5 عامل مهم را در نظر بگیرید قبل از شرکت خود را ارزیابی

[ad_1]

شما ممکن است می خواهم به دانستن آنچه که شما راه اندازی کسب و کار است که ارزش امروز بر اساس رشد بازار است. و یا شرکت خود را نگاه مانند یک زیبا به دنبال ساختار خوب رنگ همسان ییلاقی? و شاید شما می خواهید برای بازسازی آن به آن را بزرگتر و عالی عمارت.

امروز ما خواهد شد بحث در مورد 5 عامل مهم افراد حرفه ای در نظر بگیرید که ارزش نهادن به یک شرکت است که من فکر می کنم باید در خود توجه داشته باشید.

از سوی دیگر توصیه می کنم که جوان و مشتاق کارآفرینان باید به آن دسته از عوامل مهم به طور جدی. منظورم این است که آن را مانند زمانی که شما می خواهید برای خرید و یا فروش اموال فرود آمد در یک مکان داده شده. منظورم این است که شما باید بدانید این عوامل است که خانه ها در آن محل برای یک قیمت خاص. شما باید آگاه شوند به طوری که شما نمی خواهد کورکورانه خرید در بالا و یا فروش زیر آنچه در بازار است که حاضر به پرداخت در زمان داده شده.

گذاری شرکت

شرکت ارزیابی خود را بر اساس ارزش دارایی و سود در آینده توانایی های که شما ممکن است توسعه و منجر به موفقیت در آینده است که همچنین ممکن است یا ممکن است تحقق نیست.

بنابراین در حال حاضر این 5 عامل مهم است من فکر می کنم شما باید بدانید قبل از شرکت شما/راه اندازی شرکت ارزیابی:

#5. بازار و قیمت سهام شرکت ها در همان صنعت است که سهام به طور فعال معامله در یک بازار باز و یا در ارز.

وجود دارد بسیاری از صنایع که شما می دانید. وجود صنعت پزشکی وجود دارد صنعت حمل و نقل صنعت موسیقی صنعت ساخت و غیره. بنابراین آنچه که بدان معنی است که برای مثال شما تولید برخی از قطعه ای از نرم افزار است. قیمت بازار سهام از دل و مایکروسافت و غیره. که در همان صنعت شما به عنوان یک سازنده نرم افزار. در حال حاضر که به نظر شما ارزش دارد.

#4. سرمایه گذاران خواهد ارزش خود را از ناخالص بلوک سهام مورد علاقه. این بدان معنی است که حرفه ای ها محاسبه خواهد شد همه خود را در کل دارایی های شرکت از قبیل کامپیوتر, مبلمان, ساختمان, نقد و ارزش آنها.

#3. این شرکت سهام عادی صاحبان سهام به عنوان دیده می شود در ترازنامه و در حال حاضر وضعیت مالی کسب و کار. دوباره, شما نیاز به ارائه اوراق بهادار خود را از سهامداران خود. مثال: ارائه حق رای و حق از سهامداران به سهم خود در این شرکت منافع طریق افزایش سرمایه به عنوان دقیق در ترازنامه خود را. و دوباره این شرکت پیشرفت مالی و یا نابودی? آنچه که سلامت مالی بود ؟

#2. به طور کلی پیش بینی های اقتصادی و وضعیت و نقطه نظر خاص در صنعت خاص است. درست مثل من در بالا ذکر شد (صنایع). بیایید نگاهی به صنعت تولید دوباره ، چه مقدار از تولید و صنعت به اقتصاد کشور خود و یا در بازار جهانی به عنوان یک سازنده ؟

بنابراین شرایط در پشت این سوال را در راه به نحوی اعمال می شود به ارزش نهادن به خود شرکت. منظورم این است که سرمایه گذاران در حال رفتن به ارزش شرکت خود را پایه بر روی آن است.

#1. ماهیت سازمانی و تاریخ شروع کسب و کار. حرفه ای می خواهید بدانید که آیا کسب و کار در معرض خطر کسب و کار و یا بالعکس. پایه و اساس کسب و کار آن چگونه آغاز شد و چگونه شما موفق به ساخت اعضای تیم خود را با استراتژی های بازاریابی و چیزهایی مانند آن.

نتيجهگيری: خود ارزش شرکت در نظر گرفته شده است بر اساس این شرکت کل دارایی و سپس به دنبال آن 5 عامل مهم که ما فقط صحبت کردن در مورد. اگر وجود دارد هر عامل دیگر که ذکر نشده, شما می توانید آن را در بخش نظرات و یا به اشتراک گذاری با دوستان خود. تا دفعه بعد.

[ad_2]