Microsoft Dynamics ERP انتخاب: GP, AX, NAV, SL, CRM – یادداشت مشاور

[ad_1]

مایکروسافت به تازگی (در ماه سپتامبر 2005) تغییر نام داد و آن ERP محصول: Great Plains – Microsoft Dynamics GP Navision – مایکروسافت دینامیک NAV Axapta – مایکروسافت دینامیک تبر جزایر – Microsoft Dynamics SL, مایکروسافت CRM, مایکروسافت دینامیک CRM. ایده این است که احتمالا خوب – برای متحد کردن آینده تطابق محصول تحت Microsoft Dynamics نام. وجود امکانات متعدد, اما در تمام سیستم های MRP با هم ادغام شدند به یک مایکروسافت دینامیک و آنچه که باید به عنوان پایه و آنچه که باید از رده خارج. ما نمی تواند قضات – ما به شما برخی از حقایق را برای شما به در نظر گرفتن. این مقاله برنامه ریزی شده است به عنوان اولین نقطه ورود به نگاه “در زیر هود” مایکروسافت برنامه های کاربردی ERP و احتمالا در مقایسه با حقایق با رقابت: SAP (به خصوص یک SAP کسب و کار اگر شما کوچک یا اواسط اندازه شرکت های بین المللی و یا شعبه ای از شرکت های چند ملیتی ) Oracle E-Business Suite / Oracle, مالی, همچنین به عنوان برنامه های کاربردی اوراکل.

o Microsoft Dynamics GP 9.0 / مایکروسافت Great Plains. این ERP در ابتدا architectured توسط Great Plains نرم افزار – Great Plains پویایی و بزرگ eEnterprise آمار بازار در اوایل و میانه 1990th. اگر شما به یاد داشته باشید کسانی که-خوب-روز از آن بوم – هیچ کس نمی دانست که سیستم عامل برنده خواهد شد: یونیکس / Solaris, Microsoft Windows و Apple MAC OS. این است که چرا – سنتی (و پیشگام راه) برای کسانی که آن را به ایجاد یک پوسته نوشته شده در زبان C به انتزاعی شما را از پلت فرم گرافیکی. Great Plains زبردستی بود این پوسته زبان برنامه نویسی (sanscript). دومین اساسی ایده انتزاعی Great Plains دینامیک از پایگاه داده پلت فرم با این حال انتزاع انجام شد در سطح “بودجه” پایگاه داده سیستم عامل: Ctree / Faircomm و Btrive بعد از آن فراگیر SQL 2000 برای مایکروسافت SQL سرور 6.5 / 7.0 / 2000 دشت بزرگ استفاده می شود اتمی stored procs روش برای سرعت بخشیدن به دسترسی به پایگاه داده. امروزه Microsoft Dynamics GP / Great Plains نسخه 5.5, 6.0, 7.0 و 7.5 در دسترس هستند برای Ctree و فراگیر با این حال پس از نسخه 8.0 مایکروسافت دشت بزرگ در دسترس است در MS SQL سرور / MSDE پلت فرم تنها. در حال حاضر مایکروسافت Great Plains 9.0 ارائه شده است در ایالات متحده آمریکا و آمریکای لاتین و کانادا (از جمله فرانسوی کانادایی نسخه برای کبک), انگلستان, استرالیا, نیوزیلند و آفریقای جنوبی و کشورهای دیگر که در آن زبان رسمی انگلیسی است – مانند جنوب شرق آسیا به عنوان مثال.

o مایکروسافت Navision / Navision رسیدن / مایکروسافت دینامیک NAV. برخی از ERP تجزیه و تحلیل ترافیک بر این باورند که مایکروسافت Great Plains حل های کسب و کار (بعد از تغییر نام به مایکروسافت کسب و کار راه حل های) خریداری Navision نرم افزار (est. در سال 1984). ایده های اساسی از Navision آمده برای خود پوسته – C / SIDE, پایگاه اختصاصی پلت فرم: C / SIDE, و غیره. Navision طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد و رشد کسب و کار شما – از کوچک به بالا اواسط بازار است. Navision نرم افزار تا به حال خود را در برنامه های بازاریابی قبل از خریداری توسط مایکروسافت و گسترش در قاره اروپا, انگلستان, ایالات متحده آمریکا (رقابت با Great Plains نرم افزار و جزایر نرم افزار). زمانی که Navision خریداری شد توسط مایکروسافت – مایکروسافت کسب و کار راه حل های ارائه شده و ترویج Navision در شرق اروپا: روسیه, رومانی, بلغارستان, مجارستان ، علاوه بر آن سعی Navision در برزیل (بیش از 100 پیاده سازی – 2005). Navision بیشتر انعطاف پذیر به محلی سازی چالش (از مایکروسافت Great Plains)

o مایکروسافت Axapta / مایکروسافت دینامیک AX – به نظر می رسد افزایش ستاره برای مایکروسافت و رقابت می تواند با بالا ERP / لوازم اواسط بازار است. Axapta دارای طراحی مدرن و توانایی خود را به گسترش است که هنوز هم در آن معماری مدرن مدل (در مقابل Great Plains یا Navision – که در آن ما می بینیم یکپارچگی با MS Office Web جبهه ها / پورتال کسب و کار / eConnect / تجارت الکترونیک نوع از پیشرفت). در اواخر سال 2005 ما دیدن متحده و بریتانیا MBS VAR فعالیت به ثبت نام برای Axapta و مشاوران آموزش.

o Microsoft Dynamics SL / مایکروسافت جزایر – این ERP به صورت پروژه محور سازمان.

o مایکروسافت دینامیک CRM 3.0 / مایکروسافت CRM 3.0. این راه حل CRM از مایکروسافت است که پهلو به پهلو از اکثریت مایکروسافت اخیر ایده ها و نوآوری های: Microsoft Exchange Active Directory, XML, Web Services رانده MS CRM SDK با C # و VB.Net نمونه کد. در حال حاضر MS CRM 1.2 و 3.0 دارای ادغام به مایکروسافت دینامیک دکتر خانوادگی تان 7.5, 8.0 (با سرویس پچ) و 9.0 (در آینده …)

لطفا دریغ نکنید برای تماس و یا ایمیل ما: ایالات متحده آمریکا 1-866-528-0577, 1-630-961-5918 [email protected]

[ad_2]