3D, انیمیشن انجمن

[ad_1]

تعریف انیمیشن 3D است “متحرک سازی اشیاء است که به نظر می رسد در یک فضای سه بعدی. آنها را می توان چرخش و حرکت کرد مثل اشیاء واقعی. انیمیشن 3D است که در قلب بازی و واقعیت مجازی اما آن را نیز ممکن است مورد استفاده در ارائه گرافیکی برای اضافه کردن استعداد به تصاویری. “چگونه انیمیشن 3D آمده بود ؟

ویلیام Fetter آمریکایی گرافیک رایانه هنر مدیر این است که اغلب نسبت به بنیانگذار و خالق انیمیشن 3D. در سال 1960 در حالی که کار برای بوئینگ هواپیما در ویچیتا کانزاس او با ابداع واژه “گرافیک کامپیوتری” پس از ایجاد اولین مدل کامپیوتری از بدن انسان است. این اولین مدل های 3D به عنوان شناخته شده “بوئینگ مرد.” Fetter شد سرپرست پیشرفته طراحی گرافیک در بوئینگ هواپیما. او و تیم او کشف تکنیک های جدید با استفاده از گرافیک کامپیوتری به کمک در طراحی هواپیما.

که انیمیشن 3D تاسیس شد و بر این اساس یک شرکت فنی و مهندسی آن را حس می کند که بسیاری از فیلم های 3D که ایجاد شده برای صنعت مهندسی. انیمیشن 3D نشان می دهد عملکرد داخلی از دستگاه و یا چه هنوز ساخته نشده است دقیق چیزی که ویلیام Fetter و تیم او مشغول به کار بودند در زمانی که انیمیشن 3D ایجاد شده است.

علاوه بر مهندسی وجود دارد بسیاری از صنایع دیگر که با استفاده از انیمیشن 3D تصویری. مانند پزشکی و معماری و خرده فروشی. در صنعت خرده فروشی و بسیاری از محصولات سخت هستند و یا گیج کننده برای توصیف بنابراین شرکت ها با استفاده از مدل سازی 3D برای توضیح عملکرد محصول. این می تواند بسیار مفید برای چیزهایی است که نمی توان عکس. مانند میکروسکوپی عناصر یا چند ابعاد و زوایای.

هر چیزی که شما می توانید تصور کنید یک انیماتور می توانید ایجاد کنید. صنایع دیگر است که معمولا با استفاده از انیمیشن 3D عبارتند از معدن, بازی و ساخت و ساز. مایع شبیه سازی یک انیمیشن 3D تکنیک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در قبلا ذکر شد صنایع و بسیاری از بیشتر. 3D مایع شبیه سازی نشان می دهد چگونه روغنکاری پیستون و هواپیما کار می کند و یا جریان خون از طریق رگ و یا جریان آب از طریق لوله ها از یک ساختمان است که هنوز't ساخته شده است.

3D, انیمیشن, یک راه عالی را به زندگی یک محصول یا طراحی است که هنوز هم بر روی تخته رسم. همچنین برای استفاده از چیزی است که دشوار است به توضیح شفاهی. انیمیشن 3D می توانید همه چیز قابل مشاهده است که به طور معمول نامرئی و یا سخت به درک. اگرچه صنایع چند که معمولا با استفاده از انیمیشن 3D آن است که در حال حاضر استفاده می شود برای بسیاری دیگر. انیمیشن 3D را می توان مورد استفاده برای توصیف و یا نمایش جزئیات هر محصول و خدمات یا عملکرد.

[ad_2]