Nutrisystem و سرطان

[ad_1]

روز دیگر من دریافت یک ایمیل از کسی که از من خواست برای کسب اطلاعات در مورد “Nutrisystem و سرطان است.” او هیچ خاص بیش از این است. من نوشت: او برگشت و پرسید: برای کسب اطلاعات بیشتر, اما در عین حال من شروع گوگلینگ این دو عبارت با هم. این سوالی است که من تا به حال هرگز قبل از خواسته و من باید اعتراف که آن را به من را متوقف کرد چرا که من در این رژیم غذایی و وزن از دست دادن انجمن برای مدت زمان طولانی و من هرگز دیده یا شنیده می شود این دو عبارات متصل می شود. اما من تحقیق موضوع و من دریافت اطلاعات بیشتر از نویسنده این ایمیل. من ادامه این بحث در مقاله زیر.

Nutrisystem وب سایت را ذکر سرطان: گوگل این دو عبارت با هم نیست عملکرد خیلی اطلاعات است. من در بر داشت برخی از زنان در سرطان پستان فروم بحث Nutrisystem رژیم غذایی وجود دارد اما همبستگی بین سلامت خود و رژیم غذایی. آنها به سادگی صحبت کردن در مورد از دست دادن وزن به عنوان زنان نه به عنوان بیماران.

من پس از آن یافت می شود یکی ذکر کلمه سرطان در وب سایت این شرکت (تحت شرایط و ضوابط) اما این صرفا یک جمله گفت که وجود یک همبستگی با 20 درصد بیش از وزن ایده آل خود را و افزایش خطر ابتلا به انواع خاصی از بیماری ها. وجود دارد یک لیست طولانی از نمونه هایی از این بیماری ها و سرطان است که ذکر شده است. این است که بسیار گسترده بیانیه ای که شما را به طور کلی نگاه کنید در کاهش وزن بیشتر از وب سایت.

کم کربوهیدرات / رژیم های غذایی پروتئین بالا و سرطان: در نهایت کسی که با ارسال این ایمیل رو به من و ارائه اطلاعات بیشتر. او واقعا می خواستم به دانم اگر کم کربوهیدرات / رژیم های غذایی پروتئین بالا منجر به سرطان می شود. و پس از Nutrisystem هم “قند خون دوستانه” او فکر کرد که آن را ممکن است تحت این رده سقوط.

این رژیم غذایی محدود کردن کربوهیدرات و تمرکز بر گرفتن پروتئین بدون چربی. بسیاری از رژیم های غذایی پروتئین بالا ذکر شده به عنوان به طور بالقوه مضر به سلامت خود را محدود میوه ها و سبزیجات کربوهیدرات بالا. این رژیم غذایی نه چندان دور است. از شما خواسته برای اضافه کردن در تازه طرف (که می تواند شامل میوه ها و سبزیجات در هر وعده غذایی.

بسیاری از منتقدان از رژیم های غذایی پروتئین بالا نگران هستند که کمبود میوه ها و سبزیجات کمک به شما گرفتن نیست به اندازه کافی فیبر و ویتامین ها و مواد معدنی است. نه تنها Nutrisystem است غذاهای غنی شده با این چیزها اما رژیم غذایی شما می پرسد برای اضافه کردن در خود را سالم غذاهای تازه در هر وعده غذایی به اطمینان حاصل شود که این اساس پوشانده شده است. من نمی فهمم این نگرانی اگر شما در یک رژیم غذایی سخت است که محدودیت ها میوه ها و غلات سبوس دار است اما این یکی از آنها است.

خود را با استفاده از حس مشترک: البته شما باید بحث در مورد هر گونه نگرانی در مورد این و یا هر رژیم غذایی که شما ممکن است با توجه به خود را با دکتر. وب سایت شرکت می کند استرس که آن را به ارائه هر گونه مشاوره پزشکی و که شما باید به تکیه بر خود, دکتر, نیست, وب سایت, برای اطلاعات در مورد سلامت خود را.

اما من فکر می کنم که اگر شما نگاهی به اطلاعات تغذیه ای مواد غذایی, شما ممکن است بطور دلپذیر شگفت زده کرد. مطمئن شوید که آنها قند خون دوستانه اما آنها بیش از حد محدود. شما نه تنها مجاز بلکه تشویق به خوردن میوه ها و سبزیجات و غلات سبوس دار در این رژیم است. ایده این است برای تشویق یک شیوه زندگی سالم نیست یکی از خطرناک.

[ad_2]