CT اسکن تکنولوژی حرکت از بیمارستان به سردخانه برای فعال کردن کالبد شکافی بدون چاقوی کوچک جراحی

[ad_1]

تصور کنید در یک قسمت از CSI که در آن به جای یک انسان, بدن قطعه قطعه کردن با یک چاقوی کوچک جراحی و دیدم جسد چرخ به یک دستگاه است که تولید یک تصویر سه بعدی از فضای داخلی آن برای پرسنل پزشکی را به نمایش. در حالی که صحنه ارائه نمی ممکن است کاملا بصری, درام, سناریو است و نه علمی تخیلی و فانتزی برخی از اسکریپت های تلویزیونی نویسنده است. در واقع این ایده در پشت کالبد شکافی مجازی.

با ظهور سه بعدی بازسازی تکنیک های بدن انسان, مشاهده, داخلی, زندگی, اندام یک واقعیت است. به طوری که سطح ارائه اسکلت عضلات و تاندون می تواند تولید یک مدل از بدن را با جزئیات کافی برای استفاده در مطالعات تشریحی و آموزش پزشکان. انجام خدمات مشابه در مرحوم اجازه می دهد تا دقیق تر و ساده تر رویکرد به کالبد شکافی.

تعدادی از برنامه های نرم افزاری در حال حاضر در دسترس است که می تواند تولید سه بعدی کامپیوتر تصاویر از بدن است. برنامه هایی مانند 3-D و Voxar 3D Express گرفتن خروجی از همان سی تی اسکن تصویربرداری دستگاه موجود در هر بیمارستان و تبدیل دو بعدی برش به یک تصویر سه بعدی.

چرا مجازی کالبد شکافی مهم هستند

وجود دارد تعدادی از دلایل به نظر کالبد شکافی مجازی به عنوان یک ابزار جدید مهمی در پزشکی قانونی. در سال 2004 حدود 94 درصد از مرگ و میر گزارش شده در این کشور نیست در نتیجه کالبد شکافی. دولت قوانین مربوط به کالبد شکافی متفاوت و خو یش ممکن است نیاز به انجام آنها تنها در موارد مشکوک به مرگ است.

بسیاری از بار این مشکل اقتصادی است. استاندارد کالبد شکافی هزینه از $ 4000 به 5000 $ در حالی که یک کالبد شکافی مجازی می تواند هزینه بین $ 900 و 1000 دلار است. بسیاری از بار مذهبی و سنت های فرهنگی در نظر کالبد شکافی بی دلیل هتک حرمت از بدن است. علاوه بر این در بسیاری از کشورها مرسوم است به دفن بدن در عرض یک روز از مرگ که ممکن است مانع کالبد شکافی. در کوچکتر قضایی یا بیشتر مکان های از راه دور که در آن پزشکی قانونی محقق نشده است در حال حاضر و یا در دسترس یک سی تی اسکن انجام می شود و ذخیره می شود و بعد از ارزیابی و یا منتقل شده به پزشکی قانونی در محل دیگری است.

اولین نمونه از کالبد شکافی مجازی

یکی از اولین کالبد شکافی مجازی صورت گرفت در سوئد در سال 2004 در یک نوزاد که درگذشت در حالی که در حال بررسی با laryngoscope. کالبد شکافی قادر به تعیین علت مرگ اما قبل از کالبد شکافی و سی تی اسکن نشان داد که یک سوراخ از صدای جعبه که منجر به سقوط ریه است. به عنوان کارکنان اقدام به باد دوباره ریه دوم سوراخ نفوذ در قلب است. بررسی سی تی اسکن نشان داد که سوزن راه حل رمز و راز.

در سوئیس مجازی کالبد شکافی یا Virtopsy® ترکیبی از CT و MRI انجام شده در دانشگاه برن's موسسه پزشکی قانونی با همکاری موسسه رادیولوژی تشخیصی. آن را تبدیل به روش استاندارد. در ایالات متحده آمریکا نیروهای مسلح موسسه Pathology پزشکی پرسنل اسکن بدن سربازان کشته شده در عراق و افغانستان نه تنها برای تعیین علت مرگ, اما همچنین برای جمع آوری داده ها برای بهبود زره بدن.

توسعه CT دستگاه ها به ویژه طراحی شده برای کالبد شکافی مجازی ممکن است دور. در حال حاضر تاکید بر تجسم دستگاه. در یک کنفرانس در سال 2005 در رویال استرالیا و نیوزیلند کالج رادیولوژی Silicon Graphics, Inc. (SGI) نشان داد که در آن بوده است در انقلابی بررسی صحنه جرم تکنیک در ایتالیا.

اشکالاتی وجود دارد

با استفاده از تصاویر CT در مجازی کالبد شکافی کند که برخی از اشکالاتی. CT بسیار خوبی در نشان دادن استخوان و فلز متفاوت اما بافت نرم اغلب مشابه در یک CT تصویر. CT اسکنر همچنین تمایل به بیش از حد گرم و یا سوختگی در زمانی که حجم اسکن بالا است به عنوان آن ممکن است در طول جنگ و یا بلایای طبیعی.

چیزی که ما لازم نیست که به نگرانی در مورد با CT کالبد شکافی توسط تابش است که نگرانی از تکنولوژی's آغاز به کار. معمولی و سی تی اسکن بیماران در معرض تابش به حدود 100 بار است که از یک استاندارد chest x-ray و 10 بار است که از یک ماموگرافی. با توجه به آخرین آمار و ارقام توسط هزاره, گروه پژوهشی, CT, خرید و فروش دستگاه انتظار می رود افزایش به $ 18.5 میلیارد دلار در سال 2012. CT است که هنوز هم این روش تصویربرداری انتخابی قلبی و سرطان را دنبال کنید اما به عنوان دیگر کمتر آسیب رساندن به دستگاه های در دسترس این مزیت ممکن است تضعیف شود. در همان زمان ما انتظار داریم که نوآوری را افزایش رزولوشن در حالی که کاهش قرار گرفتن در معرض بار و تابش دوز.

در هر صورت استفاده از CT در غیر زندگی می کند در حال حاضر یک خطر جز به پرسنل رادیولوژی است که می تواند اجتناب شود با تابش محافظ. با هیچ محدودیت بار تمدید و افزایش سطح تابش ممکن است مورد استفاده برای افزایش وضوح و یا تعریف. توسعه بیشتر از تصویربرداری دستگاه های پزشکی قانونی بررسی خواهد شد و در آینده می تواند مثبت منبع درآمد برای پیری CT امکانات در بیمارستان و رادیولوژی دفاتر و همچنین به عنوان یک مهم مهم علاوه بر این به پزشکی قانونی محقق شده است.

[ad_2]