ASL VRI – ناشنوا افراد حق دارند برای ارتباط موثر

[ad_1]

چند بار ناشنوا مردم پیدا کردن آن سخت به دریافت خدمات آنها سزاوار برای برقراری ارتباط در مکان های عمومی و یا در کسب و کار دفاتر. ADA قوانین دیکته است که هر کسب و کار و یا مرکز پزشکی است که از نظر قانونی ملزم به ارائه این خدمات است. اما برای بسیاری از آمریکایی ها که ناشنوا یا کم شنوا این است که هنوز هم یک مبارزه مداوم. بسیاری از بیمارستان ها بسیار آگاه هستند از این نیاز و سیستم در محل برای ارائه این خدمات است اما اکثر کسب و کارهای دیگر نیست.

پیدا کردن کسب و کار است که ارائه خدمات برای افراد ناشنوا می تواند یک چالش واقعی در برخی از موارد است. اگر شنوایی فرد می خواهد برای رفتن به dealerships خودرو و مغازه اطراف برای یک ماشین جدید از آن آسان است. این مورد برای ناشنوا و سخت از مردم شنیدن. آنها را مجبور به استفاده از یک تلفن تصویری برای تماس های آینده با استفاده از یک مترجم صوتی برای آنها. سپس آنها شروع به توضیح آنها نیاز به یک مترجم و حقوق خود است. این به این معنی برای نمایندگی برای ارائه یک مترجم آنها باید برنامه ملاقات جلوتر از زمان و این دور از راحت است.

امروز, وجود دارد برخی از فن آوری های جدید است که دسترسی واجد شرایط آمریکا مترجم زبان اشاره سریع تر و راحت تر از همیشه. این خدمات به نام تصویری از راه دور تفسیر جلسات. این خدمات با استفاده از لپ تاپ و یا قرص به همراه یک مترجم در صفحه نمایش از هر نقطه دسترسی به اینترنت است. این دسترسی به گزینه شده است به دست آوردن محبوبیت است و می تواند یک بازی واقعی تعویض برای کسب و کار است که استفاده از ویدئو از راه دور تفسیر (VRI) سازمان.

این است که بهترین راه حل برای هر تفسیر و تنظیم اما این فن آوری پیشرفته, آنها قطعا در حال تبدیل شدن به محبوب تر و بیشتر استفاده می شود در سراسر کشور است. ارائه اصل تفسیر خدمات برای افراد ناشنوا تحت پوشش توسط همان قوانین است که نیاز به دسترسی به نقص برای کسب و کار ورودی و آن را فقط به عنوان مهم است. اگر شرکت شما در حال حاضر ساخت خدمات خود را در دسترس افراد ناشنوا و کم شنوا در جامعه نه تنها ممکن است شما قانون شکنی اما شما همچنین ممکن است از دست دادن مشتریان و کسب و کار است که شما می توانید در غیر این صورت برنده شدن.

در فرد مفسران معمولا ترجیح پس از آن همیشه مهم است که به بحث در مورد این نوع از خدمات است که فردی شما در حال برقراری ارتباط با نیازهای قبل از تنظیم آنها را. افراد مبتلا به کم بینایی قطعا نمی ترجیح می دهند برای مشاهده مترجم در یک صفحه نمایش کوچک است. وجود انواع دیگر دلایلی است که ممکن است با استفاده از VRI دشوار است اما آن را ارائه می دهند بسیار مناسب تجربه زمانی که آن را مناسب استفاده می شود.

[ad_2]