Medcasting – پیشنهادهای تجاری صنعت پزشکی

[ad_1]

پزشکی, ریخته گری یا “Medcasting” است که برنامه های تجاری از پادکست برای پزشکی و موسسات مرتبط. Medcasting است که توزیع و انتشار فایل های صوتی و تصویری, تغذیه, است که ارائه اطلاعات پزشکی بر روی اینترنت تحویل داده برای در خواست گوش دادن.

این یک گام جدید در تکامل بر روی تقاضا اطلاعات پزشکی تحویل و آن را در دسترس و آموزنده و مفید و جذاب است. این ترکیب ارائه صنعت پزشکی با یک فرصت منحصر به فرد برای رسیدن به آن جامعه را از طریق این رسانه جدید است. آن دسته از افراد که در حال حاضر به دنبال اطلاعات پزشکی به طور فعال خواهد شد با استفاده از آر اس اس اشتراک تکنولوژی ساخته شده را به هر پادکست خوراک برای دریافت اطلاعات بلافاصله آن را به عنوان به روز رسانی شده توسط موسسه پزشکی. با یک کلیک یک دکمه یک کاربر می تواند اشتراک در خوراک است که ممکن است جالب باشد و هر گونه اطلاعات مربوط به این است که همیشه به روز است که غذا را به طور خودکار پردازش به شخصی خود را جمع آوری. یک خبرخوان است که قادر به اشتراک در خوراک برای چک کردن محتوای جدید در کاربر-تعیین فواصل و بازیابی محتوا.

به این فرایند یک گام بیشتر پادکست منتشر هر خوراک با قابلیت انتقال به هر صوتی قابل حمل و یا دستگاه. بنابراین با رشد آی پاد و دیگر رسانه های قابل حمل دستگاه های شما باید توانایی برای گرفتن Medcasts و محل آنها را در خود portable پلیر برای گوش دادن و یا مشاهده. اکثر کاربران خود را ضمیمه پخش کننده های قابل حمل به کامپیوتر خود را روزانه و یا هفتگی و یک بار پخش شده است متصل شده و آنها به طور خودکار دریافت جدید medcast به روز رسانی.

انعطاف پذیری این رسانه است که چه خواهد شد درایو رشد Medcasting فوق العاده در طول چند سال آینده. در حال حاضر مفید ترین نرم افزار برای موسسات پزشکی در سراسر جهان است که به تعریف موجود در حال حاضر اطلاعات پزشکی صفحات وب است. اکثر موسسات متعدد صفحات وب است که ارائه اطلاعات پزشکی در قالب متن ارائه های صوتی و یا تصویری لینک آن صفحه را به کاربر های مختلف و به طور بالقوه بیشتر موثر فرمت برای دریافت اطلاعات است. این هم یک راه عالی برای آموزش کاربران موجود چگونه شروع به استفاده از medcasting خدمات.

محبوبیت قابل حمل در اطلاعات تقاضا رشد خواهد کرد و حتی بیشتر به عنوان خدمات اینترنت بی سیم همچنان به رشد در سراسر کشور است. این دستگاه های قابل حمل دیگر نمی خواهد باید به اینترنت متصل می شوند; آنها را به دریافت اطلاعات به صورت بی سیم آن را به عنوان به روز شده است. در علاوه بر این به عنوان تلفن های همراه و دستگاه های قابل حمل در ادامه به با هم ادغام بازار رشد می کند بزرگتر است.

فرمت های اضافی که استفاده می شود را شامل; پزشکی بحث نشان می دهد که در آن متخصصان مختلف در درون هر نهاد خواهد صحبت می کنند و یا پاسخ به سوالات در یک موضوع خاص. پزشکی سخنرانی ها و سمینارها می تواند ثبت شود و در دسترس برای عموم و یا کارکنان برای دانلود به راحتی و بر روی تقاضا. علاوه بر این هر گونه اطلاعات که ممکن است نیاز به تحویل داده می شود به کارکنان می تواند ثبت شود و در دسترس ساخته شده در خانه تحویل شبکه. برای موسسات که هزاران نفر از کارکنان توزیع اطلاعات شرکت بسیار مهم است و یک بار دیگر این ارائه می دهد هر موسسه یک روش بر روی تقاضا و تحویل آن مناسب است برای همه. Medcasting نیز می تواند به عنوان یک خط مستقیم ارتباطی با ضبط ویدئو کست از شرکت پیام از مدیران برای شرکت گسترده ای توزیع شده است.

متعدد وجود دارد برای استفاده از medcasting در حال حاضر و در طول چند سال آینده آن را به منفجر شدن در محبوبیت است. آن است که مفید به موسسات و همچنین به عنوان مصرف کننده و از آن خواهد شد به عنوان یک ابزار عالی در هر سازمان پزشکی’ عملیات.

[ad_2]