AlphaGraphics حق رای دادن نقد و بررسی

[ad_1]

AlphaGraphics است franchised برگزار می گردد string بیش از 267 به طور مستقل و متعلق به اداره خدمات کامل چاپ مغازه ها با برچسب طراحی خط-کپی-پرینت-برقراری ارتباط است. آن مراکز کسب و کار franchising انجام شده توسط AlphaGraphics, Inc است که بخشی از بریتانیا بر اساس Pindar ،

AlphaGraphics تاسیس شد و در سال 1969 در توسان آریزونا توسط یک کارآفرین Rodger فورد. در سال 1979 روند امتیاز AlphaGraphics آغاز شده است. این شرکت اول شد رومیزی, چاپ و نشر, خرده فروش در سال 1985. با گذشت زمان این شرکت شد اول ما بر اساس چاپ حق رای دادن به گسترش در سطح بین المللی در اواخر 1980s. در سال 2001 این شرکت خریداری شد Pindar گروه و به تبع آن نقل مکان کرد و دفتر مرکزی آن به Salt Lake City, Utah.

کوین کوشینگ است که در زمان مدیر ارشد اجرایی (CEO) شرکت. AlphaGraphics's شبکه از مالک عمل مراکز کسب و کار در حال گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا, چین, هنگ کنگ, برزیل, قبرس, عربستان سعودی و روسیه و مکزیک و انگلستان است. در حدود 1900 کارکنان در حال کار در سراسر جهان در این شرکت است. بیش از 40 سال AlphaGraphics شده است به یک رهبر در ارتباطات بصری و چاپ. آن 234 داخلی franchised برگزار می گردد واحد 33 بین المللی franchised برگزار می گردد واحد 17 (پیش بینی جدید واحد) و ثبت نام در تمام 50 ایالت.

این شرکت در مراکز کسب و کار مشتریان ارائه انواع خدمات مانند ارتباطات بازاریابی چاپ و ایجاد و حفظ اسناد و مدارک. هدف و عملکرد در سطح جهان بر اساس مراکز کسب و کار این شرکت است که به تولید و مدیریت ارتباطات بصری. حمایت دولت از هنر و تکنولوژی, the world's رئیس با کیفیت و استانداردهای جهانی شبکه AlphaGraphics's با تجربه و آموزش دیده تیم همکاران متعهد به ارائه راه حل های نوآورانه است که اجازه می دهد تا کاربران برای برقراری ارتباط به طور موثر تر و با اطمینان.

این شرکت کسب و کار مراکز گزارش بالاترین میانگین فروش در چاپ حق رای دادن صنعت یعنی بیش از 1.1 میلیون دلار در سال است. موفقیت آن بستگی به طرح و تعهدات.

پیوستن به AlphaGraphics حق رای دادن مزایای شبکه :

 • آموزش ثابت و پشتیبانی – بدون صنعت خاص (چاپ) تجربه مورد نیاز
 • انتخاب سایت و اجاره کمک
 • طرح داخلی و طراحی کمک
 • بودجه بندی مالی و حسابداری تجزیه و تحلیل برنامه
 • قدرت خرید جهانی از طریق عقد قرارداد با تامین کنندگان عمده
 • جامع بازاریابی, تبلیغات, تبلیغاتی و روابط عمومی برنامه
 • مشاوره مدیریت
 • مداوم ناحیه زمینه فروش و پشتیبانی
 • تلفن رایگان پشتیبانی از hotline
 • شبکه جهانی در نظر گرفته شده برای سند در سراسر جهان توزیع
 • خصوصی اینترانت و پشتیبانی آنلاین
 • جهانی حضور اینترنت با سایت
 • تحقیقات در حال انجام و توسعه

حق رای دادن هزینه:

نقدی سرمایه گذاری مورد نیاز توسط یک franchisee $ 150,000 است. کل سرمایه گذاری از $ 424,000 مورد نیاز است franchisee در سفارش خود را به یک AlphaGraphics حق رای دادن. این شرکت از اتهامات عنوان شده علیه خود را franchisees حق رای دادن هزینه از $ 35,000 و علاوه بر این 1.5% به 8% خانواده سلطنتی هزینه برای شرکت در franchisee's سود با استفاده از شرکت's شهرت نام و سیستم. متوسط تعداد کارکنان خواهد بود 4 به 6. در علاوه بر این به بالا نوشته شده است حق رای دادن ساختار هزینه لازم به ذکر است که منفعل مالکیت پذیر نیست.

زمانی که به دنبال برای شروع هر کسب و کار مهم است به خصوص با توجه به امروز's بازار است که شما به دنبال راه های خاص برای کاهش حداقل رساندن و یا کاهش سربار و خطر است. هر کسب و کار است که به خطر, اما این مهم است که درک کامل از میزان سرمایه گذاری راه اندازی هزینه و “بازدهی سرمایه” (بازگشت سرمایه گذاری).

اکثر مردم آگاه هستند که 80 درصد از تمام حق رای دادن تلاش های شکست در دو مورد اول تا پنج سال ترک بزرگ بدهی های بلندی برای سال پس از آن. یک راه و به نظر من بهترین راه برای کاهش سربار راه اندازی و سرمایه گذاری هزینه شده است را به استفاده از این عصر جدید از کارآفرینی و شروع یک کسب و کار از راحتی از خانه خود را. فرصت های پدید آمده در بازار آنلاین است که در حال ایجاد میلیونرهای هر روز. اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های هیجان انگیز به یک مدل کسب و کار آغاز می شود که سودآور با مراجعه به: http://whatsbetterthanafranchise.com .

[ad_2]