SCBA ماسک تمیز کردن

[ad_1]

SCBA ماسک ماسک ها مهم دستگاه ایمنی شاغل در محل کار امروز است. آنها در حال استفاده توسط هر کسی که از آتش به بخش های خطرناک کاربردهای صنعتی است. در واقع در هر نقطه یک فرد نیاز خود شامل منبع تازه تنفس هوا است. SCBA مخفف خود شامل دستگاه تنفس و آنها در حال استفاده در محیط هایی با درجه مناسب است به نفس و نمی توان فیلتر شده مانند ذرات مانند اسپری رنگ. این SCBA ماسک را فراهم می کند پوشنده لباس خود شامل محیط با هوای تازه تحویل به ماسک ماسک از یک مخزن هوایی. یکی نادیده گرفته نگهداری آیتم SCBA ماسک تمیز کردن. این دنده ایمنی است که اغلب پوشیده شده توسط افراد مختلف و می تواند تبدیل به ز کثیف و غیر بهداشتی. باکتری مایعات بدن و دوده و مواد سمی همه ساخت و آلوده خود را تنفسی تجهیزات. تمیز کردن یک وظیفه بسیار مهم است که باید تکمیل شود به منظور حفظ امن تجهیزات.

تمیز کردن خود را SCBA ماسک و دنده یک فرایند نسبتا ساده است و می تواند زندگی طولانی خود ماسک ماسک. این به طور کلی مورد استفاده در محیط های کثیف که پر از خاک و آلاینده های دیگر. اولین قدم شما این است برای پاک کردن گرد و خاک و دوده است که انباشته شده بر روی ماسک شیلنگ و مخزن. اول حذف فیلتر کارتریج یا مخازن. در حال حاضر از هم جدا ماسک ماسک با از بین بردن دیافراگم و شلنگ هوا. (به یاد داشته باشید به بازرسی و تعویض هر شکسته و یا قطعات معیوب.) شستشوی تمام قطعات در آب گرم را با صابون و یا مواد شوینده و لایه بردار و دور از هر گونه آلودگی و یا آلاینده های که ممکن است جمع آوری شده در این ماسک دنده. سپس شستشو با آب در حال اجرا.

گام بعدی این است برای تمیز کردن SCBA دنده با یک عامل ضد عفونی. روشهای مختلفی برای این کار است. اولین و شاید ساده ترین راه این است که فقط با استفاده از یک محلول سفید کننده. فقط مخلوط 1 میلی لیتر از مایع سفید کننده به 1 لیتر آب است. ید نیز موثر است با استفاده از حدود همان نسبت. نیز وجود دارد که به صورت تجاری در دسترس پاک کننده ها برای فروش در دسترس به عنوان به خوبی. (توصیه می شود که شما چک کنید اگر سازنده تصویب استفاده از آنها در شرایط خاص خود SCBA ماسک.) پس راه حل این است که مخلوط درستی از این تجهیزات باید در آن قرار می گیرد. غوطه ور شدن بهترین راه برای مطمئن شوید که همه از SCBA دنده ضد عفونی. به سادگی غرق تجهیزات برای حداقل 2 دقیقه در ضد عفونی عامل استفاده می کنید و سپس کاملا شستشو در آب در حال اجرا. شستشو بسیار مهم است پس از این فرآیند به دلیل ضد عفونی عامل می تواند باعث تحریک پوست اگر آن را به طور کامل حذف شده از SCBA ماسک و تجهیزات. پس از اینکه به طور کامل شستشو داده و خشک همه اجزاء و دوباره سوار. در حال حاضر بررسی کنید و مطمئن شوید که تمام قطعات به درستی و با خیال راحت.

التراسونیک تمیز کردن یکی دیگر از روش های معمول مورد استفاده برای تمیز کردن و ضد عفونی SCBA ماسک ماسک و تجهیزات. التراسونیک تمیز کردن اطراف برای چند دهه بوده است و مورد استفاده در برنامه های کاربردی اعم از پزشکی به تمیز کردن طلا و جواهر. انرژی مافوق صوت است که اعمال می شود به یک راه حل تمیز کردن باعث حفره است. حباب های کوچک فرم و implode در طول این فرایند است. این باعث ایجاد یک شستشو شدید اقدام است که پاک SCBA دنده. این فرایند پاک به مراتب موثر تر از فقط شستشو دست با آب ژاول و یا ید راه حل است.

پس از با استفاده از یکی از روشهای قبلی برای ضد عفونی به SCBA ماسک و دنده آماده برای فرد بعدی برای استفاده در یک وضعیت خطرناک. کارگران خود را با خیال راحت می توانید آنها را می پوشند و تجهیزات عاری از پاتوژن ها و دیگر آلاینده های سمی. تمام نقطه از پوشیدن SCBA ماسک ماسک تحویل هوای پاک به پوشنده لباس و نه به درستی خود را تمیز کردن ماسک ماسک کارگران خود ایمنی است به خطر بیافتد.

[ad_2]