Selecthealth بیمه سلامت – برای افراد و خانواده ها

[ad_1]

SelectHealth منحصر به فرد با بهره گیری از شبکه ای از پزشکان و بیمارستان Intermountain Healthcare شبکه است که در ایالت یوتا است.

مراقبت موثر

یوتا-بر اساس Intermountain Healthcare بیمارستان ها دریافت کرده اند به رسمیت شناختن ملی کیفیت و قیمت و درمان موثر از شرایط جدی.

بیمه دندانپزشکی

Selecthealth ارائه می دهد چیزی است که اکثر شرکت ها در ایالت یوتا don't; بیمه دندانپزشکی همراه با برنامه های سلامت خود.

یوتا گزینه های طرح

Selecthealth ارائه می دهد برنامه های که تحت پوشش دفتر بازدیدکننده داشته است و نسخه های قبل از کسر و همچنین به عنوان برنامه های با deductibles بالا است که کار با حساب های پس انداز بهداشت و درمان.

دکتر, شبکه های

به عنوان یک مشتری شما باید انتخاب خود را از سه اندازه مختلف, دکتر, شبکه; SelectValue (پزشکان در درجه اول در منطقه سالت لیک سیتی), SelectMed + (پزشکان همراه Wasatch مقابل کشش از اگدن به پرووو) و SelectCare + (پزشکان در سراسر ایالت یوتا). انتخاب بین اندازه از شبکههای یک راه موثر برای دستکاری قیمت از طرح خود را.

بچه ها برنامه های

SelectHealth شرکت تنها در ایالت یوتا برای ارائه یک برنامه درمانی به طور خاص طراحی شده برای کودکان و نوجوانان زیر 18 سال. این برنامه ها با قیمت مناسب و یک گزینه عالی برای پدر و مادر که تنها نیاز به پوشش برای فرزندان خود.

تخفیف برای اعضای

SelectHealth ارائه می دهد تخفیف برای بیمه خود را به مشتریان در چشم می پوشند, عمل جراحی لیزیک چشم, سلامت باشگاه ها و مراکز ورزشی, شخصی, آموزشی, دارو, آموزش و پرورش, سمعک, کایروپراکتیک, ماساژ درمانی, مکمل های تغذیه ای چشمه های معدنی و رایگان ترک سیگار برنامه.

MyHealth حساب آنلاین

SelectHealth کاربران همچنین دسترسی به بهداشت شخصی و طرح گزینه اطلاعات است. این به کاربران دسترسی به داروخانه جزئیات پوشش و ادعا می کند اطلاعات هزینه برآوردگرهای بیمه آموزش و پرورش و بهداشت و سلامتی از طریق ابزار دائم.

حسابداری و مدیریت

SelectHealth ارائه می دهد دو گزینه صدور صورت حساب; خروج اتوماتیک از چک یا حساب پس انداز و یا پرداخت الکترونیکی آنلاین.

قیمت گذاری

SelectHealth نرخ برنامه های خود را در یک “تک, دو, حزب, خانواده,” system. اگر شما یک فرد خانواده SelectHealth's نرخ ممکن است به نظر می رسد بالاتر از شرکت هایی که نرخ “هر فرد.”

به دلیل Intermountain Healthcare's رکورد فوق العاده مقرون به صرفه مراقبت با کیفیت و عالی شهرت SelectHealth که استفاده IHC's شبکه یکی از محکم ترین و قابل اعتماد گزینه برای فرد و خانواده بیمه درمانی در ایالت یوتا است.

[ad_2]