Respironics سه گانه 100 – کمک به بیماران مبتلا به COPD راحت تر نفس کشیدن

[ad_1]

در مورد هیچ کس اطلاع شما به تازگی وجود دارد در حال حاضر امید جدید برای نارسایی تنفسی بیماران در خانه خود را. در روز های گذشته, نمونه COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی) بیماران که حفظ CO2 (دی اکسید کربن) تا به حال کمی چاره ای جز رفتن به اتاق اورژانس و متحمل یک بیمارستان بماند; به طور معمول در واحد مراقبت های ویژه. تهویه مکانیکی و یا برخی دیگر از نوع تنفسی کمک دستگاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به خود را دریافت کنید سطح دی اکسید کربن را تحت کنترل و آنها را به خانه برگردانده و تنها به تکرار این روند چند روز بعد.

در حال حاضر به لطف فیلیپس/Respironics و محلی خود را با دوام تجهیزات پزشکی (DME) شرکت—شما باید یک گزینه جدید. این دستگاه که به نام سه گانه و عمل به عنوان یک ونتیلاتور می کند, می کند اما کار غیر تهاجمی. این بدان معناست که هیچ لوله قرار داده می شود به نای و دستگاه را می توان با یک ماسک شبیه به یک CPAP (فشار مثبت مداوم) و یا BiLevel ماشین. این به این معنی راحتی بیمار سطح افزایش فوق العاده و آنها تنفس می تواند بسیار آسان تر نیز هست.

من به تازگی به حال یک بیمار به من بگویید: “این چیزی که زندگی من تغییر کرده است. در واقع من معتقدم که زندگی من را نجات داد چرا که قبل از استفاده از آن, من هرگز نمی تواند به اندازه کافی هوا.” توصیفات مانند این یکی متعدد هستند و کسانی که از ما مشغول به کار در زمینه های پزشکی هستند خوشحال به آنها را بشنود. ساخت یک تفاوت در زندگی و مراقبت از مشکلات برخی از دلایل اصلی بسیاری از ما در زمینه های پزشکی.

در تکنیکی فیلیپس/Respironics سه گانه می تواند با استفاده از هر دو تهاجمی و غیر تهاجمی و کنترل و پارامترهای قابل تنظیم هستند در بسیار به همان شیوه بیمارستان هواکش هستند. حالت تهویه ارائه شده VC, PC, AC, SIMV و BiPAP, S, T یا S/T. شما می توانید مجموعه ای از جزر و مدی حجم فرکانس دمی زمان انتخاب بین مربع و سطح شیب دار موج اشکال است و آن را شامل تمام زنگ ها و سوت که معمولی ترین دریچه. مزیت برای کسی که نیاز به کنترل خود احتباس CO2 است که این دستگاه نه تنها می تواند ارائه tidal volume control, اما همچنین دارای پشتیبانی فشار در این AVAPS تنظیم, ساخت دستگاه آسان تر برای نفس کشیدن از طریق یک استاندارد Bilevel دستگاه.

این که آیا شما یک بیمار باید یک عضو خانواده است که شما احساس می کنید به نفع و یا یک حامی بیمار برای یک نارسایی تنفسی بیمار و احساس سه گانه خواهد بود از سود صحبت با دکتر خود در مورد مدیر و یا تجهیزات پزشکی شرکت و کمک به کسی که “نمی توانم به نظر می رسد به اندازه کافی هوا” در نهایت راحت تر نفس بکشید.

[ad_2]