5 چیزهایی که هر صاحب خانه می داند در مورد استخدام شرکت های تهویه مطبوع

[ad_1]

مالکان می دانم که شما نیاز به پیدا کردن قابل اعتماد تهویه مطبوع شرکت قبل از حرارت تبدیل به بیش از حد شدید است. اگر خانه شما در حال حاضر کمی بیش از حد گرم یا خیلی سرد, شما احتمالا در بازار برای گرمایش و سرمایش متخصص در حال حاضر. نگران نباشید, استخدام قابل اعتماد تهویه مطبوع (گرمایش و تهویه و تهویه مطبوع) شرکت نمی کند و نیاز به تهدید آمیز است. زیر نظر پنج نکته که هر صاحب خانه می داند در مورد استخدام شرکت های تهویه مطبوع:

1. شما باید بدانید که این موضوع

قبل از رسیدن به یک متخصص راه رفتن را از طریق خانه خود را و توجه داشته باشید به خصوص سرد و یا گرم شدن اتاق ها و همچنین مناطقی که drafty یا محافظه کار. اتمام تولید کننده و مدل نام و نام خانوادگی/شماره فعلی خود را, تهویه مطبوع ماشین آلات. جلو هر گونه تعمیر و نگهداری مدارک شما به اینترنت دسترسی دارند و خود را آشنا با تعمیرات هر که بود به پایان رسید. خواندن دفترچه راهنما ماشین آلات. بررسی راه حل های ساده مانند اشتعال خلبان خود را نور و یا خود اطمینان ترموستات روشن است و به سرد تنظیم کنید. مطمئن شوید که شما می توانید بگویید یک متخصص دقیقا چه نگرانی خود را است. این خواهد تسریع روند, شما صرفه جویی در پول و بدون هیچ زحمتی.

2. شما باید تحقیقات شرکت

برای ارجاع بپرسید. صحبت کردن با دوستان و خانواده و همکاران برای پیدا کردن قابل اعتماد تهویه مطبوع شرکت محلی است. تماس بگیرید و یا بازدید از وب سایت ها برای تهویه مطبوع خدمات تجارت سازمان به نام از ارائه دهندگان خدمات در منطقه شما. استفاده از یک موتور جستجو در اینترنت برای پیدا کردن یک شرکت با بررسی خوب است. لیست کوتاه از شرکت شما در علاقمند هستند. مطمئن شوید که شرکت شما به دنبال در تخصص خاص خود را در ماشین آلات. از آنها بپرسید که چه مدت آنها در کسب و کار. اکثر ایالات آمریکا نیاز به تهویه مطبوع پیمانکاران باید در کار و یا آموزش قبل از تبدیل شدن به مجوز. پس از شرکت ها نیاز به یک صالح درک رابطه بین الکتریکی سیم کشی مبرد سیستم احتراق سیستم های گرمایش و مجاری در سفارش به شایستگی انجام تعمیرات تهویه مطبوع در آموزش بسیار مهم است. شما می خواهید کسی که با تجربه است.

3. شما باید خود را بررسی کنید مجوز & بیمه

پیدا کردن در مورد مجوز و بیمه مورد نیاز برای خود دولت است. معتبر سرمایشی و گرمایشی پیمانکاران باید شواهد اخیر صدور گواهینامه و یا recertification مانند مقابله و صدور گواهینامه (آمریکای شمالی تکنسین تعالی) و یا سازمان حفاظت محیط زیست گواهینامه(آژانس حفاظت از محیط زیست). بسیاری از دولت های ایالتی ارائه مجوز نگاه کردن وب سایت بنابراین شما می توانید بررسی وضعیت تهویه مطبوع پیمانکار مجوز و حتی بدون نیاز به تماس با شرکت. اما هر پیمانکاران شما با توجه به باید مجوز مناسب و بیمه اطلاعات در دست و مشتاق به شما اثبات.

4. شما باید فروشگاه

تنظیم قرار ملاقات با شرکت های تهویه مطبوع شما vetted. پیش بینی است که آنها در حال انجام یک بازرسی خانه. گرمایش و سیستم های خنک کننده برخی از بزرگترین هزینه برای صاحب خانه و پیمانکار خوب را صرف یک مقدار خوبی از زمان بازرسی خانه خود و ارزیابی نیازهای شما. ویندوز خود را عایق و حرارت مجاری می تواند به اندازه مناسب سیستم تهویه مطبوع برای خانه خود را. در اکثر موارد اگر یک پیمانکار در خارج از خانه خود را فقط در چند دقیقه آن را در نظر بگیرید یک پرچم قرمز و حرکت می کند.

5. شما باید آن را دریافت کنید در نوشتن

قبل از شما انتخاب پیمانکار خود را, مطمئن شوید که شما دریافت طرح های نوشته شده از کسانی که شما با توجه به گرفتن آغاز شده است. این سند به وضوح باید دولت هزینه های پروژه و تجهیزات مدل شماره یک برنامه کار, گارانتی, جزئیات, و هر گونه اطلاعات دیگر مربوط به این کار است. این ممکن است به نظر می رسد مانند درد نمیخورد اما با توجه به هزینه های بالای تعمیر و تعویض و یا نصب جدید تهویه مطبوع, تجهیزات ضروری برای دریافت برآورد نوشته شده از چند شرکت متفاوت است. که راه شما می توانید مقایسه هزینه ها و نظرات کارشناسان در مورد آنچه که مورد نیاز است.

آن را از مالکان که می دانید: زمانی که شما صرف کمی وقت و انرژی برای پیدا کردن قابل اعتماد تهویه مطبوع شرکت شما خواهد شد پاداش با علم به این که هر دو خانه خود را متوسط و راحتی خود را در حال از دست دادن به شما صلح از ذهن برای سال آمده است.

[ad_2]