7 کلید برای انتخاب بهترین بیمه پزشکی

[ad_1]

بنابراین بسیاری از سوالات نیاز به هم ریختن شما از آنجا که ما در اینجا به شما راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب بهترین طرح بیمه پزشکی بر اساس نیازهای شما. چه امتیاز شما باید در نظر بگیرید در حالی که خرید یک بیمه پزشکی طرح خود را به طوری که برنامه می آید در دستی هنگامی که آن را بیشتر مورد نیاز است ؟ بیایید نگاهی به در 7 کوتاه ذکر شده نکات کلیدی است که ما فکر می کنم راز در انتخاب بهترین طرح بیمه پزشکی برای شما.

# 1 – تصمیم گیری در مورد نوع طرح

هنگام خرید یک بیمه پزشکی طرح تصمیم بگیرید که چه نوع از پوشش است که مورد نیاز فردی یا خانواده شناور. در حالی که فرد بیمه طرح را پوشش می دهد تنها شما خانواده شناور سیاست یک چتر سیاست را پوشش می دهد که اعضای خانواده خود را در همان برنامه است. سیاست فردی برای شما ایده آل است اگر شما یک فرد بالغ جوان و لازم نیست که وابسته به پدر و مادر است. در کاهش حق بیمه شما می توانید یک فرد طرح بیمه. یک مرد خانواده از سوی دیگر نمی توانیم مطمئن شویم که تنها خود را. خانواده یعنی همسر و فرزندان و حتی پدر و مادر بستگی دارد او را به پای هزینه های پزشکی خود را. به این ترتیب, او باید سرمایه گذاری در یک خانواده شناور طرح است که ارائه پوشش به خانواده وابسته تحت یک برنامه واحد.

#2 – پوشش کافی مقدار

بزرگ بعدی تصمیم نهایی در مقدار پوشش است که باید availed. در حال حاضر هزینه هر درمان بالا است و با یک روند رو به افزایش هزینه های پزشکی این هزینه انتظار می رود به افزایش منیفولدهای طول سال. آن را محتاطانه به خرید یک برنامه با بهینه پوشش مقدار کافی خواهد بود که به مراقبت از هزینه های پزشکی به عنوان و زمانی که آنها تعلق. اما بزرگترین مانع نسبت به اندازهایی پوشش بالاتر است و پس از آن حق بیمه است که غیرقابل تحمل می شود برای مرد مشترک است. پس راه حل چیست ؟ بالا برنامه های موجود در بازار است که پاسخ به سوال شما. این برنامه کمک در افزایش پوشش بیمه کم. پس از خرید به طور منظم طرح بیمه پزشکی و مکمل آن را با یک طرح و شما می توانید لذت بردن از بالا پوشش در هزینه های پایین تر

#3 – در نظر گرفتن منافع و یا پوشش های ارائه شده

هر طرح بیمه پزشکی همراه با لیست خود را از مزایای همچنین شناخته شده به عنوان پوشش. اکثر برنامه پزشکی در حال بستری شدن طرح بهره مند شوند. آنها پوشش هزینه های تحت پوشش در هر بستری از بیمه فردی است. در حالی که برخی از نقاط جهان در دسترس در تمام برنامه های دیگر گنجانده شده است در برخی از برنامه ها و حذف دیگران. لیست مشترک منافع شامل هزینه های بستری که شامل اجاره اتاق ICU, اجاره اتاق, پزشکان, بازدید, هزینه ها, روش اتهامات قبل و بعد از هزینه بستری شدن در بیمارستان, روز, روش های مراقبت و….

دیگر گزینه های پوشش که شامل در اختیار این شرکت عبارتند از اهدا کننده عضو هزینه های زایمان و جدید متولد پوشش Ayush درمان آیورودا و درمان هومیوپاتی هزینه ، پس قبل از خرید یک برنامه ریزی و در نظر گرفتن لیست از پوشش است که این طرح فراهم می کند یا نمی کند ارائه کنید و ببینید که آیا پوشش ارائه نشده مربوط به زندگی خود را یا نه. برای مثال شما ممکن است مشتاق Ayush درمان و حذف آن ممکن است هر گونه تحمل در تصمیم گیری خود را.

#4 – قبل از بیماری های موجود بند

اگر شما به طور کامل سالم در زمان خرید این طرح در نظر آن را یک برکت و رحمت است. اما شما ممکن است مبتلا به بیماری های خاصی مانند دیابت و فشار خون و غیره. در زمان خرید این طرح که به نام قبل از بیماری های موجود. هر بیمه گر مانع قبل از بیماری های موجود از طرح محدوده پوشش برای یک دوره معینی به نام انتظار. اگر شما رنج می برند از این بیماری با یک طرح با کوتاه ترین مدت انتظار شامل وضعیت خود را در اولین.

#5 – ادعا می کنند روند

بدون پرداخت پول نقد و یا بازپرداخت – دو راه وجود دارد که در آن بیمه گر ممکن است حل و فصل خود را ادعا می کنند. تحت cashless تسهیلات, اگر شما به دنبال درمان در یک شبکه بیمارستان های بیمه گر به طور مستقیم حل و فصل صورتحساب های پزشکی با بیمارستان شما را بدون نیاز به درگیر شدن. تحت بازپرداخت ادعا حالت شما ابتدا باید به پا صورتحساب و بعد از دریافت آن پرداخت صورتحساب از بیمه گر. بازپرداخت روش حل و فصل ادعا ممکن است ثابت لعنت به دلیل هزینه های درگیر ممکن است مقرون به صرفه و همچنین فرایند کاملا دست و پا گیر.

#6 – لیست بیمارستان های شبکه

نه زیر نقطه نقطه بالا یک شبکه بیمارستان است tie-up با شرکت بیمه به شما ارائه با cashless تسهیلات لایحه حل و فصل است. هر بیمه شده یک لیست از جمله بیمارستان ها با آن گره خورده است و با توجه به این لیست مهم است زیرا شما باید بدانید که در بیمارستان با عجله به در مواقع اضطراری و یا اینکه آیا بیمارستان محلی است که در میان لیست بیمارستان های شبکه و افتخار خود را در سیاست و ارائه cashless خدمات.

#7 – تخفیف و پاداش

چه کسی دوست ندارد یک تخفیف خوب یا که سود اضافی است که می آید بدون هیچ هزینه اضافی? اکثر بیمه های درمانی طرح مفهوم هیچ ادعا جایزه در جایی که سود اضافی است که ارائه شده به مشتری اگر شده است وجود دارد هیچ ادعا در سال های گذشته. این جایزه داده شده است در دو شکل – یا آن شامل کاهش از سال های پس از آن حق بیمه یا افزایش در مقدار پوشش در همان نرخ حق بیمه. در حالی که تخفیف در حق بیمه برای تلفن های موبایل وسوسه انگیز افزایش پوشش است یک گزینه بهتر در دراز مدت هنگامی که هزینه های پزشکی انتظار می رود به افزایش است.

شرکت های بیمه نیز ارائه تخفیف دیگر مانند یک خانواده تخفیف از 5%-10% اگر بیش از یک عضو تحت پوشش این طرح و یا تخفیف از 10% – 20% اگر دو سال حق بیمه پرداخت می شود با هم. بنابراین در حالی که خرید یک طرح نگاه کردن به این تخفیف به عنوان آنها را کاهش حق بیمه خود را و همچنین افزایش پوشش.

نکات فوق سرود به سود بهترین طرح بیمه پزشکی هم برای خود و خانواده خود را به طوری که شما یک آینده امن.

[ad_2]