iBeacon با HomeKit – آنچه که ما می تواند به جلو نگاه به

[ad_1]

iBeacon بلوتوث کم انرژی (BLE) فن آوری ارتباطات را قادر می سازد که برنامه های تلفن همراه برای گرفتن سیگنال از چراغ در دنیای فیزیکی و واکنش نشان می دهند به آنها. این اجازه می دهد تا برنامه های تلفن همراه برای ارزیابی موقعیت خود را بر روی یک میکرو مقیاس و ارائه بیش از حد محتوای متنی به کاربران بر اساس موقعیت خود را. ما نگاهی به در چگونه این دو اینترنت از چیزی (IoT) تلاش توسط اپل در کار و زندگی ما را ساده تر.

iBeacon در HomeKit

در حال حاضر iBeacon شده است تا حد زیادی به بازار عرضه شده توسط اپل برای محیط زیست خرده فروشی. با HomeKit که در خانه رشد BLE فن آوری های اپل در دسترس خواهد بود به پایه مشتری است که راه اندازی یک خانه هوشمند. در آن ابتدایی ترین سطح iBeacon را اطلاع رسانی هوشمند اپل صفحه اصلی کاربر حضور هنگامی که آنها به خانه می آیند و تمام سیستم را به نوبه خود در هر حالت از پیش تنظیم شرایط به استقبال آنها و آماده برای استفاده است.

با استفاده از iBeacon در خانه های هوشمند دستگاه های

iBEacon را می توان مورد استفاده برای تعریف اقدامات برای لوازم خانگی هوشمند مانند روشنایی هواکش و حرارت/سیستم های خنک کننده تلویزیون و غیره. در میان چیزهای دیگر. با سیری ادغام دستورات صوتی ساده و گفتاری یادآوری به طور خودکار سیستم و فعال کردن لوازم. برنامه های مختلف از جمله برنامه تقویم و یادداشت های برنامه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کار در پشت سر هم با کیت صفحه اصلی و iBeacon برای دادن دستورات مختلف لوازم خانگی هوشمند در خانه.

HomeKit در حال حاضر ارائه می دهد پشتیبانی بومی با iBeacon برای کنترل روشنایی در خانه وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می تواند انجام شود اگر تخیل کشیده است. مثلا یک چراغ قرار داده شده در کلید کمک خواهد کرد که گوشی های هوشمند خود را برای پیگیری آنها کلید آن زمانی است که نابجا و در داخل خانه. همچنین زمانی که کلید را وارد قفل های مختلف برنامه ریزی شده چراغ روشن خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان یکی وارد خانه.

IBeacon اپل برای خانه

در سال 2014 اپل ارائه یک پیشنهاد برای ایجاد اولین بار اختصاص داده شده iBeacon – سازگار با سخت افزار beacon برای خود خانه های هوشمند محصول. IBeacon اپل به نوبه خود آی فون, اپل و یا دیگر سازگار با دستگاه های iOS به طور موقت قابل یافتن چراغ. بنابراین با استفاده HomeKit کاربر قادر خواهد بود تا کنترل, قفل, چراغ, درب, امنیتی, دوربین, سوئیچ, شمع, لوازم آشپزخانه, و خیلی بیشتر. اپل نمی خواهد در تهیه سخت افزار برای iBeacon به عنوان بسیاری از شخص ثالث و سخت افزار beacon دستگاه در حال حاضر در دسترس است. IBeacon اپل عمل خواهد کرد و بیشتر به عنوان یک کنترل متمرکز hub است که می تواند باعث از آی فون یا iWatch.

چه نوع از خانه های هوشمند برنامه های کاربردی می تواند به شما ساخت با استفاده از iBeacon و HomeKit

وجود دارد یک میزبان از برنامه های کاربردی در دسترس هستند که برای کنترل روشنایی و سایر فعالیت های اساسی در داخل خانه. با این حال هنوز به طور کامل توسعه یافته بود و واقعا موثر. ما برای شما چند ایده که در آن iBeacon را می توان با HomeKit برای ایجاد یک smart زندگی در فضا است.

یک iBeacon به اطلاع انتخاب گیرندگان از ورود خود را. به عنوان مثال حضور اعضای خانواده تشخیص داده می شود از طریق این نرم افزار به عنوان آنها را وارد کنید و یا ترک خانه

به صورت خودکار قفل و یا خاموش کردن وسایل مانند کامپیوتر یا تلویزیون در خانه هنگامی که چراغ دستگاه در مجاورت

گرفتن عکس از دوربین یا وب کم از راه دور و ایمیل آن را به خود تحریک دوربین با استفاده از iBeacon. به این ترتیب هر مزاحمان عکس را می توان دستگیر و ایمن ذخیره می شود حتی در حالی که ساکن خانه است که در خانه

به نوبه خود بر روی سیستم موسیقی در ماشین و یا در خانه به بازی هر آهنگ خاص هنگامی که چراغ دستگاه در مجاورت

چراغ هستند آسان به نصب و راه اندازی و BLE چراغ محموله انتظار می رود به بیش از بیش از 400 میلیون واحد در پنج سال آینده به عنوان هر یک ABI گزارش پژوهش. با iOS 10 همه مجموعه ای برای ضربه زدن به بازار در سال آینده استفاده از تکنولوژی iBeacon به زودی گسترده در سطح جهان است.

[ad_2]