Royalty Free Stock Footage – یک واقعیت جدید در تولید فیلم

[ad_1]

در گذشته تولید فیلم به معنای تولید کنندگان مجبور به استخدام یک تولید کل تیم از جمله دادن نیا, گرفتن, مدیر, مرد صدا و استعداد و دیگر اعضای خدمه. سپس این تیم تا به حال برای حمل و نقل به محل واقعی. اگر تیراندازی در یک کشور دیگر لازم بود تهیه کننده تا به حال به پرواز یا کل تیم وجود دارد و یا استخدام یک تیم محلی. در هر صورت او چهره یک لجستیکی کابوس.

پس از رزرو خدمه خود را به شما در رحمت از آب و هوای بد و یا امکان و استعداد خود را تبدیل نشده است. حتی بدتر اگر مشتری خود را disapproves از نتیجه نهایی ،

جهان از تولید فیلم است که بسیار متفاوت میدان جنگ در حال حاضر. با پیشرفت های فیبر نوری و پهنای باند فن آوری, تولید کنندگان ادبی خرید خود فیلم در اینترنت.

به جای نصب و راه اندازی یک تیم و رفتن به محل برای رسیدن به مطلوب شات فیلم سهام ارائه دهندگان از تمام ژانرهای از سراسر جهان باید به جای ارائه خود فیلم فهرست و به خوبی مرتب شده در یک وب سایت اجازه می دهد تولید کننده را انتخاب کنید, مشخصات , خرید و دانلود بلافاصله تا کنون که بدون ترک میز او.

ما در حال صحبت کردن در مورد Royalty Free Stock Footage کتابخانه. خانواده سلطنتی رایگان صدور مجوز به توافق است که اجازه می دهد تا خریداران و استفاده نامحدود از این فیلم در یک طیف گسترده ای از راه. وجود دارد هیچ محدودیت تا آنجا که تعدادی از پروژه های, آزاد, مکان و زمان قاب; همه آنها تحت یک بار هزینه ی صدور مجوز. تنها محدودیت این است که فروش مجدد تمام یا بخشی از.

Royalty Free Stock Footage معمولا طبقه بندی شده توسط ژانرهای مختلف به عنوان مثال حیوانات, مناظر, مردم, کسب و کار, غذا, ورزش, زمان, مرور, تکنولوژی, پزشکی, نشانه, پس زمینه عناصر و جلوه های بصری و انیمیشن 3D, فقط به نام چند. آنها بیشتر می توان به زیر مجموعه ها به عنوان مثال انیمیشن 3D می توان طبقه بندی به چرخش گلاب و تکان دادن پرچم های اقیانوس و آب و غیره.

در حالی که در دسترس بودن Royalty Free Stock Footage در اینترنت است و انفجار آن است که به دور از اشباع زیرا هر پروژه منحصر به فرد نیاز دارد. برای مثال یک شات مختلف می توانید روشنایی خلق و خو و محیط زیست, تنظیمات, شرایط آب و رنگ تن زاویه دوربین و حرکات دوربین. به همین ترتیب برای انیمیشن 3D, هر انیماتور ممکن است ایجاد بافت و رندر هر صحنه متفاوت است.

در گذشته تنها تعداد انگشت شماری از فیلم های سهام شرکت ها در اطراف. آنها به طور معمول شارژ چند هزار دلار در هر کلیپ و کسانی که نمی شد حتی حق امتیاز رایگان. خود را صدور مجوز هزینه تا به حال به این بستگی دارد که چگونه بسیاری از شما در نظر گرفته شده برای استفاده از این فیلم و در چگونه بسیاری از کشورها و یا مناطق خود فیلم پخش خواهد شد و یا توزیع شده است.

در حال حاضر به لطف پیشرفت تکنولوژی بیشتر مردم می توانیم خود را با کیفیت بالا دوربین های دیجیتال, رومیزی, سیستم های ویرایش و انیمیشن نرم افزار. با افزایش پهنای باند و سرعت و مردم در سراسر جهان در حال حاضر می تواند خود را ارائه royalty free stock footage آنلاین از طریق تو رفتگی در دیوار وب سایت های که ارائه به تحکیم فردی تصویری را به یک مگا رئال سهام کتابخانه. این سهام آنلاین فیلم کتابخانه است که به راحتی قابل مرور ارائه می دهد یک سیستم پرداخت امن و همچنین شامل یک دانلود دیجیتال تحویل به عقب پایان. برخی از فیلمبرداران و انیماتورها حتی راه اندازی فروشگاه آنلاین فروش شخصی خود را در فیلم یا انیمیشن فیلم. به عنوان یک نتیجه هزینه ها را کاهش می نمایی.

به طور معمول, Royalty Free Stock Footage قیمت می تواند طیف وسیعی از 10 به 50 دلار در هر کلیپ بسته به رزولوشن تصویری منحصر به فرد و ویژگی های خواسته و یا اگر این فیلم شامل شناسایی افراد. آنها گاهی اوقات به عنوان یک مجموعه ای از 20-30 کلیپ برای به عنوان کم به عنوان چند صد دلار است. نسبت به استخدام تیم تولید این نرخ مقرون به صرفه ارائه تصویری تولید کنندگان با قدرت خرید و فوق العاده وسیع را انتخاب کند.

البته با قدرت های بزرگ می آید مسئولیت بزرگ است. با بسیاری از سهام تصویری همکاران وجود دارد که تنوع زیادی در سطح حرفه ای و مهارت است. تصویری تولید کنندگان باید تصمیم بگیرند که در کیفیت شات بر اساس اطلاعات و پیش نمایش ارائه شده توسط وب سایت اعتبار سایت به درستی نمایش فیلم قبل از پذیرش آنها شهرت فیلم سهام ارائه دهندگان.

[ad_2]