خرید دسته ای از ضد عفونی کننده های دست شخصی

محلول ضد عفونی ساز دستگاه جوجه کشی

بسیاری از والدین مطمئن نیستند که با محافظت از فرزندان خود از میکروب ، خط را چگونه می توانند ترسیم کنند. هیچ کس نمی خواهد به عنوان زگیل نگران کننده محافظت شود ، اما هیچ کس نمی خواهد اجازه دهد بچه هایشان بیمار شوند. برای والدین جدید ، خط بین دوست داشتن و وسواس گاهی ممکن است کمی مبهم به نظر برسد. مکانهای بسیاری وجود دارد که یک کودک می تواند میکروب ها را از آن بگذرد ، از سبد دستی در فروشگاه گرفته تا بهترین دوستش در مدرسه. قبل از اینکه همه سبد های دستی را با دستمال مرطوب ضد باکتری پاک کنید ، به یاد داشته باشید که نمی توانید آنها را از همه میکروب ها حفظ کنید. فقط می توان امیدوار بود که آنها به اندازه کافی باهوش باشند و از قرار دادن میکروب در بدن خودداری کنند.

میزان الکل پاک کننده های دستی ممکن است به شکل اتیل الکل ، اتانول یا ایزوپروپانول باشد. مهم نیست که کدام نوع الکل ذکر شده است ، غلظت آن باید بین 60 تا 95 درصد باشد. هر چیزی کمتر از 60 درصد برای پاک کننده موثر کافی نیست. در حالی که استفاده از الکل رایج است ، برخی از گروهها از دور نگه داشتن مواد حاوی الکل از کودکان حمایت کرده اند. ممکن است آنها ژل ها را از روی دست خود لیس بزنند و این می تواند باعث مسمومیت با الکل شود!

آشپزخانه احتمالاً بزرگترین زمین پرورش میکروب است. بیایید آن را “زمین صفر” بنامیم. در هر آشپزخانه متوسط ​​بیش از 7 میلیارد میکروب سرماخوردگی و آنفولانزا ایجاد می شود. خیلی از میکروب هاست آنها در همه جا هستند: روی میز و سایر سطوح سخت ، تخته های برش ، دستگیره درب یخچال ، دربهای سوئیچ ، سوئیچ های روشنایی ، منطقه اطراف تخلیه سینک آشپزخانه و شیر آب های آشپزخانه ، به جز چند مورد.

وقتی شخصی کف دست خود را زیر بطری قرار می دهد ، مایع به طور خودکار از بطری بیرون می آید. این ضد عفونی کننده خاص دارای چسب دو طرفه و چهار پیچ است. افرادی که ترجیح نمی دهند چیزی را بر روی دیوار سوار کنند ، گزینه دیگری وجود دارد که به عنوان واحد آزادسازی شناخته می شود. این کار مانند توزیع کننده ضد عفونی کننده نصب شده است. در این دستگاه پخش كننده ، شما باید از بین مایع ، ژل یا فوم استفاده كنید. باید فقط واحد را در هر کجا که می خواهند قرار دهیم. نیازی به دلبستگی نیست.

ضدعفونی محلول ضدعفونی کننده دست خانگی Purell یک پاک کننده دستی عالی است که از الکل استفاده می شود و 99 درصد میکروب هایی را که ممکن است با آنها در تماس باشید از بین می برد. وقتی آن را روی دستان خود بگذارید فوراً شروع به کار می کند و نیازی به صابون و آب ندارید. شما فقط ضدعفونی کننده را روی دستان خود قرار داده اید ، و آنها دست های شما را به هم می مالند تا کاملاً خشک شوند. این تمام چیزی است که در مورد آن وجود دارد. هرکسی که فرزندان کوچک دارد می تواند به شما بگوید که استفاده از صابون و آب چقدر گزینه عالی است. به اندازه کافی سخت است که بچه های خود را به شستن دست های خود بپردازند ، چه رسد به این که این کار را به درستی انجام دهند.

ضد عفونی کننده های دستی این مزیت را دارند که ابزاری بسیار مفید برای تمیز کردن دست ها هستند. با وجود الکل به عنوان ماده اصلی ، این محصولات گزینه های بعدی صابون و آب هستند. هرکسی می تواند این مورد را به اطراف برساند و هر وقت دوست دارد دست خود را بشویید. به علاوه ، شما می توانید در مورد هر یک از این محصولاتی که فکر می کنید نیازهای تبلیغاتی شما را برطرف می کند ، گزینه ای داشته باشید. ضد عفونی کننده های دستی تبلیغاتی به صورت ژل و مایع می آیند. این موارد همچنین در بطری های اسپری ، پمپ و جیب موجود است. این گزینه ها را با هم مخلوط کرده و ابزار مناسب بازاریابی را برای تجارت خود ایجاد کنید.

همانطور که فرد تصور می کند ، ورود به سیستم کم نظیر و گفتن گیج کننده بود. حداقل 3 گروه از افراد مثل یک مسئول عمل می کردند و به نظر می رسید هیچ کس نمی داند دیگران چه می کنند. یا از چه گروه هایی دستورالعمل می داد. پلیس چارلستون فقط یک راه مرا راهنمایی می کند تا پلیس بندر مرا متوقف کند و مرا به سمت دیگری هدایت کند ، سپس افراد مشهور حرف دیگری برای گفتن در مورد کجا باید برای بررسی در نظر بگیرند. آیا فکر می کنید این ناامید کننده است؟ شرط می بندید انگار به یک مانع دیگر برای مقابله با آن نیاز دارم ، باران می بارد. سرانجام ، بعد از اینکه ابدیت به نظر می رسید ، ماشین پارک شده است و من از منطقه پارکینگ به ترمینال جایی که کشتی در آن متصل است ، سوار شاتل می شوم.

با امکاناتی که دستگاه های ضد عفونی کننده ارائه می دهند جای تعجب نیست که امروزه اینقدر محبوب هستند. آنها هر زمان و هر مکان ، دستهای تمیز ارائه می دهند. آنها همچنین می توانند به کاهش تعداد بیماریهای از طریق لمس کمک کنند.