UB04 فرم – چه UB04 فرم رو از کجا بگیرم و چگونه می توانم آن را پر کنید ؟

[ad_1]

آیا شما نیاز به یک UB04 فرم تکمیل شده برای یک شرکت بیمه ؟ چه UB04 فرم ؟ که در آن شما پیدا کردن یکی است ؟ و چگونه شما آن را پر کنید ؟ ما اجرا در سراسر این سوال اغلب در دنیای حسابداری و مدیریت پزشکی. اکثر بیمه بهداشت و درمان پزشکی ادعا می کند در حال ثبت در سیستم مدیریت محتوا 1500 اشکال (گاهی اوقات به نام HCFA فرم). این شایع تر است, به اکثر مردم است. بسیاری از billers نمی دانم زمانی که به استفاده از سیستم مدیریت محتوا اشکال و زمانی که به استفاده از UB 04 اشکال.

این UB04 فرم درخواست استفاده از امکانات به جای پزشکان برای سلامت خود را بیمه صدور صورت حساب. بیمارستان ها و مراکز توانبخشی سرپایی مراکز جراحی و درمانگاه و غیره نیاز به لایحه خدمات خود را در UB04 فرم به منظور دریافت پرداخت می شود. پزشک حسابداری انجام شده است در این سیستم مدیریت محتوا 1500 فرم ادعا می کنند.

هر یک بار در چندی ما یک تماس از یک فرد است که در تلاش برای دریافت یک ادعای بیمه پرداخت می شود و به آنها گفته شود که توسط شرکت های بیمه است که آنها باید فایل ادعا در UB04 فرم. این افراد هیچ اطلاعی ندارم آنچه در این فرم است و یا چگونه به آن را کامل کنید. آنها ممکن است مجبور به اعتراف یک دوست به الکل و مواد مخدر مرکز نوتوانی و در حال حاضر پیدا کنید که امکانات نیست و شرکت با طرح های بیمه خود را. این امکانات اغلب فایل نیست UB04 اشکال و نمی تواند کمک به خانواده دریافت بازپرداخت توسط شرکت بیمه.

بسیاری از بار این خانواده پرداخت کرده است تا برای خدمات از تسهیلات و در حال حاضر در تلاش برای به دست آوردن شرکت های بیمه برای بازپرداخت آنها است. بیمه نامه ممکن است به پرداخت خارج از شبکه اما این ادعا باید در زمینه به درستی در یک UB04 فرم. اغلب اوقات مردم در حال تلاش برای جمع آوری بسیاری از هزار دلار در این ادعا است. زمینه های مورد نیاز در UBO4 فرم شامل برگرد, کد, ارزش کدها و نوع لایحه. چه چیزی شما را در این زمینه ؟ این اشکال می تواند بسیار گیج کننده است. جایی که شما اطلاعات صحیح به تکمیل فرم? و که زمینه های مورد نیاز در فرم ؟ اگر تسهیلات ندارد UB04 فرم را پر کنید که در آن شما یکی است ؟

متاسفانه پاسخ آسان نیست. برگرد کد نشان دهنده این روش کدهای. نوع لایحه یک عدد سه رقمی است که نشان دهنده نوع از تسهیلات این لایحه طبقه بندی و فراوانی این لایحه است. ارزش کدهای زمینه های مورد نیاز تنها در شرایط خاص. آن را بسیار دشوار است برای تکمیل این فرم ها به درستی و بدون تجربه قبلی و یا آموزش مناسب. یکی دیگر از گرفتن این است که فرم تغییر شد در مارس 2007 به اجازه می دهد برای استفاده از NPI شماره. شما باید درک کنند NPI اعداد به طور کامل به تعیین که در آن شما باید با وارد کردن یک فرد NPI شماره و یا یک گروه NPI شماره. و هنگامی که شما سعی می کنید برای پیدا کردن UB04 اشکال برای فروش, شما پیدا کردن آنها در دسترس هستند در جعبه 2500.

اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به فایل ادعا در UB04 فرم و نمی دانید که آنچه شما انجام می دهند مطمئن شوید که شما به آن نگاه کنید به طور کامل. ادعای اغلب رد زمان پس از زمان برای اطلاعات ناقص و یا نادرست. اگر ادعای خود را برای یک مقدار زیادی از پول, شما ممکن است بخواهید صبر کنید ماه برای پرداخت.

کپی رایت نوامبر 2008 – آلیس اسکات

[ad_2]