نگه داشتن سرماخوردگی و آنفولانزا در خلیج

لکه های معمولی روزمره واقعا می توانند کوسن های مبلمان پاسیو را خراب کنند. برخلاف مبلمان داخلی ، مبلمان در فضای باز غالباً قادر به تمیز کردن پارچه های استاندارد نیستند. به عنوان مثال ، روی محصولات ساخته شده از آکریلیک ، این پاک کننده ها مشکل را بسیار بدتر کرده و عملا سود کوسن های شما را از بین می برند.

اگر در خانه خود در دفتر کار می کنید ، احتمالاً تایپ کردن زیادی انجام می دهید. این نوع کارها به مراقبت از ناخن ها نیاز دارد تا ناخن های شما بریده شود و در نتیجه ترک خوردن یا شکستن در نتیجه ضربه زدن مداوم روی کلیدهای صفحه کلید محافظت شود. این امر همچنین باعث می شود تا از وارد کردن بسیاری از علائم خودداری کنید زیرا ناخن های شما خیلی طولانی است و به کلیدهای اشتباه ضربه می زنید. مراقبت از ناخن در واقع می تواند شما را در کارتان پربارتر کند.

جواب تسکین خود از همه آن میکروب های مضر ، ضدعفونی کننده دست است. ضد عفونی کننده دست به منظور فراهم آوردن راهی برای تمیز کردن دست های شما بدون توجه به جایی که در آن هستید اختراع شد. حال ممکن است فکر کنید که هر روز دستان خود را می شستید ، بنابراین نیازی به ضدعفونی کننده دست ندارید – اما از خود این سوال را بپرسید: چند وقت بیشتر از ده دقیقه شستن دست ها را می گذرانید؟ ده دقیقه؟ درست است. کارشناسان قبول دارند که برای شستشوی کامل دستان خود با آب و صابون باید حداقل ده دقیقه در هر شستشو استفاده کنید. چه کسی زمان ایستادن به مدت ده دقیقه در یک سینک را دارد؟

ژل ضد عفونیاتر دست فوق ستاره

همانطور که فرد تصور می کند ، ورود به سیستم کم نظیر و گفتن گیج کننده بود. حداقل 3 گروه از افراد مثل یک مسئول عمل می کردند و به نظر می رسید هیچ کس نمی داند دیگران چه می کنند. یا از چه گروه هایی دستورالعمل می داد. پلیس چارلستون فقط یک راه مرا راهنمایی می کند تا پلیس بندر مرا متوقف کند و مرا به سمت دیگری هدایت کند ، سپس افراد مشهور حرف دیگری برای گفتن در مورد کجا باید برای بررسی در نظر بگیرند. آیا فکر می کنید این ناامید کننده است؟ شرط می بندید انگار به یک مانع دیگر برای مقابله با آن نیاز دارم ، باران می بارد. سرانجام ، بعد از اینکه ابدیت به نظر می رسید ، ماشین پارک شده است و من از منطقه پارکینگ به ترمینال جایی که کشتی در آن متصل است ، سوار شاتل می شوم.

مهمترین کاری که می توانید در این زمینه انجام دهید ، آموزش بچه های خود در مورد میکروب ها است. غالباً ، آنها تصمیم خود را درباره آنچه در امان است و آنچه نیست ، می گیرند. سعی کنید توضیح دهید که میکروب ها چگونه گسترش می یابند و چگونه می توانند باعث بیمار شدن شما شوند. تهیه ژل ضدعفونی کننده دست خانگی ً پوسترهای شستشوی دست را در مدارس و دستشویی های عمومی دیده اید. این نوع چیزها برای کودکان خوب است زیرا آنها اصول را به آنها می آموزند. دیگر نیازی نیست که آنها را از دنیای خارج ترساند. قبل از دست زدن به غذا یا لمس کردن چشم ها ، کارهایی مانند شستن دست ها را فشار دهید.

اگر شما یا عزیزانتان (بچه ها و همسران) به دلیل بروز علائم آنفولانزای آسمانی بهشت ​​خود هستید ، در خانه بمانید تا زمانی که مسری نباشید. با آنفولانزای خوکی گفته می شود که یک روز قبل از دیدن هرگونه علائم و 5-7 روز بعد از بیماری مسری هستید. فرد بیمار را تا حد ممکن از سایر افراد دور نگه دارید ، به خصوص از نظر افرادی که در معرض خطر عوارض آنفلوانزا مانند کودکان کوچک و بزرگترها قرار دارند.

فروشگاه مواد غذایی ما پورتال ما برای خوردن غذاهای خوشمزه است. همچنین می تواند دروازه ای برای بیمار شدن شما باشد. بنابراین حتماً آن دسته از دسته های سبد خرید را پاک کرده و هرگونه میکروب روی آنها را بکشید قبل از لمس آنها با دستان خود.

به نظر شما همه این حمایت ها تشدید کننده است؟ شرط می بندید به همان اندازه که وحشتناک است ، قابل درک است. من نمی بینم که چطور کارمندان Celebrity می توانند بیش از آنچه انجام داده اند برای جلوگیری از این ویروس انجام دهند. به نظر من ، تلاشهای آنها موفقیت آمیز بود….