جلوگیری از آنفولانزای خوکی – راه هایی برای رهایی از آنفولانزای خوکی

ضد عفونیاتر دستگاه جوجه کشی

والدین اغلب اعتقاد دارند که نوزادان خیلی جوان برای انجام اقدامات پیشگیری از عفونت هستند. از بدو تولد ، به نظر می رسد نوزادان به انگشتان دست و هر چیز دیگری که می توانند در دهان خود بفهمند و می لرزند ، فریب خورده اند. دور نگه داشتن هر اینچ از فضای خانواده بدون آلودگی یک کار غیرممکن است ، چه رسد به اینکه دنیا را به یک محیط ضد باکتری تبدیل کنیم. نوزادان ، کودکان و بزرگسالان می توانند از همان تکنیک های اساسی برای پیشگیری از عفونت استفاده کنند – در یک سطح یا سطح دیگر.

کمک های اولیه. یک کیت کمکهای اولیه باید شامل بسته های کوچکی از ایبوپروفن ، ایمودیم ، بنادریل و سودافد باشد. ضد عفونی کننده دست در بیمارستان های کوچک در اکثر پمپ بنزین ها به راحتی قابل ذخیره و در دسترس هستند. همچنین شامل Neosporin ، ید ، کرم سوزاننده ، سمپاش و باند های مختلفی ، یک عصاره Sawyer ، دستکش های لاتکس ، یک سرنگ آبیاری ، چسب فوق العاده ، تیغ تیغ ، پوست مول و یک باند بزرگ آکس می باشد.

نسخه های معطر و لوسیون تزریق ضد عفونی کننده دستی نیز قابل خریداری است. فروشگاه های تخصصی و حمام فروشی ها می توانند نسخه مخصوص ضد عفونی کننده را با رایحه و عطرهای خاص خود حمل کنند. حتی فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های معمولی مانند این ها اغلب ضد عفونی کننده های معطر هستند. عطرهای مختلف ممکن است افراد مختلفی را برای خرید ضد عفونی کننده جذب کند. آنها همچنین به ماسک رایحه قوی الکل ضدعفونی کننده دستی معمولی کمک می کنند.

اگر تماس نزدیک با فرد بیمار امری غیر قابل اجتناب است ، در صورت وجود و تحمل پوشیدن ماسک صورت یا دستگاه تنفس را در نظر بگیرید و به یاد داشته باشید که مرتباً دست ها را بشویید.

یکی دیگر از لکه های سخت برای از بین بردن لوسیون ها و روغن های آفتابگردان است. بیشتر پارچه های مورد استفاده در کوسن های مبلمان پاسیو در صورت تماس با محصولات ضد آفتاب لکه دار می شوند. در بعضی موارد ، این در واقع می تواند ضخامت پارچه را تضعیف کند ، به خصوص اگر پارچه با روکش PVC درمان شود.

غذا. ساندویچ ، تند ، میله های انرژی و آجیل همه گزینه های خوبی هستند. کره بادام زمینی و ساندویچ های عسل عالی هستند. آنها برای مدت طولانی خوراکی باقی می مانند ، هنوز هم در هنگام خرد شدن آنها طعم خوبی دارند و مواد مغذی قابل توجهی را تولید می کنند.

صرف نظر از مطالب موجود در کیت شما ، آنها بی فایده هستند مگر اینکه در استفاده از آنها راحت باشید. قبل از اورژانس ، محصولات با کیفیت خوب خریداری کنید و با استفاده از آنها با خانواده خود تمرین کنید. داروها و فرآورده های قابل ویرایش را تازه نگه دارید و حداقل دو بار در سال مطالب را انبار کنید.