Dell Tablet

[ad_1]

Dell راه اندازی کرده است جدید Latitude ST گسترش آن قرص محدوده. این شرکت ادعا می کند برای سفارشی کردن تبلت به کسب و کار خاص و یا کاربر نهایی باید با گواهی برنامه های کاربردی و خدمات حرفه ای. این تضمین می کند امن و محیط محاسبات با استفاده از ماژول پلاتفرم قابل اطمینان و انعطاف پذیر Dell حفاظت از داده ها. برای مثال این دستگاه تایید شده برای استفاده در دل متصل کلاس درس راه حل برای دانش آموزان در حالی که آن را مفید برای حرفه ای بهداشت و درمان این گواهی برای شرکت سوابق پزشکی الکترونیکی و تلفن همراه بالینی Computing solutions. در سخت افزار این تبلت ویژگی های 10.1″ خازنی صفحه نمایش چند لمسی و مجهز به یک پردازنده 1.5 GHz, Intel Atom Z670 پردازنده با 2 گیگابایت RAM و 32 گیگابایت SSD (ارتقا به 64 128 GB). 5.0 MP, 720p دوربین عقب همراه با 3G و Wi-Fi را اجازه می دهد تا برای اسکایپ ویدئو کنفرانس, اگر چه ما نیست که چگونه شما می توانید انجام این کار با یک دوربین که به دور از صفحه نمایش. این تبلت همراه با یک قلم برای نوشتن, تلویزیون, اتصال, عکس های شبکه چاپ و اختیاری ایستگاه docking. آن را اجرا می کند در ویندوز 7 و ادعا می کند که عمر باتری تا 6 ساعت و با استفاده از 4-باتری سلولی. Dell Latitude ST در دسترس است برای 36,000 تومان (به علاوه مالیات های محلی به عنوان قابل اجرا) با 1 سال روز کسب و کار بعدی گارانتی. شما می توانید ارتقاء حافظه تا 3 GB با پرداخت 3000 تومان (به علاوه مالیات) اضافی در حالی که ایستگاه docking می توان به طور جداگانه خریداری شده برای 8000 تومان.

وقتی پرسیده شد که یک سخنگو به ما گفت که “وجود تعهد در supportability با Win 8 [for Latitude ST] در آینده است.” ویندوز 8 سازگاری قبلا گزارش شده بود بیش از حد در طول زمانی که Dell اعلام کرده بود قرص.. بنابراین ما انتظار ویندوز 8 ارتقا برای این تبلت که ویندوز 8 می رسد قفسه های خرده فروشی هر چند ما مطمئن هستیم که اگر ارتقا را به رایگان از هزینه.

او جدید Windows 7 enterprise قرص های Dell وارد شده در هند سواحل. Latitude ST شده توسط Intel Atom Z670 تک-توپودری پردازنده 2 گیگابایت RAM, SSD ذخیره سازی (از 32GB به 128GB SSD) و به انتظارات این ویژگی در برخی از ادغام برای شرکت اکوسیستم. Latitude ST دارای 10.1 اینچ صفحه نمایش لمسی خازنی صفحه نمایش لایه با کورنینگ گوریل شیشه ای. آن می آید با یک قلم نیز هست. همراه با ایستگاه Docking آن 3xUSB 2.0, one LAN, HDMI و خروجی صدا و پورت. برای اتصال تلفن همراه, آن را دارای WiFi b/g/n, Bluetooth 4.0 و HSPA+ مینی کارت. بیشتر مشخصات – کارت خوان SD دوربین جلویی قادر به جریان در, 720p, 5MP عقب افتاد و A-GPS. سر در اینجا برای مشخصات دقیق.

[ad_2]