PHCS نقل قول بیمه بهداشت و برنامه و شرکت در نقد و بررسی

[ad_1]

هنگامی که به دنبال بیمه بهداشت و درمان بسیار مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد بسیاری از شرکت های خارج وجود دارد که سعی خواهد کرد که به شما ارائه بهترین قیمت برای نیازهای شما. اما نه همه آنها شناخته شده در سراسر ایالات متحده و نه همه آنها را به شما ارائه منافع همان. یکی از بسیاری از شرکت های ارائه پوشش در قاره آمریکا است که مراقبت های بهداشتی خصوصی سیستم های بهترین و شناخته شده به عنوان PHCS. آنها اولیه ملی PPO و شبکه های مراقبت مدیریت محصول شرکت MultiPlan.

قبل از صحبت کردن در مورد PHSC مهم است به دانستن کمی بیشتر در مورد شرکت مادر. MultiPlan در سال 1970 تاسیس شد و قدیمی ترین و بزرگترین مستقل و شبکه های مبتنی بر هزینه راه حل های مدیریت. آنها بیش از نیم میلیون نفر از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که خدمات حدود 40 میلیون مصرف کنندگان است. به بالا از آن همه از برآورد میلیون ها نفر از مصرف کنندگان را حدود 70 میلیون ادعا می کند که در حال پردازش از طریق MultiPlan شبکه های هر سال است. چگونه است که برای بیمه درمانی گزینه است ؟

از سوی دیگر مراقبت های بهداشتی خصوصی سیستم (متعلق به MultiPlan گفت: قبل از) بزرگترین اختصاصی ارائه دهنده ترجیح داده (PPO) سازمان در تمام ایالات متحده است. با حدود 450,000 اعضای حضور در یکی از 4000 امکانات PHCS اعضای دسترسی به انواع ارائه دهندگان خدمات در سراسر ایالات متحده است. آنها همچنین اولین و تنها نزاکت شبکه به کسب پنج تاییدیه با توجه به کیفیت از سراسر کشور به رسمیت شناخته شده و تضمین کیفیت سازمان URAC و کمیته ملی تضمین کیفیت (NCQA).

PHCS’ به مخاطب خود ارائه دهندگان خدمات در جهت آنها را اجازه می دهد تا شبکه خود را عضو به آنها مراجعه کنید در هزینه های پایین تر. این شبکه همچنین چیزی به عنوان یک “شبکه بالا حفظ نرخ” به این معنی که هنگامی که یک مشتری انتخاب یک پزشک مراقبت های اولیه (PCP) که دکتر باقی خواهد ماند و در دسترس همه از طریق خود برنامه درمانی. بسیاری از مردم هستند که اعضای این شبکه شامل کارفرمایان بزرگ مانند شرکت ها و شرکت های بیمه تجاری حامل های منطقه ای مدیریت مراقبت سازمان و شخص ثالث مدیران. این PHCS شبکه زیر را ارائه می دهد و به اعضای آن:

ملی دسترسی عالی و صرفه جویی در هزینه: بدون توجه به جایی که اعضای آنها ارائه انواع خدمات از ساحل به ساحل. شما می توانید با آنها تماس بگیرید در (866) 750-7427 برای دیدن چه مقدار از آنها می تواند به شما صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی.

PHCS سالم جهت: حذف نیاز به داشتن یک HMO PPO یا POS به دلیل آن را می پردازد کامل اتهامات عنوان شده برای خدمات زمانی که یک عضو سفر و یا به مدرسه می رود در خارج از منطقه تحت پوشش. به عنوان یک عضو شما خواهد بود قادر به آزادی به منظور برای شما برای انتخاب یک ارائه دهنده از درون شبکه ملی به پایین خود را از جیب هزینه برای کاربران با ارائه دهندگان خدمات در PHCS شبکه برای تماس با یک شماره تلفن رایگان خود را در I. D. کارت برای ارائه اطلاعات است.

کیفیت: PHCS نیست فقط لینک انواع کمی شبکه ها و سوراخ آنها را با هم به جای آنها ایجاد یک شبکه ملی است که اجازه می دهد تا آنها را به اعتبار و دوباره اعتبار خود را از ارائه دهندگان به حفظ کیفیت بهداشت و درمان.

مراقبت های بهداشتی خصوصی سیستم های مراقبت های مدیریت شرکت و همچنین شبکه های مبتنی بر بیمه. PHCS دومین مستقل مراقبت شرکت مدیریت عملکرد در ایالات متحده امروز است. مراقبت از خود متخصصان مدیریت بررسی هر بيمار در موارد خاصی که بیماران دریافت بهترین درمان در دسترس به عنوان به خوبی به عنوان آنها را به آزادی از انواع گزینه های که لانه کت و شلوار خود را منحصر به فرد استفاده از بررسی نیاز دارد. شما قادر به استخدام این مراقبت از سیستم های مدیریت در زمینه کسب و کار خود و جایی که آن را بزرگترین ضربه. PHCS هسته ای طرح توجیهی شامل موارد زیر است, استفاده, مدیریت محصولات, اما, مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که شما می توانید اضافه کردن برخی از محصولات مکمل که در زیر بحث خواهد شد علاوه بر ارزش های اصلی هستند.

ارزش اصلی طرح:

1. همزمان نقد و بررسی

2. صدور گواهینامه

3. تخلیه برنامه ریزی

اضافی و تکمیلی ماژول است که می تواند خریداری شده:

1. کایروپراکتیک نقد و بررسی

2. انتخابی CT/MRI بررسی

3. نقد و بررسی فن معالجه ودرمان امراض پا

4. سرپایی توانبخشی نقد و بررسی

[ad_2]