Internet Connection Sharing Made Simple

[ad_1]

اتصال خود را در کل شبکه به اینترنت تنها با یک آدرس IP به سادگی و ایمن.

اگر شما می خواهید برای اتصال به یک شبکه محلی (LAN) در دفتر خود به اینترنت شما باید تعدادی از گزینه های را انتخاب کنید. ساده ترین است برای یک خرید کوچک مستقل روتر یا دروازه. این دستگاه ارزان و قابل اعتماد و بیشتر پلاگین و بازی. اگر شما می دانید آنچه شما're انجام, شما می توانید پیکربندی یک روتر و شبکه در کمتر از یک ساعت. این ممکن است بهترین انتخاب شما.

معناداری وجود دارد و دلیل این که چرا یک روتر است و نه بهترین راه حل. چگونه تضمین می کند اطلاعات شما نیاز به? آیا شما نیاز دارید (و یا می خواهم) به می دانم که دقیقا چه مقدار از ترافیک اینترنت هر یک از رایانه های شخصی خود را مصرف? آیا شما اولویت ترافیک است که باید از طریق? آیا شما کارکنان که ممکن است با استفاده از اینترنت برای مقاصد دیگر از کار ؟

یک سخت افزار ساده دروازه را راضی نیست با این شرایط. شما می توانید از سرمایه گذاری یک ثروت کوچک برای یک دستگاه پیچیده است که تامین برخی از این و هنوز راه حل مطلوب.

یک جایگزین به سخت افزار گران قیمت است که راه اندازی یک کامپیوتر اختصاص داده شده به کنترل دسترسی به اینترنت و اتصال. در این مورد انتخاب شما است که از لحاظ اقتصادی محدود به یکی از دو سیستم عامل: * هیچ کس و یا ویندوز. در حالی که * nix (Unix, Linux, FreeBSD, و غیره) است که از لحاظ فنی فوق العاده برای این کار است که به عنوان مقرون به صرفه در یک نمونه شرکت با بسیاری از رایانه های شخصی ویندوز. یک * nix سیستم خرس بسیار مهم اشکال: شما یا باید برای استخدام یک مدیر سیستم به مدیریت آن می شود و یا قادر به ریز لحن دسترسی به اینترنت و به طور مداوم در معرض خطر شکست شبکه.

با استفاده از یک ویندوز اختصاصی کامپیوتر برای کنترل و چگونگی شبکه کردن دسترسی کاربران اینترنت است, تنها راه باقی مانده انتخاب است.
در حالی که ویندوز خود را فراهم می کند مجموعه ای محدود از پایه اتصال ویژگی های شما نیاز به خرید و راه اندازی اختصاصی دروازه سرور نرم افزار برای استفاده از ویژگی های پیشرفته. UserGate 4.1 توسط Entensys یک پروکسی سرور برای ویندوز است که نه تنها ساده ترین دروازه سرور برای پیکربندی و استفاده از, اما همچنین دارای ویژگی های پیشرفته all شرکت شما ممکن است نیاز به.

دو راه وجود دارد UserGate می توانید به اشتراک گذاری اتصال به اینترنت خود را در میان کاربران شبکه. یک راه این است که به پیکربندی آن را به عنوان یک دروازه بسیار شبیه به تنهایی سخت افزار روتر. UserGate پشتیبانی از NAT و port mapping به منظور اشتراک گذاری یک آدرس IP بین چندین شبکه کاربران است. با استفاده از NAT نیاز به هیچ تنظیمات اضافی بر روی کامپیوتر مشتری و سریع ترین راه برای راه اندازی اینترنت دسترسی داشته باشید.

اگر شما می خواهید ویژگی های پیشرفته تر مانند ذخیره خود را اتصال به اینترنت, شما می توانید راه اندازی یک کاربر دروازه پروکسی سرور. پروکسی سرور به طور خودکار انبارها منابع وب خود را LAN دسترسی کاربران اغلب صرفه جویی قابل توجهی در پهنای باند اینترنت و به طور جدی افزایش دسترسی به سرعت.
هیچ راهی وجود دارد برای شما کاربران LAN برای دور زدن UserGate برای دسترسی به اینترنت, بنابراین شما می توانید قدرتمند ایجاد قوانین برای کنترل دسترسی کاربر به برخی منابع و یا پروتکل های.

شما همچنین می توانید راه اندازی فیلترینگ محتوا برای جلوگیری از ناخواسته وب سایت ها به منابع و یا پسوند فایل خاص (مانند MP3 موسیقی).

شبکه خود را همیشه محافظت از حملات خارجی توسط UserGate's ساخته شده است در فایروال. ساخته شده است در anti-virus سرعت اسکن تمام ترافیک اینترنت برای حفاظت از شبکه خود را از نرم افزارهای جاسوسی و ویروس ها و نرم افزار های مخرب.

اگر شما از انواع مختلف ترافیک مانند VoIP شما به راحتی می توانید محدود کردن حداکثر پهنای باند برای هر کاربر به منظور اطمینان حاصل شود که زمان حساس مشتریان لازم پهنای باند. شما همچنین می توانید محدود کردن سرعت اتصال به هر شبکه و کاربر می تواند کنترل حداکثر بار اتصال به اینترنت خود را.

UserGate نگه می دارد و تکمیل آمار در هر شبکه کاربر از جمله لیستی از آدرس ها بازدید و مدت زمان آنلاین.

آن ساخته شده است در حسابداری باعث می شود UserGate یک راه حل کامل برای تقسیم یک اتصال به اینترنت بین چندین کاربر.

آخرین نسخه اضافه می کند پشتیبانی VPN ارائه همان ارتباط های آمار و امکانات برای تبلیغات خصوصی و شبکه های عمومی. پشتیبانی از VPN و پروکسی شفاف می سازد UserGate یک راه حل کامل برای ایمن و امن اتصال به اینترنت های.

UserGate است قدرتمند و کاربر پسند و ساده برای استفاده است. دانلود رایگان نسخه ارزیابی در:

[ad_2]