گوارش خود را مدیون تکنیک های مدرن به پزشکان شینیا و ولف

[ad_1]

هر چند هر دو از این مردان در ابتدا تمرین جراحان امروز گوارش تشکر می کنم, ژاپنی, متولد, دکتر, Hiromi شینیا و خود را برای سهم خود را به خود را در زمینه پزشکی است. این کولونوسکوپی تبدیل به یک روش معمول مورد استفاده برای تشخیص و درمان شرایط دستگاه گوارش.

دکتر شینیا زندگی و حرفه ای

متولد سال 1935 در Yunagawa, ژاپن, Hiromi شینیا فارغ التحصیل دانشکده پزشکی در سال 1960 و انتخاب شد و منحصر به فرد کارآموزی در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان در یوکوسوکا قرار دادن عالی نیاز به مهارت های زبان انگلیسی. این هموار راه خود را به ایالات متحده جایی که او وارد اقامت در بث اسرائیل در شهر نیویورک به عنوان یک جراح عمومی. در حالی که او ساکن ارشد در سال 1960 او و جراح قلب ویلیام ولف شروع همکاری خود را بیش از منافع مشترک جدید در فیبر نوری آندوسکوپ تکنولوژی که آنها فکر می کردند می تواند به بهبود غربالگری برای پولیپ روده بزرگ و سرطان.

عمده توسعه

در سال 1969 شینیا و ولف انجام برخی از اولین های مدرن colonoscopies. مزیت این روش جدید بود توانایی خود را به بازرسی تمام طول روده بزرگ است. قبلا روده, پولیپ شد تنها زمانی که علائم دردناک رخ داده است, و نیاز به عمل جراحی شکم که شناخته شده است. روش جدید حذف بسیاری از عدم قطعیت در اطراف این موضوع پزشکی. علاوه بر این, آنها honed این روش به طوری که تنها یک پزشک بود و نیاز به انجام کولونوسکوپی در حالی که روش های دیگر مورد نیاز ،

در نهایت آنها آزمایش دکتر شینیا طراحی یک سیم حلقه است که می تواند حذف پولیپ راست در روش از بین بردن نیاز به عمل جراحی به طور کامل. این تیم انجام شده بیش از 2 ، 000 مراحل قبل از ساخت یافته های خود را به جامعه پزشکی که آنها را در مجله پزشکی نیوانگلند در سال 1973. گوارش در ابتدا آهسته به اتخاذ این رویکرد با احتیاط از این که فولاد در طبیعت اما در دهه 1980 کولونوسکوپی تبدیل شده بود به طور گسترده ای پذیرفته شده عمل.

اهمیت Colonoscopies

قبل از این دو پزشک را تغییر چشم انداز این زمینه پزشکی خطر پولیپ روده شد دست کم گرفت. امروز آن دانش مشترک است در میان پزشکان است که آنها اغلب از پیشرفت های کوچک و خوش خیم به سرطان یا تومورهای سرطانی. به همین دلیل بسیاری از جوامع پزشکی توصیه غربالگری در سن 50 پس از دیگری هر دهه پس از آن. آن را در حال حاضر بهترین ابزار های موجود برای جلوگیری از توسعه سرطان روده بزرگ. برآورد شده است که هر سال این روش مانع از دهها هزار مورد جدید از سرطان است.

در علاوه بر این به استفاده از آن برای پیشگیری و تشخیص سرطان گوارش در آمریکا به استفاده از کولون آندوسکوپی برای تشخیص و رعایت سایر بیماری های دستگاه گوارش به ویژه روده تحریک پذیر, بیماری, بیماری کرون و کولیت اولسراتیو.

جدیدترین افزایش این نوع از آزمون مجازی کولونوسکوپی که با استفاده از کامپیوتر تصویربرداری برای نشان دادن نتايج کاملا غیر تهاجمی اسکن. این روش هنوز تحت توسعه است و تست آن باقی مانده است دیده شود که آیا آن خواهد شد در نهایت جایگزین به طور منظم کولونوسکوپی. پس از برش لبه توسعه در حق خود کار دکتر ولف و دکتر شینیا در حال حاضر یک استاندارد برای گوارش و جراحان.

[ad_2]