اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی

مزایای استفاده از غلظت اکسیژن استفاده شده

باتری ها یکی از لوازم جانبی گران قیمت برای یک دستگاه اکسیژن قابل حمل هستند. حفظ عملکرد آنها تا حد ممکن باید در اولویت قرار داشته باشد زیرا آنها می توانند به ازای هر قطعه 400 دلار به بالا هزینه کنند. بیشتر باتری ها باتری های لیتیوم یونی هستند. این باتری ها را حتی در هنگام ذخیره آنها شارژ کنید. خوب است که باتری ها را هر دو هفته یکبار شارژ کنید حتی اگر از آنها استفاده نشود. وقتی آنها را ذخیره می کنید ، بهتر است این کار را در یک محیط خشک و خنک انجام دهید.

اکنون ، اگر می توانم از انرژی خورشیدی متمرکز استفاده کنم ، برای تأمین گرما ، برای هدایت یک بلور فوتونیک تولید فرکانس و قدرت مورد نیاز ، برای شکستن پیوندهای کووالانسی CO2؟ من استدلال کردم که ممکن است چیزی داشته باشم. آیا خیلی دشوار به نظر نمی رسد! زمینه تابش ایجاد کنید ، آن را در یک حفره محدود کنید. هوا را از درون حفره بکشید. CO2 انرژی و مولکولها را جذب می کند ، یک مایکروویو با تکنولوژی بالا. شما مونوکسید کربن دریافت می کنید و یک کنسانتره اکسیژن خریداری می کنید.

همسرم فشار خون بالایی دارد ، و او برای این کار دارو می کند. من سپاسگزارم که او زنده است و بر اساس نحوه استفاده از غلظت اکسیژن بد هنگام کشف است. خوشحالم که دارو به او کمک می کند ، اما من هم معتقدم که وزن وی مقصر اصلی است. و نگران تأثیرات طولانی مدت بر کبد او هستم. پزشکان وی به اندازه کافی باهوش و مترقی هستند که برخی از مکمل های طبیعی را در توصیه های خود گنجانده اند. آنها به او گفتند كه امگا 3 مصرف كند و مشكلی در توصیه من برای تهیه شیر خار (برای كبد وی) و CoQ10 به همراه ویتامین های خوب وجود ندارد.

بم! وارد قانون دوم ترمودینامیک شدم. شما هرگز به اندازه انرژی خود به اندازه انرژی خود از انرژی خارج نمی کنید. در مورد کریستال فوتونیکی که از نظر حرارتی قدرت دارد ، اگر یکصد واحد انرژی گرما را در آن قرار دهید ، یک واحد پرتونگاری را بیرون می آورید. من تحت فشار قوانین غیرقابل تغییر فیزیک قرار گرفتم. کتک خوردم ، تمام کن ماه کار و تنها تسلیت من این بود که هرچه داشتم به او داده بودم. شاید حذف CO2 از جو مشکلی غیرقابل حل و بدون مشکل باشد؟ من آن را آویزان کردم.

مشکلات تنفس می تواند بر زندگی روزمره ما تأثیر بگذارد. اگر کمبود اکسیژن داشته باشید ممکن است شما قادر به عملکرد طبیعی نباشید. با فناوری کنسانتره قابل حمل اکسیژن ، راهی که قادر به زندگی خود هستید تغییر کرده است. می توانید مسافت های کوتاه را طی کنید ، یا حتی سوار هواپیما شوید تا مسافت طولانی را طی کنید. این کنسانتره ها زندگی را برای افراد کم نظیر تنفس در سراسر جهان زنده تر کرده اند.

کنسانتره های قابل حمل اکسیژن بسیار گران قیمت هستند و از 3495 دلار تا 4100 دلار قیمت دارند. این مشکل در گرفتن مدیکر برای مراقبت از آن حتی به صورت اجاره ای است. اکنون مدیکر دارای سه سال کلاهبرداری است و آنها هر ماه به 77 دلار در هر کنسانتره پرداخت می کنند. هر دو کنسانتره اکسیژن خانگی و کنسانترورهای اکسیژن قابل حمل ، بازپرداخت یکسان برای هر دو. چگونه می تواند کار کند؟ واحدهای خانگی بسیار ارزانتر هستند و به همین دلیل است که یافتن یک شرکت اکسیژن خانگی برای تأمین اکسیژن در خانه آسان است. ما به دارودار نیاز داریم تا درپوش ماهانه را بپردازیم یا بازپرداخت ماهانه آن را انجام دهیم و این امکان را برای کسانی که کمتر خوشبخت هستند قادر به سفر در قطار یا هواپیما با یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل می باشند. آرامش خاطر. دلیل آن این است که دارای چندین ویژگی است که برای حفظ امنیت شما طراحی شده اند. این دستگاه شامل دستگاه سنجش اکسیژن است که اطمینان می دهد همیشه مقدار صحیح اکسیژن دریافت می کنید. اگر این سنسور تشخیص دهد که خاموش است ، به طور خودکار خودش را اصلاح می کند. این کنسانتره همچنین چندین هشدار را در اختیار شما قرار می دهد. اکسیژن ساز خود را کجا بفروشیم؟ به عنوان مثال ، در صورت خرابی برق یا باتری شما کم است ، می توانید روی iGo حساب کنید تا فوراً به شما هشدار دهد. علاوه بر هشدار دادن به شما در مورد مشکلات احتمالی ، می تواند به طور خودکار بسیاری از مسائل را اصلاح کند. اگر به هر دلیلی برق AC قطع شود ، این دستگاه اکسیژن ساز به طور خودکار برای باتری به باتری سوئیچ می شود.