Movember جنون – سرطان های شایع در مردان و نحوه مبارزه با آنها

[ad_1]

آن است که در واقع غم انگیز اما نه وجود دارد بسیاری از مردان که در واقع آگاهی از بیماری هایی که در حال ساخت یک جدی دندانه در جمعیت مردان جهان است. در حالی که رسانه ها و مددکاران اجتماعی با توجه به جمعیت زنان (let's صداقت ما تعداد بسیاری از مردان در راه) مردان تا حدودی نادیده گرفته شده در این زمینه است. شاید آن را بیشتر با “مرد ماچو” و “مردان واقعی دشوار هستند” ذهنیت اما این طرز فکر افزایش نر مرگ و مير.

بنابراین اجازه دهید's بروید و ریختن نور را در برخی از شایع ترین men's مسائل مربوط به سلامت و بیماری است.

در مورد سرطان

چه هستند که منجر به سرطان در جمعیت مردان? آنها عبارتند از:

  • سرطان پروستات
  • سرطان ریه
  • سرطان کولورکتال
  • سرطان کبد

در میان همه آنها پروستات و سرطان ریه خطرناک ترین و شایع ترین. نکته غم انگیز این است که بسیاری از مردان نادیده گرفتن اولین طغیان علائم سرطان زیرا آنها زمان و یا پول به دکتر مراجعه کنید. بهترین راه برای کشتن این بیماری قبل از آن شما را می کشد این است که با ابتلا به آن را به عنوان اولین امکان پذیر است. اما چگونه شما می دانید اگر شما علائم سرطان علائم ؟ البته, شما نیاز به نگه داشتن چشم خود را بر روی معمول علائم سرطان مانند خواب آلودگی و خستگی غیر معمول کاهش وزن و سرفه است که برنده't برود. وجود علائم دیگر که باید به دکتر خود گزارش در اولین رویت. این صرفا مربوط به سرطانها در مردان پس don't be shy یا تنبل.

علائم سرطان که باید گزارش شود!

در اینجا برخی از علائم است که باید جدی گرفته شود و گزارش به دکتر خود را بلافاصله.

ردهها مشکلات

این است که برای اولین بار از بسیاری از نشانه هایی که لینک به سرطان پروستات است. بسیاری از مردان باید مسائل خود را با ادرار عادات زمانی که آنها مسن تر رشد می کنند. حتی مردان جوان می تواند به توسعه آن است. اگر شما تا به توالت در شب اگر شما ادرار بیش از حد معمول (برای یک مدت طولانی) باید ثابت نیاز فوری به ادرار نشت و چکه مسائل و یا شما مشکل در گرفتن فواره شروع شما نیاز به اطلاع پزشک خود را.

اندازه تغییرات

هر گونه تغییر در اندازه بیضه ها باید گزارش شود. اگر شما احساس می کنید غیر معمول سنگینی و توده های شما نیاز به یک معاینه پزشکی. سرطان بیضه بسیار پیشرفته تر و تهاجمی تر از سرطان پروستات است. آن می تواند گسترش یافته و تبدیل به غیرقابل درمان در عرض چند ماه.

ناگهانی خون تخلیه

اگر شما یک خون آغشته تخلیه یا خونین مدفوع یا ادرار خونین شما نیاز به اقدام حق دور. روده و کلیه و مثانه و سرطان ها می تواند تشخیص داده و در این راه.

تغییرات پستان

بله مردان سینه بیش از حد. شما باید pectorals, don't شما ؟ از زمانی که مردان نادیده گرفتن این واقعیت و باور دارم که آنها سیستم ایمنی بدن به سرطان پستان است. اگر شما مطرح گره در زیر بغل خود مناطق و اطراف نوک پستان خود را انجام نمی آن را نادیده گرفت. شما نیاز به بررسی خواهد شد بلافاصله از آنجا که بسیاری از مردان فراتر از درمان مرحله به دلیل سرطان پستان تشخیص داده می شود خیلی دیر است.

پیشگیری

نقطه تمام از Movember است که به گسترش آگاهی است. اما بسیاری از کشورها حتی آگاه نیست Movember و عمده men's بیماری است. تنها راه برای گسترش این آگاهی است که با رسیدن به دور کشور که منابع مناسب. این می تواند انجام شود در یک شیوه ای بسیار ساده. اگر شما یک پرسنل پزشکی و یا شما دسترسی به یک بیمارستان به سادگی از آنها بخواهید برای ایجاد men's سلامت بروشور و جزوات آنها را به زبانهای مختلف ترجمه شده و گسترش آنها را در اطراف. کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا و بریتانیا که انبوه جمعیت از افرادی که مهاجران و بسیاری از آنها صحبت نمی کنم و یا درک زبان انگلیسی. بنابراین داشتن یک نسخه ترجمه شده از این جزوه مفید خواهد بود.

همچنین, این نیز می تواند کمک به پناهندگان ریختن به یونان و کشورهای مهم اروپایی. با بسیاری از مردم که از طریق دریا, آنها ملزم به جذب ویروس ها و باکتری ها است که به نوبه خود به برخی از عمده مسائل مربوط به سلامت. وجود دارد بسیاری از خدمات ترجمه است که مترجمان است که تخصص در پزشکی ترجمه. آنها را قادر به انتقال پیام خود را به وضوح و با دقت در زبان خود را دارند.

را یک گام به جلو به یکدیگر کمک کنید و ببینید که تفاوت خود را کمی تلاش می توانید!

[ad_2]