Huey Lewis دچار حمله Meniere سندرم باعث از دست دادن شنوایی و تعادل

[ad_1]

Huey Lewis, از Huey Lewis & The News شهرت بوده است تاثیر موسیقی برای بیش از چهل سال است. محبوب R&B و بلوز خواننده به تازگی لغو تمام آینده تاریخ کنسرت هنگامی که دچار اولین حمله از Meniere سندرم.

آقای لوئیس نقل است گفت:”اگر چه من هنوز هم می تواند بشنود کمی یک بر یک و در تلفن من می توانید شنیدن موسیقی را به خوبی به اندازه کافی به خواندن. فرکانس های پایین تر تحریف خشونت ساختن آن غیر ممکن است برای پیدا کردن زمین. من بوده ام به خانه گوش موسسه استنفورد گوش, موسسه و مایو کلینیک امید به پیدا کردن پاسخ. پزشکان بر این باورند من بیماری منییر و توافق کرده اند که من نمی تواند انجام دهد تا من بهبود.”

بیماری است به نام دکتر که برای اولین بار شناسایی علائم در سال 1851. هر کسی در هر سنی می توانید Meniere است. آن را معمولا حملات 60 سال است ،

این علائم عبارتند از: نامنظم چرخهای قسمت جایی که آقای لوئیس را تجربه سطوح مختلف از دست دادن شنوایی از 20 درصد به 80 درصد در بیاورد و گوش در طول هر رخداد. این بسیار نادر است برای قربانیان به تجربه این مشکل در هر دو گوش است.

در طول قسمت های قربانیان Meiner را نیز تجربه حساسیت خاصی برای تلفن های موبایل به خصوص فلزی برای تلفن های موبایل. یک قاشق بر روی زمین کاهش یافته صدا مانند بخشی از یک سیستم تهویه ریزد ادعا کرد یک فرد مبتلا به این سندرم است.

یکی دیگر از نشانه Huey گزارش شده است وزوز گوش است که زنگ در گوش. بیماران اغلب در توصیف آن بیشتر شبیه به یک صدای خش خش کردن صدا و یا هوای فشرده نشت. Huey Lewis توصیف آن را به عنوان با صدای بلند whooshing. Meniere افراد مبتلا به نیز تجربه سرگیجه. در قسمت اتاق به نظر می رسد در حال چرخش و بیمار دشواری حفظ تعادل خود را. آنها به طور معمول نسبت به آرام جای خود را به زمین بگذارند.

شدید, تهوع نشانه پایان قسمت.

پس از آن مبتلا می رود به یک خواب عمیق برای حدود چهار ساعت است. بیمار پس از آن به حالت عادی برمی گرداند تا قسمت بعدی در چند روز هفته یا ماه. این قسمت کاملا غیر قابل پیش بینی. آنها اغلب عود به طور تصادفی به مدت دو سال.

ریشه مشکل این است که تشخیص داده شده توسط یک otologist و کاهش راه حل های ارائه شده هستند. Oto است کلمه یونانی برای سنگ. شما شنیده عبارت “شما باید سنگ ها را در سر خود را.” Otologists جراحان هستند که در آن سنگ است. به طور خاص کلسیم carbonite سنگ در گوش میانی.

به دنبال نزدیک به یک نمودار درونی شما را پیدا خواهد کرد دهلیزی عصب متصل به بخش پایین تر از کانالهای نیم دایره و مغز است. که مکانیزمی است که کنترل تعادل در انسان است. میکروسکوپی کیسه به نام نويز و saccule حاوی مو همراه رشته های جاسازی شده در یک غشاء با کربنات کلسیم سنگ به جای دانه های معلق در الکترولیت. به عنوان سر خود را حرکت سنگ ها حرکت می کند بیش از این که با ارسال یک ضربه به مغز از طریق عصب دهلیزی. سیگنال هماهنگ با حس بینایی و لمسی است.

محققان بر این باورند که فشار ناشی از انسداد الکترولیت جریان و یا یک عدم تعادل الکترولیت اختلال حرکت سنگ در حال حرکت بیش از موهای ارسال یک تحریف سیگنال به مغز است. میکروسکوپی کیسه های نويز و saccule تنها می تواند مشاهده شده پس از مرگ به طوری که هیچ کس می تواند برای برخی می گویند در صورتی که مشکل

گهگاه Meniere را دور می رود ، برخی از بیماران پاسخ به درمان فیزیکی است. دیگران پاسخ به یک رژیم غذایی کم سدیم و الکل و کافئین. برای اکثر تصادفی آخرین قسمت از چند سال و پس از آن بیمار تجربه از دست دادن دائم شنوایی از 50 ٪ یا بیشتر در گوش تحت تاثیر قرار. سرگیجه و عدم تعادل همچنان به طاعون قربانی.

ما دیگر حواس ما برای کمک به حفظ تعادل. پس از یک سخنرانی غیررسمی به تازگی یک عضو از مخاطبان سوال چرا من نگه داشته بود از دست من بر روی یک صندلی در حالی که صحبت کردن. آن را ناخودآگاه عمل می کنند اما یک یادآوری است که ما تعادل بستگی به حواس بینایی و شنوایی و لمسی است.

ممکن است لوئیس یک یا دو سال قبل از او می تواند به اندازه کافی احساس راحتی با خود به ارمغان می آورد خود را فوق العاده macho, ریتم و بلوز, بازگشت به مدار است. اگر او می خواهد به عقب بر گردیم به آن فوق العاده تکنوازی سازدهنی هستند که ادعا می کنند خود را به شهرت من را یک تکه از مشاوره است که برای من کار می کرد. است که نگه داشتن مصرف سدیم کمتر از دو هزار میلی گرم در روز برای شش ماه. من آن را انجام داد. تعادل من عادی بود هیچ سرگیجه و صدای خش خش صدا در حداقل بود. من فکر می کنم من شنوایی تا حد زیادی بهبود یافته. اما من مانند بسیاری از غذاهای فرآوری شده و بیکن سوسیس, ماکارونی, نان و بسیاری از غذاهای با سدیم بالا, بنابراین در حال حاضر صدای خش خش و مشکلات تعادل هستند.

[ad_2]