گاز و یا برق دوار جهت کباب کردن مرغ: کدام یک از این شما را به مواد غذایی سالم و $ پس انداز ؟

[ad_1]

این یک قانون نانوشته است که یک گاز جوجهگردان است که مورد علاقه بسیاری از آشپز برای راحتی و انعطاف پذیری آن در حالی که برقی دوار جهت کباب کردن مرغ است که به طور کلی انتخاب شده در بودجه در نظر میگیرد. کدام یک را باید انتخاب کرد ؟

قبل از تصمیم گیری که آیا شما مایل به سرمایه گذاری در یک گاز یا برقی دوار جهت کباب کردن مرغ, آن ضروری است که شما مقایسه مزایا و معایب هر دو ماشین. دوار جهت کباب کردن مرغ پخت و پز خوشمزه است گسترش مرزهای کباب آشپزی گرفته و آن را به اوج جدید! نسل حاضر در حال تبدیل شدن بیشتر سپاسگزار از مواد غذایی و راز خود را سرگرمی سلاح برای هفته مشغول شب آخر هفته ناهار و مطالعه دارد دوار جهت کباب کردن مرغ پخت و پز است که اجازه می دهد چندین گزینه های پخت و پز در یک عملکرد بالا بسته است.

اولین دلیل گاز rotisseries مورد علاقه بیش الکتریکی هستند زیرا آنها بوده است بسیار طولانی تر از برق rotisseries و محیط مرطوب به خصوص اقتباس برای احتراق گاز به گوشت بخشهای حساسیت.

دلیل دوم است که به مشتریان که با استفاده از گاز rotisseries به طور مداوم در کنترل درجه حرارت پخت و پز است که شناخته شده است به ارائه برتر نتایج پخت و پز. باور کنید یا نه, چاشنی آشپز آگاه هستند که نوع ثابت انرژی مورد استفاده برای کباب کردن می تواند تاثیر در نتیجه از کیفیت مواد غذایی کبابی. این ساخته شده است ممکن است به دلیل گاز کنترل در بسیاری از rotisseries کالیبره شده در درجه و نه در محدوده متوسط و بالا و تنظیمات مورد استفاده توسط برخی از برق rotisseries. این نوع ترموستات کنترل نیز سود اضافه شده صرفه جویی در انرژی از آنجا که پس از رسیدن به دمای مورد نظر ترموستات به طور خودکار تبدیل از /بر روی خود است.

دلیل سوم اینکه هزینه گاز در نظر کیلووات در ساعت است که کارآمد ترین منبع گرما برای rotisseries. گاز rotisseries استفاده از طبیعی یا پروپان و گاز به عنوان منبع گرما که می آید به طور مستقیم از گاز طبیعی خط و یا مخزن گاز برای پخت و پز آسان. لازم به ذکر است که گاز است که هرگز موضوع را به ساعتی تعرفه نوسانات است که در وخیم مقابل برق است که هزینه در طول زمان اوج. بالا نرخ برق معمولا اعمال شده در اواخر صبح و اوایل شب در مورد زمان هنگامی که پخت و پز است که انجام می شود بیشتر است.

به طور خلاصه آن گاز است که به ویژه مناسب برای دوار جهت کباب کردن مرغ پخت و پز چون فر فورا می توانید شروع به ضربه بالا و دقیق درجه حرارت با درجه حرارت دقیق تنظیمات. این مهم است و مقرون به صرفه تصمیم بگیرید در دراز مدت به دلیل آن خواهد شد به احتمال بسیار زیاد در نتیجه صرفه جویی برای بودجه خود را.

اما یکی از معایب سرمایه گذاری در گاز جوجهگردان است که محدودیت فضا. مربع در هر رستوران و یا حتی یک خانه یک کالای بسیار ارزشمند و چگونه از آن استفاده شده است می تواند تا حد زیادی تاثیر یک تاجر خط پایین. اگر فضا نظر مهم است برای شما و سپس شما ممکن است تصمیم به سرمایه گذاری در یک الکتریکی دوار جهت کباب کردن مرغ به سادگی دلیل آن را می توان در هر کانتر با تهویه کافی.

برق rotisseries همچنین برخی از ویژگی های مثبت است که باید در نظر گرفته شود قبل از تصمیم گیری خرید. اگر شما می خواهید به دعوت خانواده و دوستان خود را برای سریع و شاداب مرغ یا گوشت دوار جهت کباب کردن مرغ, جمع آوری, اما شما می خواهید آن را آسان ساخته شده است مانند “تنظیم آن و آن را فراموش کرده ام” رفتن برق. فقط ترشی و ترک آن را در جوجهگردان و شما گوشت و مرغ به طور مساوی browned با پوست ترد در خارج و ترد و آبدار گوشت در داخل به برد با شما عزیزان حق در راحتی از خانه خود را برای کسری از هزینه ناهار خوری.

“از بین بردن نقاط داغ” یکی از مهمترین و به طور گسترده ای تبلیغ مزایای پخت و پز با الکتریکی دوار جهت کباب کردن مرغ از آنجا که نتایج آن را در حتی و سازگار پخت و پز. الکتریکی-صفحه rotisseries تقریبا همیشه برای طراحی کانتر-top استفاده کنید. راه کار آن است که با تولید شدید گرمای تابشی و سپس آن قدرت خاموش و دوباره انرژی خود را کویل حرارتی به طور متناوب در یک تایمر یا اگر حرارت هوا قطره. بسیاری از الکتریکی دوار جهت کباب کردن مرغ, مدل نیز شامل سینی و سبدهای است که به کاربران اجازه می دهد به طبخ آیتم های کوچکتر مانند سبزیجات و میگو شیش کباب و سوسیس برای پخت و پز آسان و راحتی است.

داشتن ذکر شده برخی از مزایای استفاده از برق-صفحه rotisseries آن را هنوز هم به نظر می رسد که آنها ممکن است انتخاب مناسب برای هر طبخ. دلیل این است که یکی از موانع اصلی به الکتریکی دوار جهت کباب کردن مرغ پخت و پز است که آن اندازه جمع و جور و هزینه در مقایسه با پخت و پز با گاز. این به این معنی بالاتر قبوض آب و برق.

حکم:

اگر چه وجود دارد معتبر استدلال برای هر دو اما تصمیم نهایی در مورد اینکه آیا سرمایه گذاری در یک گاز یا برق-صفحه دوار جهت کباب کردن مرغ است که تقریبا همیشه بر اساس بودجه ملاحظات و محدودیت فضا به جای عامل تنظیمات. مشتریان همچنین باید به در نظر گرفتن اندازه مناسب دوار جهت کباب کردن مرغ برای دیدار با یکی از پخت و پز و لوازم جانبی رایگان است که همراه با آن نه به ذکر است آسان ماشین ظرفشویی تمیز کردن امکانات برای لذت بردن از ساده و سالم و سریع پخت و پز.

[ad_2]