StairMaster تجهیزات تناسب اندام: بهداشت و درمان باشگاه تناسب اندام با کیفیت, استپر,

[ad_1]

StairMaster یک باشگاه سلامت با نام تجاری با کیفیت از تجهیزات ورزش شناخته شده بهترین ها را برای خود مشهور جهان پله کوهنوردان و StepMills. StairMaster پله کوهنوردان باید دو بیارتباط فرد, مراحل اقدام مستقل از یک دیگر در حالی که StairMaster StepMill یک چرخش پله برقی مانند راه پله. نزدیک به سی سال پیش اولین تمرین StairMaster کوهنورد خواهد بود معرفی شده به جهان از بهداشت و درمان و تناسب اندام. این StairMaster اختراع شد به نام StairMaster 5000. در سال 1983 لانی Potts و کاردانی جیم واکر معرفی StairMaster 5000 به جهان از طریق Tri-Tech, Inc., در یک نمایشگاه تجاری در Tulsa, اوکلاهما برگزار شد کالاهای ورزشی ملی انجمن.

پس از موفقیت های فوری از این 5000 StepMill, StairMaster به دنبال راه هایی برای بهبود خود را جدید و محبوب پله از طریق پیشرفت های فن آوری. در عرض یک سال, SM 5000 خواهد بود جایگزین با StairMaster 6000. در حالی که StairMaster 6000 به نظر می رسد تقریبا یکسان و مکانیکی شبیه به 5000 پله های SM 6000 را فراهم می کند کاربران آن را با دیجیتال پیشرفت است. ارتقاء فن آوری در برنامه نویسی آن ایجاد یک فضای که بیشتر تعاملی برای کاربر. مردم در حال حاضر می تواند چاپ خود آماری بازخورد در یک چاپگر حرارتی و نگه داشتن چشم در نبض خود را از طریق ضربان قلب نظارت است. نظارت بر آنهایی که ضربان قلب در حالی که ورزش ضروری است برای بسیاری از مردم که تمرین قلبی عروقی تجهیزات تناسب اندام. یکی قادر به مراقب باشید و در همان زمان فشار محدودیت های خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها را به توانایی برای نظارت بر ضربان قلب خود را. به منظور تماشای پیشرفت خود را به صورت الکترونیکی به SM 6000 نمایش زمان واقعی اطلاعات تمرین خود CRT.

در سال 1985 در حال اجرا شبیه ساز کارتریج توسعه داده شد به منظور افزایش دیجیتال بازخورد کاربر در SM 6000. بعد از آن که در سال Tri-Tech, Inc., فروش ناتیلوس غرب, توزیع حقوق برای StairMaster تجهیزات تناسب اندام. برای 25 سال آینده Nautilus خواهد سهم قابل توجهی را به تناسب اندام تجهیزات صنعت از طریق خود مستمر تولید مصرف گرا بهداشت و درمان باشگاه با کیفیت و از لحاظ اقتصادی قابل دوام تناسب اندام پله کوهنوردان. ناتیلوس است تجهیزات تناسب اندام شرکت مسئول برای اختراع StairMaster 4000PT, 4200PT, 4400CL, 4600PT, 4600CL, 7000PT Sm 916 & SC916.

بین المللی سلامت راکت و باشگاه ورزشی انجمن (IHRSA) برگزار شد نشان می دهد تجارت در نشویل در سال 1986. آن را در طول این کنوانسیون که StairMaster پرده برداری جدید خود را ایجاد و راه اندازی StairMaster 4000PT. این پله پله ساخته شده بود بدون پله برقی, مانند, پله گردان. به جای سرعت مکانیکی کنترل سرعت چرخش پله به عنوان مورد با SM 5000 و SM 6000 های SM 4000PT تا به حال دو مرحله با حرکات مستقل از یک دیگر شبیه سازی بالا رفتن از پله ها. مکانیکی صحبت های خود را جمع پدال حرکت بود کنترل از طریق یک شفت دوار در حالی که با سرعت کنترل شد و پیکربندی از طریق دینام. StairMaster را یک معامله بزرگ از موفقیت های خود را با جدید 4000PT پله بالا رونده و دو مستقل مراحل طراحی می روند برای دهه آینده. به عنوان علاقه چرخش, راه پله مدل به زودی شروع به محو شدن فروش برای StairMaster 4000PT سر به فلک کشید.

StairMaster تولید برخی از محبوب ترین و موثر ترین راه پله, استپر و StepMills امروز در تناسب اندام میباشد. اگر شما صرف هر مقدار قابل توجهی از زمان با استفاده از پله کوهنوردان در ورزشگاه و سپس شما به احتمال زیاد اعمال در StairMaster کوهنورد قبل از. به عنوان بزرگترین تولید کننده تجاری و خانه بدنسازی, پله, استپر, در سراسر کشور, StairMaster مسئول طراحی و تولید و توسعه و بازاریابی برای جهان بهترین راه پله, استپر. رهبری تناسب اندام تجهیزات صنعت با هیجان انگیز و شکستن زمین, ویژگی های StairMaster همچنان به تحت تاثیر قرار دادن کارشناسان تناسب اندام در سراسر جهان با محصولات برتر که StairMaster در ادامه به شما معرفی به جهان از تجهیزات سالن های بدنسازی.

متخصص در تولید و بازاریابی و فروش پله موتورهای پله ای برای بیش از سه دهه در حال حاضر StairMaster باقی مانده بلامنازع سنگین وزن قهرمان بدنسازی با کیفیت و مسکونی پله استپر. نمونه عالی و دقیق فرآیند تولید که StairMaster مذهبی استخدام دیده می شود از طریق چشمگیر خط از پله استپر. این StairMaster 4200PT, StairMaster 4400PT/CL این StairMaster 7000PT StepMill SM 916 مرحله آسیاب و SC 916 همه نمونه هایی از تزلزل تعهد نسبت به ساخت کامل, که StairMaster شرح زیر است. بیشتر altruist از داری StairMaster معتاد به سمت بهتر تناسب اندام تجهیزات صنعت از طریق مداوم خود را تولید ساختاری صدا بیو مکانیکی صحیح پله کوهنوردان و StepMills. زیبایی زرق و برق دار و مکانیکی پایین تر از تجهیزات ورزشی است نه یک گزینه برای کسانی که به دنبال کارآمد و موثر دستگاه های بدنسازی به دلیل ارزان و شل و ول تجهیزات ورزش را به عنوان چیزی بیش از یک زباله فضایی. StairMaster پله کوهنوردان تاکید و برجسته کردن همه چیز خوب در مورد کارآمد و موثر تجهیزات تناسب اندام. در میان بزرگترین تجهیزات ورزشی در ورزشگاه نشسته StairMaster 916 StepMill. بر خلاف ثابت, دوچرخه ورزش تردمیل و صلیب-تجهیزات آموزشی (بیضوی ماشین آلات بیش از حد) ، SM 916 StepMill دارای یک ویژگی فوق العاده ای است که انگیزه آن کاربر به ورزش برای دوره های طولانی از زمان. به طور مداوم چرخش پله ها از SM916 ایجاد یک محیط که در آن کاربر نمی تواند تقلب خود را. پله برقی مانند چرخش مراحل آن را غیر ممکن است برای استراحت و استراحت در حالی که با استفاده از SM 916 مرحله آسیاب. کاربران در حال انگیزه خود را برای تکمیل تمرین در SM 916 با توجه به این واقعیت است که تلاش برای کاهش ممکن است در نتیجه سقوط پله-کوهنورد و ایجاد وقفه در تمرین. در حالی که در حال اجرا بر روی تردمیل, از آن آسان است به کم کردن سرعت به یک حلزون سرعت و بدون از دست دادن همه شتاب.

StairMaster متعلق به شرکت مادر خود را در ناتیلوس. در سال 1986 تاسیس و مستقر در ونکوور ناتیلوس رهبر صنعت برای تناسب اندام فروش. در حالی که در حال توسعه و تولید و بازاریابی تجهیزات بدنسازی تحت ناتیلوس نام دیگر شناخته شده و تخفیف تناسب اندام تجهیزات مارک های تولید شده توسط ناتیلوس شامل Schwinn تناسب اندام, Bowflex و Treadclimber. ناتیلوس فراهم می کند طیف گسترده ای از تجهیزات ورزشی اعم از نخست وزیر, بهداشت و درمان باشگاه کیفیت تجهیزات تناسب اندام به سبک و ارزان و کوچک تجهیزات تناسب اندام برای خانه. ناتیلوس دریافت کرده است توجه زیادی در طول چند سال گذشته با توجه به ایجاد Bowflex Treadclimber. Bowflex SelectTeck جري شده اند یک موفقیت برای ناتیلوس به تازگی بیش از حد. Schwinn تناسب اندام همه ما می دانیم که برای آنها بسیار جذاب Airdyne دوچرخه ثابت. به تازگی Schwinn متوجه شده در افق یک بار دیگر خود را ثابت تولید محبوب چرخش دوچرخه. تردمیل ساخته شده توسط Schwinn تناسب اندام را به دست آورده شهرت به عنوان به خوبی. Schwinn 860 تردمیل و Schwinn 840 هر دو جامد اقدام به خرید اگر شما به دنبال برای یک سبک وزن با تردمیل برای بدنسازی صفحه اصلی خود را.

[ad_2]