دستگاه ضدعفونی کننده دست – راحت دستان شما را تمیز می کند

شستن دستها توسط متخصصان بهداشت بسیار تشویق می شود. این یکی از روش های خلاص شدن از شر ویروس ها ، باکتری ها و میکروارگانیسم هایی است که در اطراف ما وجود دارد. آیا نمی دانید تلفن های همراه ما و پولی که معمولاً در دست داریم از صندلی توالت خاکی تر است؟ به نظر می رسد وحشتناک است اما درست است. بنابراین قبل از اینکه دست خود را به هر شکلی از بدن مانند دهان ، بینی و چشم ها قرار دهید ، بهتر است آن را تمیز بشویید تا کاملاً ایمن شود. شستن دست ، عملی است که به شفاف سازی معنا می بخشد ، پیشگیری بهتر از درمان است.

فقط اصول بهداشت را استرس دهید. به بچه های خود بیاموزید که در آرنج خود عطسه یا سرفه کنند و در صورت عطسه کردن روی دست ، دست های خود را بشویید. اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از استفاده از غذا ، بعد از استفاده از دستشویی و بعد از بازی با حیوانات ، دست خود را بشویید. اگر احساس فایده ای دارید ، برای بسته بندی پشتی خود یک بطری برای ضدعفونی کننده دستی تهیه کنید. با این حال ، با این کار محتاط باشید. استفاده از ضد عفونی کننده دست بیش از حد اغلب وسواس انگیز است.

همانطور که فرد تصور می کند ، ورود به سیستم کم نظیر و گفتن گیج کننده بود. حداقل 3 گروه از افراد مثل یک مسئول عمل می کردند و به نظر می رسید هیچ کس نمی داند دیگران چه می کنند. یا از چه گروه هایی دستورالعمل می داد. پلیس چارلستون فقط یک راه مرا راهنمایی می کند تا پلیس بندر مرا متوقف کند و مرا به سمت دیگری هدایت کند ، سپس افراد مشهور حرف دیگری برای گفتن در مورد کجا باید برای بررسی در نظر بگیرند. آیا فکر می کنید این ناامید کننده است؟ شرط می بندید انگار به یک مانع دیگر برای مقابله با آن نیاز دارم ، باران می بارد. سرانجام ، بعد از اینکه ابدیت به نظر می رسید ، ماشین پارک شده است و من از منطقه پارکینگ به ترمینال جایی که کشتی در آن متصل است ، سوار شاتل می شوم.

این ضد عفونی کننده بطری پلاستیکی است که همراه پمپ است. ژل ضد عفونی کننده دست بس دیجی کالا که پمپ را به پایین فشار می دهید ، کف یا مایع بیرون می آید. این نوع ضسبنسرس کف کف معمولاً در محل های اداری یافت می شود. می توانید این ضد عفونی کننده را در محل پذیرش ، روی میز کارگران یا داخل یک اتاق کنفرانس نگه دارید. برای استفاده شخصی می توانید از ضد عفونی کننده ها در ماشین یا حمام خود برای محافظت از میکروب استفاده کنید. تعداد زیادی از ضد عفونی کننده ها در اندازه های کوچک موجود هستند که می توانید آن را در کیف خود نیز حمل کنید.

فویل قلع یک تکه بزرگ از فویل قلع را می توان تاشو کرد تا در جمع و جورترین کیت بقا جای بگیرد. از فویل می توان برای پخت غذا یا به عنوان وسیله سیگنالینگ بداهه استفاده کرد.

خرید ژل ضدعفونیور دست

استرس را کاهش دهید. استرس سیستم ایمنی بدن را تضعیف می کند و شما را در مقابل آنفولانزا و بیماری های دیگر آسیب پذیرتر می کند. و از آنجا که بسیاری از افراد در طول تعطیلات و ماه های زمستان دچار استرس و اضطراب شدید می شوند ، لازم است که اقدامات لازم برای کنترل این امر انجام شود. وقت خود را صرف کنید – حتی از طریق تلفن – با افرادی که شرکت شما از آنها لذت می برد (یا اگر به دنبال این هستید که به تنهایی به دنبال آن هستید) ، در صورت نیاز به کمک بخواهید ، خود را دلسرد کنید (از تعطیلات برای تعطیلات برای گواهینامه های هدیه بخواهید به یک آبگرم) و در صورت لزوم به دنبال راه هایی باشید تا بتوانید بار کاری خود را سبک تر کنید.

نتیجه نهایی: این یک بیماری جدی است ، اما با درک نحوه شیوع ویروس و اقدامات احتیاطی مناسب می توانید خود را سالم نگه دارید. حتی اگر به اندازه کافی ناراحت باشید که به بیماری مبتلا شوید ، با جستجوی سریع مراقبت های پزشکی ، احتمال ابتلا به بیماری بدون مشکل بسیار خوب است.

صرف نظر از مطالب موجود در کیت شما ، آنها بی فایده هستند مگر اینکه در استفاده از آنها راحت باشید. قبل از اورژانس ، محصولات با کیفیت خوب خریداری کنید و با استفاده از آنها با خانواده خود تمرین کنید. داروها و فرآورده های قابل ویرایش را تازه نگه دارید و حداقل دو بار در سال مطالب را انبار کنید.