3D, انیمیشن پزشکی

[ad_1]

انیمیشن 3D کمک زیادی در درک پیچیده پزشکی از طریق انیمیشن ، مزایای خوبی تولید انیمیشن پزشکی موثر ثابت شده و آن را منحصر به فرد از مزایای بازاریابی پزشکی و تلاش های آموزشی.

برش لبه 3D مدل سازی و انیمیشن ارائه می دهد چندین مزیت است. این سخنرانی می تواند به صورت گرافیکی ساده سازی مفاهیم پیچیده و انتقال پیچیده بین روابط است که دشوار است به تجسم. مفاهیم و ایده هایی که می توانید به راحتی نمی تواند در کلمات و یا حتی از طریق تصاویر می تواند به راحتی ایجاد و مشاهده از زوایای مختلف.

انیمیشن می تواند مقادیر زیادی از اطلاعات علمی را در یک بسته جمع و جور است که می تواند ارائه شده به سادگی. انیمیشن قطاری از توجه و اطلاعاتی که ارائه شده است به عنوان یک تصویر متحرک است که حفظ بیننده برای مدت زمان طولانی تر و با دقت بیشتر است.

انیمیشن می توانید دوباره ایجاد یک رویداد است که بیش از حد گران قیمت و یا بیش از حد خطرناک برای تولید مثل به عنوان مثال. هواپیما تصادف. صحنه های شده اند که تغییر و یا که دیگر وجود داشته باشد, به عنوان مثال. تخریب ساختمان ها و یا مستعمرات ساخته شود به راحتی می توان دوباره ایجاد شده از طریق انیمیشن است.

مجازی منابع نور از زوایای مختلف استفاده می شود با, بازتاب, ترانس پرنسی ها و سایه ها برای بهینه سازی عکس واقعی اثر است.

بر روی خط انیمیشن, تصویری بلافاصله درگیر بازدید کنندگان وب سایت در راه است که متن ساده و استاتیک گرافیک نمی تواند. قدرتمند, جریان, تصویری شما را قادر می سازد برای ایجاد موشن گرافیک محتوای شخصا به معرفی خدمات و محصولات خود را به طور مستقیم به مشتریان آینده نگر. وب سایت با انیمیشن در کامپیوتر خود را افزایش اعتبار حرفه ای به مشخصات بالا, بازار, نشان دادن به وضوح خود را ارزش. این به وضوح شما جدا از رقبای خود و با تاثیر اضافه شده. وب سایت موثر ترین راه برای برقراری ارتباط و ایجاد کسب و کار جدید 24/7.

وجود دارد دسته بندی که در آن نیاز به یک 3D انیمیشن پزشکی

  1. دستگاه های پزشکی, بازاریابی, انیمیشن
  2. High-tech پزشکی انیمیشن 3D (تمام زمینه های پزشکی)
  3. عمل جراحی شبیه سازی و سایر اعمال جراحی (انسان و حیوان)
  4. میکروبی 3D انیمیشن پزشکی
  5. بازاریابی محصول تصویری
  6. آموزش جراحی
  7. شبیه سازی موقعیت های اضطراری برای نظامی کارآموزان
  8. تحقیقات

چرا انتخاب انیمیشن پزشکی?

سرعت

3D, انیمیشن, توضیح می دهد که بیشتر در زمان کمتر. سخنرانی های ویدئویی و تصاویر به سادگی قادر به ارائه پویا تابع و آزادی از انیمیشن 3D. هر ساختار می تواند به نصف کاهش دهد و یا ساخته شده شفاف اجازه می دهد مخاطبان برای دیدن از طریق هر چیزی و تمرکز صرفا بر روی مهم ترین جنبه های ارائه.

1 دقیقه از انیمیشن 3D می تواند در ارائه اطلاعات به عنوان آنجا که 1800 2D تصاویر 3000 صفحه متن نوشته شده 1 ساعت صحبت و سخنرانی 10 دقیقه از فولاد تصویری.

ارزش

بسته به پیچیدگی و محتوای تولید شده توسط کامپیوتر 3D animation ممکن است هزینه کمی بیشتر از بسیاری از اشکال دیگر از محتوای رسانه. در برخی موارد می توان آن را به طور قابل توجهی بیشتر مقرون به صرفه است. در مقایسه با زمانی که به پایان زندگی سنتی عمل تولید-که نیاز به بازیگران مجموعه تولید و خدمه برای همه چیز از روشنایی به آرایش-انیمیشن بی نظیر است. از آنجا که کامپیوتر انجام بخش عمده ای از کار و تولید می شود 100% در استودیو کل بودجه باعث می شود آن را به روی صفحه نمایش به جای تلف شدن در آسیا اتحادیه استعداد حمل و نقل و بیمه و یا محل هزینه.

جامع و موثر

هیچ چیز را توضیح می دهد پیچیده عمل جراحی آناتومی یا پزشکی و همچنین به عنوان انیمیشن 3D. یک مطالعه انجام شده در سال 2005 دریافتند که دانشجویان پزشکی که مشاهده انیمیشن 3D, آموزش روش عملکرد بهتری نسبت به گروه کنترل (بازدید که تنها فولاد ویدئوها) نه تنها در توپوگرافی درک بلکه در درک نظری.

هند شرکت های دارویی به طور فزاینده ای به دنبال تولید مواد مخدر برای بازار جهانی است. از لحاظ تاریخی بزرگ هند از شرکت های دارویی تولید کرده اند generics (مواد مخدر است که در حال خاموش-ثبت اختراع) که در آن حاشیه های پایین تر هستند و نیاز به برش لبه بازاریابی کمتر است و همچنین. “هر پزشک می داند چه Lipitor یا Neksium است بنابراین's بدون نیاز به یک معا (مکانیسم) تصویری می گوید:” Dr Manissha Sharma, مدیر, پزشکان Hub کلینیک گورگان “اما برای روش های جدید و داروهای آنها واقعا کمک کند.” ”

به طور فزاینده ای با تمرکز بر مواد مخدر است که به صورت جهانی و مصرف کمتر-generic. یک چنین منطقه است biosimilars, همچنین شناخته شده به عنوان بیولوژیک. Biosimilars داروها هستند که در حال تولید و یا ترکیب از موجودات زنده است. آن's جدید و هیجان انگیز در منطقه با جهانی biosimilar بازار پیش بینی شده در $ 10billion دلار در سال 2015 است که بازار هند خواهد بود در مورد $ 300m (منبع: کسب و کار استاندارد).

تاسیس در سال 2004 توسط veteran هندی-آمریکایی کارآفرینان Girish Khera و Ashish Khera, علمی, انیمیشن های سرویس کامل انیمیشن پزشکی و مجتمع آموزش الکترونیکی راه حل شرکت با یک گزاره ارزش منحصر به فرد.

علمی, انیمیشن اعلام کرده است یک تیم جدید به خدمات نیاز بازار هند. در حال حاضر هند بازار دارویی است که بیش از 20 میلیارد دلار و در حال رشد در بیش از 15 ٪ در سال است. “ما شرکت های دارویی صرف بیش از 25 درصد از درآمد در بازاریابی است. اما در هند آنها تخمین می زنند این است که کمتر از 10 درصد و با تنها 1 ٪ از این روی گرافیک و انیمیشن بازار بود و هرگز جذاب برای آنها می گوید:” Girish Khera, MD “اما در حال حاضر ما می بینیم که برای مواد مخدر است که در سطح جهان گرا و غیر عمومی مانند biosimilars سطح صرف بازاریابی و همچنین با کیفیت بالا انیمیشن 3D در حال افزایش است.”

[ad_2]