کوچک کسب و کار بیمه بهداشت و درمان اصول اولیه در تگزاس

[ad_1]

پیدا کردن راست گروه سلامت برنامه ریزی برای کسب و کار شما می تواند کاملا تهدید آمیز: مرتب سازی از طریق لیست بیمه شرکت ها و برنامه ها; چک کردن و دوباره چک کردن دلار و در مجموع برای deductibles و شرکت می پردازد; ساخت حس از طرح محدودیت ها و استثنائات; افشای یک دیکشنری ارزش بیمه-صحبت می کنند. آن را به اندازه کافی به هر کسی احساس می کنم مثل یک دبیرستان سال اول دوباره.

تگزاس قانون بیمه اجازه می دهد تا یک آرایه گسترده ای از مراقبت های بهداشتی طرح پوشش و بسته. همه گروه بهداشت و درمان بیمه است و محدودیت های آن و پیدا کردن حق سلامت کارکنان طرح در قیمت مناسب می تواند چالش برانگیز.

در تگزاس اصطلاح “کوچک کارفرما” ویژه بیمه تعیین این سایت متعلق به کسب و کار با دو تا 50 کارکنان واجد شرایط. این قانون فراهم می کند برخی از حمایت به این کسب و کار از جمله 15 درصد سالانه کلاه بر افزایش نرخ با توجه به سلامت و عوامل دولت اجرا تضمین می کنند که حامل نمی تواند خودسرانه قطع پوشش و تعاونی خرید ماده است که اجازه می دهد تا کارفرمایان کوچک, استخر, خود, خرید نفوذ به مذاکره نرخ پایین تر است.

برای کارکنان کسب و کارهای کوچک در دالاس, هوستون و در سراسر تگزاس این قانون فراهم می کند راه های مختلفی برای حفظ منافع پس از ترک یک شغل و محدودیت مدت زمان انتظار قبل از قبل موجود شرایط را تحت پوشش دارد.

فراتر از این نیاز کوچک-کارفرما حامل ممکن است به ارائه طیف گسترده ای از برنامه عملا با هر ترکیبی از ویژگی ها و مزایای.

کسب و کار کوچک پوشش واجد شرایط

تگزاس کسب و کار با دو تا 50 واجد شرایط کارکنان ممکن است به دست آوردن کوچک-کارفرما پوشش از هر دو سنتی شرکت بیمه و یا یک سازمان بهداشت نگهداری (HMO). کارکنان واجد شرایط تعریف شده به عنوان کسانی که معمولا کار حداقل 30 ساعت در هفته; به عنوان موقت, پاره وقت یا فصلی و در حال حاضر تحت پوشش توسط یکی دیگر از گروه بهداشت و درمان طرح است. یک کسب و کار صاحبان شمارش به سمت کارمند در کل.

تعدادی از کارکنان واجد شرایط-و نه کل کارکنان — تعیین می کند که آیا یک کسب و کار در نظر گرفته شده است یک کارفرما تحت تگزاس قانون بیمه. برای مثال اگر کسب و کار شما 60 مجموع کارکنان آن را هنوز هم می تواند واجد شرایط اگر شش نفر از کارگران پاره وقت و چهار پوشش از طریق برخی از منابع دیگر مانند همسر ،

اگر شما تصمیم به ارائه یک گروه برنامه درمانی به کارکنان خود را, شما باید آن را به همان اندازه در دسترس همه کارکنان واجد شرایط و وابستگان آنها.

پوشش در دسترس است تحت یک کارفرما به نفع سلامت طرح اگر حداقل 75 درصد از یک کارفرمای واجد شرایط کارکنان انتخاب پوشش داده شده است. حامل باید همیشه “دور” در هنگام محاسبه درصد. برای مثال یک فرد کسب و کار تنها با سه کارمند مایل به شرکت ارضا 75 درصد نیاز با گرد کردن.

اما در مورد یک کسب و کار تنها با دو کارکنان واجد شرایط قانون نیاز به 100 درصد مشارکت. و کار در یک کسب و کار باید شمارش به عنوان دو جداگانه کارکنان ، هیچ کدام از کارمندان واجد شرایط برای پوشش به عنوان یک وابسته به دیگری است.

اگر به شما ارائه یک برنامه درمانی مقررات دولت و قانون فدرال به نام کبرا (تثبیت اتوبوس بودجه آشتی قانون) اجازه می دهد تا کارکنان برای حفظ منافع برای یک دوره از زمان پس از جدایی از این کار است. آن است که مسئولیت حقوقی خود را برای اطلاع رسانی به کارکنان از حقوق خود را به ادامه پوشش. کارمندان سابق که انتخاب می کنید به ادامه پوشش خود را از طریق کبرا یا دولت ادامه باید پرداخت هزینه کامل از این طرح است. شما موظف به کمک به سوی حق بیمه خود را حتی اگر شما قبلا پرداخت سهم. درخواست حامل خود را برای جزئیات بیشتر در مورد مسئولیت خود را نسبت به کارمندان سابق.

انواع طرح های ارائه شده

برنامه های بهداشتی طبقه بندی شده به عنوان یا “دولت موظف قصد دارد” و یا “انتخاب مصرف کننده در نظر دارد.” دولت موظف به برنامه ریزی خاصی را فراهم می کند مورد نیاز حداقل امکانات و پوشش. یک مصرف کننده در انتخاب طرح هر گونه طرح توسعه یافته توسط یک حامل است که مانع برخی دولت موظف مزایای. به طور کلی مصرف کننده انتخاب برنامه ای که شامل تمام دولت موظف به پوشش را به شما صرفه جویی در پول در بیمه ماهانه.

اگر چه مصرف کننده در انتخاب برنامه ها گاهی اوقات به نام “استاندارد برنامه” مراقب باشید به تفسیر این واژه به این معنی است که پوشش ارائه شده “استاندارد شده است.” هر حامل را انتخاب مصرف کننده برنامه ممکن است متفاوت باشد و حامل ممکن است ارائه های مختلف مصرف کننده در انتخاب برنامه.

برخی دولت موظف مزایای همچنان مورد نیاز برای انتخاب مصرف کننده قصد دارد از جمله پوشش به صورت:

* کتونوری درمان اگر داروهای تجویزی تحت پوشش هستند.

* عوارض ناشی از بارداری است.

* حداقل مدت بستری در بيمارستان و پس از زايمان (فدرال).

* جراحی بازسازی پس از ماستکتومی (فدرال).

انتخاب مصرف کننده برنامه ممکن است متفاوت باشد بسته به نوع حامل ارائه این طرح است. برای مثال HMO انتخاب مصرف کننده برنامه باید برای پرداخت 20 سرپایی سلامت روان بازدیدکننده داشته است در هر enrollee در سال, اما این یک نیاز در برنامه های جبران خسارت. علاوه بر این بر خلاف شرکت های بیمه HMO مصرف کننده انتخاب طرح باید شامل خدمات مراقبت بهداشتی اولیه از جمله بستری و سرپایی و خدمات پیشگیرانه. حامل ممکن است اختیاری ارائه مزایای که به طور گسترده ای متفاوت از برنامه ریزی برای برنامه ریزی.

شما لازم نیست که زمان برای این همه تحقیق و عدد خرد. اما آیا واقعا می توانیم به ترک آن را در خود “شاید روزی” لیست ؟ به عنوان هزینه های مراقبت های پزشکی افزایش می یابد, خطرات ناشی از نداشتن بیمه درمانی هستند بیشتر آشکار تر از همیشه. امروز یک آسیب یا بیماری-اگر بیمه– می توانید ترک یک خانواده در مالی خراب کردن. علاوه بر این پوشش های درمانی و بهداشتی است که از یک کلید نفع اشتغال است. شما ممکن است قادر به استخدام و حفظ بهترین کارکنان بدون ارائه آن است.

جایگزین دیگری برای گروه برنامه های بیمه درمانی که می تواند غیرقابل تحمل برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک است که به پیشنهاد بیمه بهداشت فردی گزینه برای کارکنان خود را. قانون کارفرما مجاز به کمک به این برنامه و یا خواهد بود که درمان به عنوان گروه بیمه تحت تگزاس دولت قانون است. اما شما هنوز هم می تواند کمک به کارکنان خود را تبدیل به بیمه در یک طرح خوب و بهبود سلامت خود و رفاه و همچنین بهبود حفظ و نگهداری کارکنان در فرایند. اگر شما صاحب کسب و کار کوچک است که می خواهم به ارائه مقرون به صرفه برنامه های بیمه درمانی برای کارکنان خود را, اما نمی توانیم گروه بهداشت و درمان بیمه, شما باید در نظر بگیرید ارائه کارکنان خود را انقلابی و جامع بیمه بهداشت فردی, راه حل های ایجاد شده توسط سنت به طور خاص برای جوان و سالم افراد است.

سابقه ارائه می دهد مقرون به صرفه برنامه های بهداشتی فردی با پوشش فاجعه بار اما بدون معافیت بالا و ما به شما ارائه این برنامه ها به کارکنان خود را در تخفیف. برای اطلاعات بیشتر با ما در وب سایت ما [http://www.precedent.com]. ما با ارائه منحصر به فرد و نوآورانه مجموعه از بیمه بهداشت فردی راه حل از جمله رقابتی بسیار HSA-واجد شرایط برنامه و بی نظیر “زمان واقعی” درخواست و پذیرش تجربه.

[ad_2]