4 راهنمایی در مورد چگونه به مراقبت از خود را Tube Amp

[ad_1]

تقویت کننده های لوله (آمپر) برخی از بهترین واحد است که شما باید به عنوان یک عاشق موسیقی. برای آمپر به آخرین برای مدت زمان طولانی شما نیاز به مراقبت خوب از آن است. در اینجا راهنمایی در مورد چگونه به آن را انجام دهد:

با استفاده از حالت آماده به کار

حالت آماده به کار است که در آن آمپر خود را نه در روز و نه خاموش. در این حالت بلندگو غیر فعال است اما پیش تقویت کننده و poweramp لوله فعال هستند.

برای نتایج ایده آل شما باید واحد خود را در حالت آماده به کار به مدت حداقل 1 دقیقه قبل و بعد از بازی. اگر شما شده اند برای یک مدت طولانی بازی شما باید حفظ و تقویت کننده در حالت آماده به کار تا زمانی که همه چیز سرد. نگه داشتن آمپر در حالت آماده به کار به ایدز در افزایش عمر لوله ها.

اطمینان حاصل شود که وجود دارد این است که تهویه مناسب

لوله آمپر تمایل به اجرای داغ و به ویژه زمانی که آنها در حال سیمی در کلاس A. برای جلوگیری از آنها را از در حال اجرا بیش از حد داغ عاقلانه است که شما اطمینان حاصل شود که وجود تهویه مناسب است. این تماس برای شما برای جلوگیری از قرار دادن لهستانی لباس و یا لیست مجموعه بیش از سوراخ تهویه.

شما همچنین باید اجتناب از قرار دادن آمپر در برابر یک دیوار. اگر شما احساس می کنید که آمپر خود را ندارد دریافت حق تهویه, شما باید در نظر گرفتن نصب یک فن در آن است.

همیشه اطمینان حاصل شود که سخنران متصل به آمپر

با توجه به طراحی تقویت کننده های لوله مانند به بلندگو وصل در تمام زمانها. هنگامی که سخنرانان نیست وصل آمپر معمولا ضربات ترانسفورماتور که اغلب هزینه بین $200 و 300 دلار است. برای جلوگیری از این همیشه اطمینان حاصل شود که شما را اجرا کنید یک سر لوله یا لوله های دسته کوچک موسیقی جاز بدون متصل کردن بلندگو.

آن را مرطوب می کنید

این یک حس مشترک موضوع اما بسیاری از مردم آن را برای اعطا. به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به ترک نوشیدنی در آمپر.

برای نتایج ایده آل شما باید هرگز آمپر پوشش مرطوب آن را به عنوان تمایل به تنزل پوشش که خرابه ارزش فروش مجدد. اگر شما آمپر واقعا مرطوب رطوبت می تواند نفوذ به چوب در نتیجه باعث خرابی تعادل مربوطه به اهنگ صدا از چوب است. آب همچنین دارای توانایی وارد شدن به الکترونیک باعث اتصال کوتاه.

نتيجه گيری

اینها برخی از موثر ترین راه های مراقبت از خود آمپلی فایر. هنگامی که شما در یک محل عمومی اطمینان حاصل شود که هیچ کس را لمس و آمپلی فایر. اگر ترک همیشه اجازه دهید یک دوست مورد اعتماد به نگه داشتن چشم در آن است.

[ad_2]