آنها را در کسب و کار. اما پس از بازرسی دقیق تر وجود دارد چند تفاوت های منحصر به فرد. طرح پرداخت غرامت است که ترکیبی از unilevel و یک ماتریس به سبک طرح است که حداکثر بازگشت سرمایه گذاری برای مبتدی (چیزی منحصر به فرد است که در یک صنعت است که به شدت پاداش فقط بالای 2٪). در مرحله دوم با استفاده از یک “هدیه” اجازه می دهد تا همکاران خود را به مشتریان بالقوه و همکاران کسب و کار یک فرصت برای تجربه محصولات و دریافت پاسخ سوالات خود قبل از نیاز به هر نوع تعهد است. این به طور چشمگیری کاهش می دهد هر گونه اصطکاک است که در غیر این صورت ممکن شده اند در حال حاضر زمانی که یک کسب و کار جدید کاردانی آغاز می شود “فروش” را به خود نزدیک ترین دوستان و خانواده.
اغلب این چیزی است که توجه به این صنعت نام بد. اما با این مدل وابسته است و ظاهرا قادر به ارائه یک نمونه و برخی از اطلاعات در توانمند سازی مصرف کنندگان بالقوه خود را به تصمیم آگاهانه در مورد آنچه که's بهترین ها را برای سلامت خود و آینده ثروت است.

Univera Lifesciences نقد و بررسی – حقیقت در قلب Univera

با یک میلیاردر کره ای نیکوکار در راس و شرکت زیرساخت و منابع که در حال بی نظیر در صنعت Univear Lifesciences آماده است به عنوان رهبر جهان در محصولات طبیعی در آینده نزدیک. آنها در حال حاضر در مرحله تنظیم برای گسترش بین المللی به مکزیک و استرالیا و نیوزیلند در اواخر سال 2010 به دنبال بازارهای آسیایی بیش از 2 سال آینده. این Univera Lifesciences بررسی است فقط نوک کوه یخ است. همچنان به انجام علت سعی و کوشش خود در مورد ماموریت است که این شرکت است که به تغییر جهان است.

[ad_2]