Repricing در بیمه بهداشت و درمان ادعا می کند

[ad_1]

همه ما شنیده داستان از اورژانس ادعا می کنند که هزینه $10,000 برای انگشت شست و انگشت شکسته و یا کسی که تا به حال به پرونده ورشکستگی از لایحه بزرگ در حالی که با استفاده از یک شبکه خارج از HMO. این داستان شده است به سوخت برای بحث در مورد آنچه باید انجام شود با ملت ما سیستم بهداشت و درمان. حقیقت این است که این داستان رخ می دهد بیش از اکثر مردم متوجه و بسیاری از تصورات غلط در مورد چگونگی این اتفاق می افتد. این است که چرا از آن بسیار مهم است به حق حسابداری و مدیریت شبکه را به استفاده از مطلوب ترین از پیش تعیین شده قیمت گذاری و در دسترس است.

بیایید نگاهی به یک زن و شوهر از حالات که در آن یک فرد گیر کرده است یک لایحه پزشکی و دیگر محافظت شده است. فرض کنید که دو نفر در راه رفتن به اتاق اورژانس برای همین مصدومیت یکی داشتن بیمه مناسب و داشتن هیچ. اتاق اورژانس است که فورا می دانم که هر بیمار خواهد بود صورتحساب متفاوت است. فرد با حق شبکه برنامه صدور صورت حساب خواهد بود قادر به استفاده از یک شبکه در سراسر کشور اجازه می دهد از پیش تعیین شده قیمت گذاری برای هر وضعیت پزشکی شما می توانید نام. دیگر را در رحمت از آنچه اورژانس تصمیم می گیرد به شارژ. بسته به وضعیت پزشکی تفاوت از آنچه پرداخت می شود می تواند بیش از ده ها هزار دلار است. گرفتن است به منظور دریافت این پیش تعیین شده و صورت حساب شما باید دسترسی به شرکت حسابداری و مدیریت شبکه.

هنگامی که شما یک نگاهی از نزدیک در چگونه این صورتحساب شبکه کار آن روشن می شود که در آن شما ممکن است در معرض به خصوص در شبکه های کوچکتر. هیچ کس نمی داند این بهتر از خود کار و کسانی که نمی تواند به بیمه ارائه شده از طریق کار. هنگامی که یک فرد خرید بیمه بهداشت و درمان در بورس (Healthcare.gov) تنها گزینه های شبکه موجود در تگزاس در حال HMO یا محدود شبکه های. این شبکه ها تشکیل شده برای شرکت های بیمه و موسسه پزشکی برای به اشتراک گذاشتن ضرر و زیان در حالی که امید را در بیش حجم از بیماران برای جبران این ادعا است. حتی این نوع کوچکتر از HMO شبکه می تواند در صورت حساب خود را در شبکه های. برای مثال اگر یک فرد دارای یک عمل جراحی در درون خود HMO شبکه آنها هنوز هم ممکن است شگفتی ناخوشایند زمانی که این لایحه نهایی می آید. اگر چه از جراح خود است که به احتمال زیاد تحت پوشش هر دو متخصص بیهوشی و فولاد ابزار اجاره ای برای عمل جراحی ممکن است سقوط از صدور صورت حساب HMO شبکه باعث هزاران دلار پرداخت می شود توسط بیمار است. شما آن را حدس زده و نه یک کلمه از اخطار فقط یک لایحه که بیمه درمانی را پوشش نمی دهد و پس از عمل جراحی است.

تنها راه برای جلوگیری از کوچک HMO شبکه قیمت گذاری دام است به استفاده از بسیار بزرگتر حسابداری و مدیریت شبکه به شما اجازه می دهد برای جلوگیری از کشف مشکلات. این شبکه بزرگتر و یا ارائه دهندگان می تواند صدها نفر از هزاران نفر از پزشکان و موسسات پزشکی شرکت ساحل به ساحل. بسیاری از این شبکه های سراسر کشور آن را اجباری برای تخفیف مورد نظر خود را به طور اولیه یا جبهه دوم, روش های صدور صورت حساب, حفاظت از بیمار منافع مالی از هر گونه تهدید از overpricing. در واقع این پیش تعیین شده قیمت گذاری ماژول های بسیار دقیق برخی از شرکت های بیمه فرم پوشش خود را به آینه ترجیح صورتحساب بنابراین محدود کردن از جیب هزینه هزاران دلار است. کسانی که استفاده از این سرویس می توانید بقیه آسان دانستن که منافع خود محافظت خواهد شد در حال حرکت رو به جلو از راست حسابداری و مدیریت شبکه با محدودیت های شبکه در سراسر کشور.

اگر چه این صورتحساب شبکه غول گریزان هستند امروز در ACA بیمه بهداشت و محیط زیست, آنها وجود دارد, در سراسر کشور, تگزاس گنجانده شده است. در واقع من کمک کرده اند ده ها و ده ها تن از مشتریان را به استفاده از این محدودیت شبکه های بیش از چند ماه گذشته به تنهایی در حد معقول تر حق بیمه از ACA سیاست. این مهم است که به در نظر گرفتن شبکه های حسابداری و مدیریت برنامه های زمانی که حق انتخاب هیت بیمه طرح خانواده شما, به خصوص برای کسانی که واجد شرایط برای کمک هزینه (درآمد فدرال اعتبار داده شده برای کسانی که با محدود مالی به معنی). این بسیار مهم است به صحبت می کنند به یک بیمه بهداشت حرفه ای که دسترسی به این محدودیت صدور صورت حساب شبکه به منظور محافظت از منافع مالی.

[ad_2]