Android Vs iPhone, کدام یک بهتر است برای پزشکی توسعه نرم افزار تلفن همراه?

[ad_1]

جنگ بین اندروید و آیفون دو شرکت توسعه نرم افزار تلفن همراه غول است هرگز به توقف. هر دو یکی از مطلوب ترین سیستم های عامل تلفن همراه و هر یک در تلاش است که سخت به ضرب و شتم یکی دیگر از لحاظ تعداد کاربران و برنامه های توسعه یافته است. بدون شک وجود دارد که هر دو سیستم عامل قدرتمند هستند اما آنها نیز رنج می برند برخی از اشکالاتی که می آید به توسعه برنامه های پزشکی.

در این پست خواهیم دید هر دو به علاوه و منهای نقاط آندروید و آیفون از نظر پزشکی برنامه های توسعه دهندگان.

• سیستم عامل

هر دو موبایل سیستم عامل مبتنی بر یونیکس اما UI می تواند بسیار مشکل ساز در این نقطه است. اما اپل's ثابت و سخت هدف قرار دادن استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی را به تصویر کشیده آیفون به عنوان گوشی های هوشمند نهایی دستگاه برای هر دو نرم افزار تلفن همراه توسعه دهندگان و کاربران نهایی بدون در نظر گرفتن معايب آن.

برعکس آندروید رو بسیاری از مبارزه قبل از آن تا به حال یک موفقیت بزرگ است. امروز Android مشهور است برای آن مقیاس پذیری و تطبیق پذیری در حالی که اپل به توسعه دهندگان بیشتر نسبت به سابق.

• سازگاری با دستگاه

از نظر سازگاری با دستگاه های اپل ارائه می دهد انعطاف پذیری بیشتر به عنوان توسعه دهندگان را مجبور به مقابله با تنها یک پلت فرم. آن را می سازد آن را آسان تر برای آنها را به توسعه برنامه های پزشکی بدون مواجهه با هر گونه عمده مسئله سازگاری. علاوه بر این, آزمایش, پزشکی, نرم افزار آسان تر می شود با توجه به بسیار کمتر از نسخه سیستم عامل برای مقابله با.

از سوی دیگر آندروید ارائه می دهد طیف گسترده ای از دستگاه های که باعث می شود آن را دشوار است به منظور توسعه یک برنامه است که اجرا می کند هموار بر روی تمام دستگاه های تلفن همراه. مسائل مهم تر وقتی که می آید به پزشکی برنامه به عنوان آنها ممکن است کاملا کار بر روی یک دستگاه اما نه بر دیگران. اما اگر ما فکر می کنم مثبت و اندیشه است نه محدود به فقط یک دستگاه است که می تواند مفید باشد برای راه حل های سازمانی.

• Don't چشم پوشی کردن مسائل مربوط به سخت افزار!

اندروید برنده نبرد از نظر مسائل مربوط به سخت افزار وجود دارد به عنوان یک طیف گسترده ای از دستگاه های پشتیبانی شده توسط آن است. ممکن است برای حل مسائل مربوط به سخت افزار در دستگاه و یا شما می توانید به دیگر تولید کنندگان دستگاه.

از سوی دیگر شرکت اپل تنها تولید کننده آیفون است که باعث می شود آن را دشوار است برای خلاص شدن از مسائل مربوط به سخت افزار و علل مسائل جدی برای برنامه های پزشکی.

هر دو آندروید و آیفون قدرتمند سیستم عامل با چند جوانب مثبت و منفی. در حالی که در حال توسعه پزشکی برنامه های توسعه دهندگان باید به تجزیه و تحلیل تمام مسائل مربوط به واکشی نتایج بهتر است.

[ad_2]