4 پول-ساخت نکات پزشکی ضایعات صنعت

[ad_1]

زباله یک چیز را همیشه داشته باشد. به عنوان انسان ما در مجموع تولید تن زباله در هر روز. از روزمره خود را زباله های خانگی biohazardous زباله تولید شده توسط صنایع بزرگ زباله های پزشکی تولید شده توسط بهداشت و درمان صنعت, زباله های عفونی, خرده فروشی, زباله, زباله های الکترونیکی, لیست بی پایان است. در شرایط استفاده از ضایعات مواد غذایی به تنهایی سیمی مجله آمریکایی گزارش می دهد که دور پرتاب تا آنجا که نیمی از غذا خوردن آنها را.

این جای تعجب نیست پس از آن که دفع زباله یک میلیارد دلار در صنعت به دلیل, بیایید آن را با تمام زباله تولید کنیم, کسی را عاشق سطل زباله را. و آن را فقط به عنوان ساده به عنوان آن را گرفتن اما به درستی از آن دور به اطمینان حاصل شود که زباله تولید نمی مضر به محیط زیست ما است.

شما به طور معمول نمی فکر می کنم در مورد آن, اما هر قطعه از زباله های تولید شما باید دور ریخته شود در راه حق. برای مثال اگر شما اتفاق می افتد به اضافی قوطی رنگ در خانه شما نمی توانید به سادگی آنها را پرتاب در سطل زباله, و این که – نوچ. خود را فوق العاده قوطی رنگ طبقه بندی شده به عنوان زباله های خطرناک و به دور انداختن آن شما نیاز به برنامه قرار ملاقات خود را در نزدیکترین دفع زباله های خطرناک, مرکز رها کردن آن را خاموش و سپس آنها را مراقبت از درستی دفع آن است.

اگر روند این است که شما نیاز به رفتن را از طریق به دور از زباله های خطرناک خانگی, تصور کنید آنچه در آن مانند برای زبالههای پزشکی? در محلی خود را در بیمارستان ها و مراکز بهداشتی درمانی به تنهایی, شما فقط می توانید تصور کنید مقدار عفونی زباله های آنها تولید روزانه. به دور این ضایعات حق زباله های عفونی روش های مدیریت باید تمرین و در آن طول می کشد پزشکی تخصصی مدیریت پسماند خدمات به درستی دور از آن در انطباق با استانداردها و مقررات تصریح شده توسط دولت است.

و این که چگونه آن را تبدیل به یک واقعی پول-ساز – وجود دارد مقدار زیادی از فرصت های کسب و کار برای شما در پزشکی ضایعات صنعت.

و اگر شما در حال فکر کردن است که تنها بيمارستان تولید این نوع زباله, شما می توانید فکر می کنم دوباره. با توجه به Chron.com اگر شما مایل به با رعایت تمام الزامات قانونی و سرمایه گذاری در تمام ابزار لازم و ماشین آلات, شما می توانید ارائه دفع زباله خدمات “پزشکی و دندانپزشکی و دامپزشکی شیوه و همچنین جراحیهای سرپایی مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان”. در واقع شما می توانید قرارداد بسیاری از موسسات دیگر که تولید زباله های پزشکی مانند شرکت های داروسازی آزمایشگاه خصوصی شیوه حتی زندان; تقریبا هر جایی که تولید عفونی زباله می تواند تبدیل به مشتری بالقوه خود را.

اگر شما علاقه مند به بهره برداری از معدن طلا از فرصت های کسب و کار است که در پزشکی و صنعت زباله و یا اگر شما در حال حاضر خود دفع زباله تمیز کردن و به دنبال گسترش, شما ممکن است می خواهم به جلو بروید و خواندن شش نکته ساده و منابعی که ما رو تنگ کردن برای کمک به شما شروع به پرش های پزشکی خود و دفع زباله خدمات شرکت:

1. نترس به شروع به کوچک.

شروع به کوچک, کار سخت, رویای بزرگ – بیرون آمدن قوی است. که هر صاحب کسب و کار کوچک را سرود. اما این دقیقا همان چیزی تیلور Chunn انجام داد. یک دریافت کننده این سال را به زباله 360 40 زیر 40 جوایز برنامه “است که به رسمیت می شناسد الهام بخش و خلاقانه و حرفه ای با سن کمتر از 40 کار که در زباله, بازیافت و آلی صنعت ساخته شده است سهم قابل توجهی به این صنعت است.”

به معنای واقعی کلمه کوبیدن بر درب و توزیع کارت های کسب و کار, تیلور Chunn است که در حال حاضر مدیر عامل و رئیس پزشکی مدیریت پسماند پزشکی دفع زباله شرکت مستقر در نیواورلئان است که دسته عظیم 2 میلیون پوند زباله در هر سال.

2. مطابق با تمام دولت خود را پزشکی دفع زباله استانداردهای قوانین و مقررات.

دفع زباله های صنعت است که به شدت تنظیم شده و به دلایل آشکار است. دست زدن به زباله مدیریت و اختیار می تواند بسیار ظریف و فرایند خسته کننده. هر احتیاط ایمنی باید رعایت شود به منظور نگه داشتن شما, کارکنان خود را و محیط زیست بی خطر است. به همین دلیل مطابق با مقررات دولت است که باید. به عنوان یک نتیجه از همه این مقررات که به طور منظم حسابرسی اجتناب ناپذیر است. برای جلوگیری از هزینه های سنگین شما همیشه باید سازگار است.

برای شروع با, شما می توانید یک نگاهی به وب سایت ما سازمان حفاظت محیط زیست. سازمان حفاظت محیط زیست را از سایت یک منبع بزرگ برای نگاه کردن به همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد زباله مقررات. شما همچنین می توانید برای وب سایت های مشروع مانند medicalwasteregulations.com که در آن شما می توانید جستجو برای پزشکی قوانین و مقررات برای هر دولت است.

Chron.com نیز ارائه می دهد قوانین اساسی در مورد نحوه شروع خود را پزشکی شرکت دفع زباله.

3. سرمایه گذاری در امکانات مناسب و خدمات حمل و نقل

“چیدن زباله” است که یکی از اساسی ترین کارکردهای دفع زباله شرکت خدمات. البته به غیر از زباله های عفونی و یا دفع زائداتکه در آن وجود خواهد داشت زمان هنگامی که شما نیاز به رها کردن آن را در گواهی دفع زباله مراکز کار اصلی شما به عنوان دفع زباله خدمات است که به لحاظ فیزیکی انتخاب کنید تا biohazardous زباله از موسسات مختلف.

سر را به اداره حفاظت از محیط زیست وب سایت به شما می دهد کامل و اطلاعات دقیق در تنظیم biohazardous درمان ضایعات ذخیره سازی مهار حمل و نقل و دفع.

4. مهمتر از سرمایه گذاری در حق مردم

بر خلاف دیگر کسب و کار کوچک که در آن شما می توانید مدیریت عملیات, کارکنان, استاد راهنما, HR, و تمام توابع دیگر همه در یک, پزشکی و ضایعات کسب و کار نیاز به درستی آموزش دیده کارکنان. شما می توانید شروع با یک تعداد انگشت شماری از مردم با پایه توابع کار اما سرمایه گذاری در, مردم با حق آموزش, گواهینامه ، است حیاتی برای اطمینان از موفقیت خود را در این صنعت است.

وجود دارد شما آن را – ساده و راهنمایی های عملی برای شروع خود را پزشکی ضایعات کسب و کار. ما می دانیم که آن را آسان برای به دست آوردن همه چیز آغاز شده اما با طرز فکر درست منابع مناسب و البته سخت کار ساخت پول از زبالههای پزشکی یک فرصت بزرگ است.

[ad_2]