5 اتوماسیون خانه با ایده های IoT مبتنی بر برنامه های کاربردی تلفن همراه

[ad_1]

ما بحث در مورد 5 اتوماسیون خانه با ایده های IoT مبتنی بر برنامه های کاربردی تلفن همراه.

1. امنیت

برنامه های کاربردی تلفن همراه که با اتصال به سیستم های امنیتی مانند دوربین های دیجیتال و آیفون های فعال را صاحب خانه به طور مداوم نظارت بر بازدید کنندگان خود را از دستگاه تلفن همراه و صفحه نمایش. همه ضبط شده را می توان به طور مستقیم ذخیره شده در ابر و مشاهده از راه دور. اگر یک بازدید کننده می آید و حلقه زنگ در هر شرایطی می توانید ببینید که در آن است و به آنها صحبت می کنند زندگی می کنند و مشاهده فعالیت های خود را از دستگاه تلفن همراه خود را با استفاده از نرم افزار. ساخته شده در یک سیستم زنگ خطر می تواند کمک به بالا بردن زنگ و ارسال سیگنال به شرط مقامات در مورد اورژانس های پزشکی, آتش سوزی یا سرقت برای اطمینان از پاسخ سریع حتی زمانی که مالک است که دور از خانه. کامل مستند خانه با فشار تنها یک تب و یا فرمان صوتی می توان با یک نرم افزار تلفن همراه با استفاده از چراغ فن آوری است.

2. روشنایی و تهویه

سیستم های روشنایی با سنسور نسبتا شایع است هر چند هنوز به تصویب رسید در یک مقیاس بزرگ است. سیستم های جدید در دسترس هستند در بازار است که می تواند همگام سازی با برنامه های کاربردی تلفن همراه برای اطمینان از مجموع کنترل روشنایی اتاق دما و تهویه با یک دستگاه تلفن همراه. بنابراین فقط به عنوان صاحب خانه برای سلامت آنها می توانید تنظیم درجه حرارت و روشنایی خانه حالات بر روی دستگاه خود را به طوری که آنها وارد یک محیط آرامش بخش است که از پیش تنظیم شده برای کاهش خلق و خوی خود را و آنها را در یک ساده احساس. بیشتر این تنظیمات را می توان برای کل خانه و یا اتاق در خانه.

3. لوازم آشپزخانه

یخچال و فریزر که به شما می گوید آنچه در آن مطالب و تاریخ انقضای هر یک از مواد غذایی مورد نگهداری در آن است که به تازگی وارد بازار شده است. آنچه در آن می تواند بیشتر انجام دهید این است که ارسال شما اطلاعیه های فشار در دستگاه تلفن همراه خود را از طریق یک تلفن همراه ساده نرم افزار با ایده های عملی برای قرار دادن سفارشات برای سهام تازه خود را با فروشنده. همه دستگاه های الکترونیکی داخل آشپزخانه از جمله اجاق برقی و اجاق گاز می تواند برنامه ریزی برای پاسخ به دستورات از دستگاه تلفن همراه به طوری که شما لازم نیست که به در وسط خود جاذب طنزهای برای روشن کردن تایمر خاموش.

4. رسانه

هوشمند تلویزیون و گوشی های هوشمند در حال حاضر در بازار می توان آنها را مورد استفاده برای تغییر کانال های مدیریت حجم و تنظیمات دیگر. با هدفمند کردن نرم افزار های موبایل صفحه نمایش می توان از گچ بر روی دیوار و یا هر صفحه نمایش است که به معنی تلویزیون ممکن است به سادگی تبدیل به منسوخ در چند سال. دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و برنامه های کاربردی تلفن همراه و وب سایت هایی که جریان فیلم و تلویزیون را نشان می دهد, تلویزیون سری و حتی در خانه های کاربردی از خانه های تولید باعث می شود شبکه های پخش منسوخ شده است. در پیش بینی از بلوغ تکنولوژی که در آن مینیمالیسم مرکزی جنبه, ما می توانیم به زودی شاهد سنسور و چراغ جایگزین حجیم دستگاه در فضای خانه.

5. آب و مدیریت پسماند

پیاده روی را از طریق مرکز خرید یا فرودگاه دستشویی به شما نشان دهد که سنسور فعال شیپور خاموشی و گرگرفتگی است که نیازی به تماس فیزیکی به کار شیپور خاموشی. مشابه تکنولوژی است که در حال آمدن به خانه و در نرخ مقرون به صرفه. آب گرم/ خنک کننده, تنظیم, دوش جکوزی و یا تمیز کردن خانه استخر شنا می تواند به صورت خودکار با نرم افزار تلفن همراه مبتنی بر فرمان. بیشتر زباله تفکیک و بازیافت و دفع نیز می تواند موفق با برنامه ریزان از یک نرم افزار تلفن همراه.

وجود دارد چند اتوماسیون صفحه اصلی ایده های است که می تواند با استفاده از برنامه های کاربردی تلفن همراه با یک رابط جامع و هوشمند با استفاده از جدید رایگان دست از فن آوری های. بسیاری از آنها در حال حاضر در مرحله تست در حالی که بسیاری از هنوز هم در طراحی و توسعه فاز با نرم افزار تلفن همراه شرکت توسعه است.

[ad_2]