CAQH و مدارک – چرا و چگونه از CAQH و مدارک برای ارائه دهندگان خدمات پزشکی

[ad_1]

بسیاری از حامل های بیمه درخواست و یا نیاز به CAQH و مدارک به عنوان یک راه برای پیوستن و یا recredential خود را با ارائه دهنده شبکه است. چه CAQH نرم افزار چه اطلاعاتی مورد نیاز است برای تکمیل برنامه چه مدت طول می کشد و چگونه می توانم چند تا از سوالات است که بوجود می آیند.

در گذشته به منظور ارائه به شرکت بیمه حامل او و یا او را برای درخواست و ارسال می شود ارائه بسته نرم افزار. هر نرم افزار متفاوت بود نسبت به آینده. اگر شما می خواستم برای شرکت با 12 شرکت های بیمه شما ممکن است برای تکمیل 12 و مدارک برنامه های کاربردی.

این CAQH و مدارک فرایند طراحی شده برای ارائه جهانی و مدارک سیستم برای خدمات پزشکی ارائه دهندگان که مایل به پیوستن به یک شرکت بیمه را در شبکه. CAQH است, یک سازمان غیر انتفاعی تشکیل شده برای ساده سازی بهداشت و درمان دولت. با تکمیل CAQH نرم افزار ارائه دهنده در حال حاضر اطلاعات خود را در دسترس برای شرکت های بیمه به صورت آنلاین بررسی کنید و مدارک اهداف است.

این CAQH نرم افزار بسیار طولانی و درگیر است اما آن را در زمان لازم تبدیل شده که ما دیدم با NPI اعداد. بسیاری از شرکت ها در حال حاضر نیاز به تکمیل CAQH نرم افزار برای هر دو مدارک و دوباره مدارک و دیگر ارائه نرم افزار خود را. ما در ارائه خدمات در واقع انجام CAQH نرم افزار برای ارائه دهندگان. شما می توانید اطلاعات بیشتر در کمک به خود را با CAQH برنامه در وب سایت ما لینک زیر دانلود کنید.

این CAQH و مدارک فرایند به خوبی کار می کند برای ارائه دهندگان تنها با شروع در عمل است. آنها می توانند به بسیاری از شرکت های بیمه با تکمیل تنها یک نرم افزار است. سپس آنها را در تماس با شرکت های بیمه آنها علاقه مند و شرکت های بیمه می تواند دسترسی ارائه دهنده اطلاعات به صورت آنلاین در یک سایت امن.

اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل این نرم افزار شامل نام و آدرس و تمرین, محل مالیات id#, npi #, تحصیل قصور بیمه, منابع, بیمارستان, وابستگی, و خیلی بیشتر.

این نرم افزار می توانید به صورت آنلاین تکمیل و یا شما می توانید درخواست یک کپی سخت به شما فرستاده خواهد شد. یک کپی چاپ شده خواهد بود تکمیل و بازگشت به CAQH. هنگامی که کار بر روی یک نرم افزار آنلاین لازم است برای تکمیل آن در یک محیط است. شما ایجاد یک نام کاربری و رمز عبور خود را بنابراین شما می توانید بعد بازگشت.

پس از اتمام برنامه های کاربردی تحت ممیزی به مطمئن شوید که تمام اطلاعات لازم و کامل است. اسناد پس از آن باید فکس به یک پایگاه داده ایمن. شما پس از اطلاع از طریق ایمیل و یا فکس که برنامه خود را کامل است.

هنگامی که برنامه خود را کامل است شرکت برنامه های بهداشتی و بیمارستان ها که شما تعیین شده در طول برنامه خواهد بود به طور خودکار مطلع می شود که خود نرم افزار در دسترس است برای آنها را مشاهده کنید.

برای کمک به CAQH و مدارک فرایند چک کردن وب سایت ما راه حل های حسابداری و مدیریت پزشکی

Coryright 2007 – آلیس اسکات

[ad_2]