Boston Pizza – حق رای دادن نقد و بررسی

[ad_1]

بوستون پیتزا کانادایی بر اساس رستوران های زنجیره ای است که شناخته شده با نام های مختلف; بوستون پیتزا لذیذ بو Pi یا BP. صاحب آن و فرانچایز مکان در کانادا و ایالات متحده و مکزیک است. تاسیس در ادمونتون آلبرتا در سال 1964 توسط گاس Agioritis بوستون پیتزا تمرکز بر روی ساخت پیتزا, پاستا و دنده. آن مقر آن در Richmond, British Columbia و شش سال پس از آغاز به کار آن در حال حاضر دارای 17 مکان در غرب کانادا که 15 نفر franchised برگزار می گردد.

A royal Canadian Mounted Police officer یکی از اولین franchisees که در سال 1968 تا به حال متوجه محبوبیت رو به رشد از بوستون پیتزا. پس از خرید حقوق برای باز کردن رستوران خود را در بریتیش کلمبیا او بعد از همکاری با دوستان خود و به دست آورد این شرکت از ران Coyle که تا به حال خریداری آن از Agioritis. آنها تا به حال 16 رستوران, 15 که از آنها جدا شده و franchised برگزار می گردد.

آنها به رشد خود ادامه داد و در سال 1995 زنجیره ای خود را گسترش یافته بود به 95 رستوران در غرب کانادا با بیش میله های ورزشی تاسیس به عنوان یک بخش ضروری از کسب و کار. گسترش ادامه داد: با اولین شرقی بوستون پیتزا تاسیس در سال 1998 است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 325 بوستون پیتزا رستوران در کانادا به تنهایی.

ایالات متحده نسخه بوستون پیتزا شناخته شده است به عنوان بوستون و برای اولین بار حق رای دادن تاسیس شد در ایالات متحده در سال 1998 است. با دفتر مرکزی آن واقع در دالاس تگزاس بوستون پیتزا لذیذ شد ناهار خوری گاه به گاه رستوران و نوار های ورزشی در ایالات متحده خدمت انواع مختلف پیتزا, پاستا, ساندویچ و دیگر وعده های غذایی خوشمزه. این ارائه می دهد یک خانواده از خوردن جو با نوار های ورزشی متشکل از تیم های محلی یادگاری. آن است که مناسب برای تفرج خانواده یا ورزشی طرفداران. به تاریخ بوستون دارای 54 واحد در ایالات متحده و 2 franchises در مکزیک است.

بوستون پیتزا بزرگ مالی و کسب و کار افزایش زمانی که آن را تبدیل به رسمی پیتزا تامین کننده برای نمایشگاه 86 در ونکوور. این رو به این شرکت و قرار گرفتن در معرض آن را قادر می سازد برای باز کردن 17 بیشتر franchises در 2 سال آینده. آن را در بالای رتبه بندی 100 در سریعترین رشد franchises و همچنین در امریکا بالای جهانی franchises.
درآمد کل در سال 2007 بود $755 میلیون با مجموع سرمایه گذاری $1.7 میلیون به 3.1 میلیون نفر است. حق رای دادن هزینه 50.000 دلار با 5% مداوم حق امتیاز هزینه. به منظور واجد شرایط به عنوان یک حق رای دادن سرمایه گذار شما باید خالص ارزش 1.5 میلیون دلار و نقدینگی مورد نیاز از $500,000 و کلی تجربه کسب و کار. Franchised واحد باید اجرا با حداقل 7 کارکنان و غایب صاحب حق ممنوع است.

زمانی که به دنبال برای شروع هر کسب و کار مهم است به خصوص با توجه به بازار امروز که شما به دنبال راه های خاص برای کاهش حداقل رساندن و یا کاهش سربار و خطر است. هر کسب و کار است که به خطر, اما این مهم است که درک کامل از میزان سرمایه گذاری راه اندازی هزینه و “بازدهی سرمایه” (بازگشت سرمایه گذاری).

اکثر مردم آگاه هستند که 80 درصد از تمام حق رای تلاش شکست در دو مورد اول تا پنج سال ترک بزرگ بدهی های بلندی برای سال پس از آن.

یک راه و به نظر من بهترین راه برای کاهش سربار راه اندازی و سرمایه گذاری هزینه شده است را به استفاده از این عصر جدید از کارآفرینی و شروع یک کسب و کار از راحتی از خانه خود را. فرصت های پدید آمده در بازار آنلاین است که در حال ایجاد میلیونرهای هر روز. اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های هیجان انگیز به یک مدل کسب و کار آغاز می شود که سودآور با مراجعه به: http://whatsbetterthanafranchise.com.

[ad_2]