ERP تعریف برنامه ریزی منابع سازمانی نرم افزار

[ad_1]

ERP مخفف برنامه ریزی منابع سازمانی و ارائه ERP تعریف نشان میدهد نه تنها به تعریف مفهوم خود را, اما همچنین به ارائه اطلاعات در مورد اصطلاحات مرتبط مانند نرم افزار ERP یا سیستم ERP. ERP است که اساسا یک اصطلاح کلی برای توصیف یک مجموعه ای از فعالیت هایی است که نشان میدهد مدیریت کسب و کار های مختلف قطعات در شیوه ای یکپارچه. در غیر این صورت گفت: ERP ادغام برنامه ریزی منابع, مدیریت, کنترل, محصول, برنامه ریزی, مدیریت موجودی, توزیع جنبه های مالی, منابع انسانی, مدیریت و سایر فعالیت های درگیر در انجام کسب و کار است.

موفقیت یک کسب و کار است که از نزدیک مربوط به چگونه های مختلف عملکردی ادارات ارتباط برقرار کند. هنگامی که کسب و کار دیده می شود به عنوان یک کل و تمام ادارات کار می کنند برای همین منظور در یک راه است که ادغام تمام فرآیندهای مدیریت کسب و کار است که می شود خیلی آسان تر از اگر ادارات کار می کنند جدا از یکدیگر است. این دقیقا همان چیزی است و سیستم ERP می کند. آن را با استفاده از ابزار خاص مانند نرم افزار ERP به منظور ساده کردن تمام فرآیند کسب و کار.

اجرای یک سیستم ERP در واقع نیاز به یک تحلیل جامع از زمان فرآیندهای کسب و کار و همچنین تعیین جنبه های که نیاز به بهبود است. همه کارکنان باید بخشی از روند اجرای چون بعد از همه ERP به این معنی که آنها همه کار با هم ادغام فعالیت های خود به منظور دستیابی به اهداف شرکت. برای برخی از این ممکن است کمی دشوار است اما تا زمانی که آن را به درستی انجام داده و همه را به درک مزایای استفاده از این سیستم پیاده سازی یک سیستم ERP را تنها می تواند در بهترین منافع شرکت در دراز مدت است. جزء اصلی یک سیستم ERP ERP نرم افزار. این چند ماژول برنامه ای که خودکار تمام فرآیند کسب و کار از محصول برنامه ریزی منابع انسانی, برنامه ریزی برای پیگیری سفارشات ارائه خدمات به مشتریان و بسیاری دیگر.

شایع ترین ماژول های ERP نرم افزار همراه با محصول برنامه ریزی, مدیریت موجودی, قطعات, خرید, توزیع, مدیریت مالی, حسابداری, منابع انسانی, مدیریت و ردیابی سفارشات. این ماژول با این حال متفاوت از نرم افزار به نرم افزار است. ترین نرم افزار ERP با این نسخهها کار تحت یونیکس و ویندوز و یا لینوکس. نیز وجود دارد که مبتنی بر ERP و محصولات بسته به نیاز شرکت آنها ممکن است مناسب تر و آسان تر به استفاده از.

پیاده سازی ERP تنها می تواند مفید باشد برای یک شرکت و اگر چه آن ممکن است نیاز به برخی از هزینه های اولیه و برخی از زمان قبل از اجرای آن با موفقیت آن را به زودی پرداخت. مهم ترین چیز این است که برای شناسایی و تجزیه و تحلیل درستی از فرآیندهای کسب و کار است که به صورت یکپارچه و به هر کارمند آگاه از اهمیت یک سیستم ERP.

[ad_2]