Invacare واکر تولید کننده متعهد به مراقبت برای تحرک به چالش کشیده

[ad_1]

Invacare معنی INovation ارزش و بهداشت و درمان یکی از پیشرو تولید کنندگان و توزیع کنندگان تجهیزات تحرک بودند هنگامی که یک بخش از جانسون و جانسون شرکت. ملاکی Mixon III خریداری این بخش از Johnspn و جانسون در سال 1979 و تبدیل درخشش عدم تقسیم به یک پیشرو در سراسر جهان سلامت محصول تولید کننده و توزیع شرکت.

فروش در سال 2009 رسیده است در حدود 1.5 میلیارد دلار فروش خالص در سراسر جهان و مشهور است به عنوان یک شرکت پیشرو در این عمده محصولات غیر حاد دستی و صندلی چرخدار قدرت و تجهیزات پزشکی دسته بندی ها, مراقبت در منزل, تخت, سیستم چرخ واکر و انتخاب کنید و مرحله واکر و صفحه اصلی و قابل حمل سیستم های اکسیژن و نبولایزر. آنها همچنین تولید سفارشی دستی و صندلی چرخدار قدرت. محصولات خود را در دسترس هستند در 80 کشور در سراسر جهان و رشد آینده انتظار می رود افزایش در سال 2010.

هر سال Invacare پارسیان. اهدای مبالغ زیادی از پول برای علل است که سلامت گرا و در این سال آنها در حال حاضر فرستاده شده بسیار مورد نیاز کمک به هائیتی در زلزله ویرانگر که تحت تاثیر زندگی بسیاری از.

Invcare واکر طراحی شده اند به جای هر وضعیت استاندارد انتخاب کنید و مرحله واکر بدون چرخ. دو چرخ ثابت و دو پا واکر یکی ثابت و پا و سه واکر چرخ و چهار چرخ واکر.

Invacare واکر ارائه نقاط قوت از 300 به 700 پوند ظرفیتهای نور وظیفه واکر ساخته شده از آلومینیوم و سنگین آنهایی که ضخامت جداره لوله و برخی از آنها نیز ساخته شده از لوله های فولادی. Invacare شرکت ارزش ایمنی به عنوان یک نگرانی اصلی خود را برای Invacare واکر. انتخاب رنگ در پوشش های اعمال شده یا فقط طبیعی فلز رنگ در دسترس هستند که مشتریان می توانید از را انتخاب کنید.

این Invacare شرکت را به مشتریان خود بهترین منافع خود در قلب آنها انجام کلاس بر روی تمام محصولات خود را و کمک به مراکز و بخش فروش واقع در سراسر آمریکای شمالی و همچنین کشورهای خارج از کشور. هر مرکز قادر به کارکنان به خوبی آموزش دیده است که در دسترس هستند برای کمک به تحرک و اختلال فرد سمت راست را انتخاب کنید Invacare واکر برای شرایط خود را. کارکنان آموزش دیده به دستورالعمل و اطلاعاتی دقیق در مورد چگونگی استفاده از واکر با خیال راحت و کارآمد و همچنین به عنوان پیشنهاد قابل اجرا و لوازم جانبی است که می تواند کمک به بهبود تحرک او کاربر. این شرکت ارائه می دهد طیف وسیعی از لوازم جانبی و خطوط تولید است که در حال طراحی و تولید به خصوص برای Invacare واکر محدوده قیمت مقرون به صرفه است و در دسترس بودن قطعات و لوازم جانبی به راحتی در دسترس هستند در تمام مرکز قاقم مناسب شخصیت هر فرد حالت و وضعیت جسمی خود را.

در Invacare وب سایت شرکت بازدید کنندگان می توانید انواع محصولات قابل تنظیم سینی های پلاستیکی و فلزی حمل و نقل کردن کیسه در انواع اندازه دارندگان تلفن همراه, سبد پسوند و فلزی سبد مخزن اکسیژن دارندگان کیسه های مواد غذایی و قلاب برای دارندگان نوشیدنی. بسته باتری در دسترس هستند منظمی جمع کردن از سایت و به دور از نور خورشید خشن به حفظ عمر باتری. در وب سایت های دیگر شما را پیدا خواهد کرد و شاخ و چراغ های رادیو, چتر, چتر دارندگان قطب ماهیگیری دارندگان برای علاقه مندان به ماهیگیری مینیاتوری T. V. s چرخ های ویژه برای زمین های مختلف و طیف وسیعی از قطعات تعمیر.

اگر شما به دنبال یک واکر Invacare واکر باید قادر به دیدار با الزامات خود را در قیمت های مقرون به صرفه و جذاب طرح های خود را با توجه به طعم و مزه.

[ad_2]