PS3 بیش از حد? رفع آن را مانند این

[ad_1]

خود PS3 یکی از هزاران نگه می دارد که زیر نور زرد از مرگ به علت گرمای بیش از حد? آیا شما علاقه مند در طولانی کردن عمر خود پلی استیشن 3? اگر چنین است, سپس شما باید یک نگاهی به این راهنمایی برای کمک به حفظ خود PS3 سرد حتی در این طولانی ترین جلسه بازی.

1. برای تلفن های موبایل آشکار این یکی فقط خود را به نوبه خود کنسول خاموش برای حدود یک ساعت و سپس ببینید که با توجه به این کنسول زمان کافی برای خنک کردن. اگر شما شده اند برای یک مدت طولانی بازی و یا دانلود برای مدت زمان طولانی این می تواند باعث گرم شدن نور زرد از مرگ است.

2. بررسی شیارهای تهویه در کنسول خود را. آنها خاکی شده ؟ ساخت تا از گرد و غبار و یا هر چیزی مسدود کردن حفره های آن می تواند باعث PS3 خود را به بر افروختن. برای حذف گرد و غبار بهتر است به استفاده از یک پارچه تمیز و خشک و به آرامی برس گرد و غبار دور.

3. نگاهی به جایی که شما فروشگاه خود کنسول. بسیاری از افراد ذخیره آنها در یک واحد سرگرمی با دیگر تجهیزات صوتی و تصویری. در حالی که این نگاه می تواند واقعا سرد گرما آینده از تمام اسباب بازی ها می تواند باعث گرمای بیش از حد به عنوان PS3 تنها می تواند گردش هوای گرم. بسیاری از مردم نگه داشتن آنها را در یک قفسه کتاب است که فضای ناکافی برای هوا به گردش در اطراف کنسول.

4. سعی کنید موقعیت خود را به کنسول نزدیک به خود را در واحد تهویه مطبوع. اجازه می دهد هوای سرد به رابطه جنسی از طریق کنسول خود را کمک خواهد کرد که به طور چشمگیری کاهش فرکانس از PS3 خود را بیش از حد مسائل. اگر تهویه مطبوع است که در حال حاضر عملکرد شما فقط با استفاده از آنچه شما در حال حاضر, بنابراین بدون نیاز به هزینه های اضافی.

5. خرید اضافی فن شاید جواب را برای شما. شما می توانید با استفاده از یک پد خنک کننده لپ تاپ اگر شما یک یا یک به طور خاص طراحی شده یکی است. مزیت این هدف ساخته شده است یکی این است که آن را متناسب با منظمی به خود کنسول و نمی خواهد نگاه بیش از حد افتضاح است. همچنین موقعیت فن بهتر خواهد بود چرا که این چیزی است که از آن برای ایجاد شد.

6. یک چیز بیشتر وجود دارد شما می توانید سعی کنید. این PS3s توانایی بازی با کیفیت بالا بازی می تواند باعث این کنسول به بر افروختن به عنوان پردازنده و دیگر قطعات داخلی در حال کار خیلی سخت تر است. شما ممکن است نیاز به بررسی تنظیمات صفحه نمایش خود را در PS3 و کاهش وضوح از تعریف بالا به یکی از تنظیمات پایین تر. این است که احتمالا بهترین راه حل دراز مدت رفع, اما آن کمک می کند تا در کوتاه مدت ،

[ad_2]