3D چاپ مزایای

[ad_1]

چاپ 3D است که روند ایجاد سه بعدی اشیاء است که جامد هستند از یک فایل دیجیتال. لایه هایی از مواد ایجاد می شوند تا به اندازه مورد نیاز و ابعاد به دست آورد. ویژه ای وجود دارد 3D پرینتر استفاده می شود که برای این فرآیند است. آن است که یک فرایند است که بسیار محبوب تبدیل شده است چرا که مردم می تواند به عنوان خلاق همانطور که آنها مایل به ایجاد اشیاء سخت از آنها علاقه مند برای انواع مقاصد استفاده می کند. این نوع چاپ نیز دوست داشتم به دلیل مزیت های مختلف می آید.

1. آن را به حداقل می رساند زمان استفاده را به یک مفهوم به واقعیت است. شما می توانید مفهوم خود را به زندگی به ارمغان آورد همان روز شما می آیند تا با آن از این رو کاهش زمان برای دریافت آن به بازار و شروع به ساخت و فروش. اگر شما یک شرکت, شما می توانید اقامت پیش از مسابقه با استفاده از چاپ 3D.

2. آن را موجب صرفه جویی در شما پول از آنجا که شما نمی نیاز به قالب و ابزار خود را برای نمونه اولیه و تولید گران قیمت است. نرخ تولید افزودنی هستند قطعا پایین تر در مقایسه با سنتی ماشینکاری گزینه های.

3. این کاهش خطر به خصوص با سرمایه گذاری های بزرگ و شما به راحتی می توانید تغییر دهید و یا طراحی مجدد یک قالب موجود بدون گران خطرات و فرآیندهای.

4. چاپ 3D ارائه می دهد واضح تر ارتباط اطمینان حاصل کرد که هیچ ساخت و ساز مورد نیاز است از چپ به تخیل. دلیل این است که آن را ارائه می دهد دقیق نمایندگی از محصول مورد نظر تا حد زیادی به حداقل رساندن خطاها با محصول به پایان رسید.

5. این باعث می شود آن را ممکن است برای شما برای دریافت مهم بازخورد از حق گروه هایی مانند مخاطبان و شرکای کسب و کار قبل از اینکه شما بروید به تولید کامل. این یک راه بسیار خوبی برای تست بازار بالقوه محصول خود را قبل از وارد شدن به تولید با نیروی کامل است. آن را نیز یک راه ساده برای بهبود به آن را قبل از تولید انبوه.

6. آن را ارائه می دهد استفاده از جسمی احساس محصول چیزی است که غیر ممکن است برای رسیدن به استفاده از یک تصویر تنها و یا یک نمونه مجازی بر روی یک کامپیوتر. به این ترتیب شما می توانید فرصتی برای بررسی محصول مناسب و ارگونومی زیرا شما می توانید آن را نگه دارید و آن را تست و از آن استفاده کنید.

7. با استفاده از پرینتر 3D شما می توانید سفارشی و شخصی سازی قطعات محصول متناسب با نیازهای منحصر به فرد و این می تواند بسیار مهم است, به خصوص برای دندانپزشکی و پزشکی صنایع و یا حتی مد و جواهر و صنایع.

8. آن را در ایجاد تخیل چون شما عملا می توانید آمد تا با هر چیزی که شما از خواب. هنر دیجیتال و طراحی و امکانات بی پایان ساخته شده توسط این نوع از چاپ. شما می توانید چیزهایی که به نظر می رسد غیر ممکن است مانند مربع داخل حفره حفره است که تغییر جهت و overhangs. شما می توانید خود را به ارمغان بیاورد هندسه ایده به واقعیت با استفاده از یک خوب چاپگر 3D.

9. در هنگام چاپ 3D شما را وادار به می دانم که چه کار می کند و آنچه را نمی کند به اندازه کافی سریع برای ایجاد یک تغییر به یک ایده این است که واقع بینانه تر و بدون اتلاف بیش از حد زمان و منابع در یک ایده است که موظف است به شکست است. حتی زمانی که یک پروژه نتواند از آن آسان است برای رسیدگی به این دلیل شما نمی صرف مقدار زیادی از پول خود را بر روی آن.

[ad_2]