که نیاز Anti-Virus

[ad_1]

پاسخ ساده است: هر کس.

اما آنچه در مورد Mac's? آنها don't دریافت ویروس ها. و لینوکس ؟ آن نه ویروس.

Mac's و لینوکس مبتنی بر PC's ممکن است بسیار حساس به ویروس ها, تروجان ها و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم اما فایل های به اشتراک گذاری آنها هستند. می توان آنها را قرار داده و آن را با صراحت حامل یک ویروس. من هم باید به دولت است که آنها می چگونه یک ویروس اما شانس بسیار از راه دور با توجه به ثبات یونیکس معماری که آنها متولد شدند ، (Mac's OS X (داروین) بخشی BSD که متولد شد از AT & T's یونیکس و لینوکس است یونیکس بلکه یونیکس-مانند.) نیز وجود دارد بعید است که امکان هر کسی که در حال رفتن به صرف وقت خود را در تلاش برای هدف قرار دادن آنها. وجود دارد بیشتر مبتنی بر ویندوز PC's وجود دارد از مک و لینوکس در ترکیب و کسانی که در نوشتن این ویروس را حفظ خواهد کرد به بزرگتر و بیشتر به راحتی حمله به هدف.

چگونه می توانید یک مک و یا لینوکس کامپیوتر یک حامل? اکثر مردم است که باید Mac's یا لینوکس کامپیوتر,'s معمولا به اشتراک گذاری فایل ها با ویندوز PC's; توان آن را از طریق e-mail به همکار به اشتراک گذاری فایل از Limewire و یا بیت تورنت و بسیاری از اشکال دیگر. اگر مک و یا لینوکس کامپیوتر در حال اجرا نیست تا به ضد ویروس این فایل های آلوده می تواند ندانسته در گذشت.

avast !, Kaspersky و McAfee چند تا از شرکت هایی که ضد ویروس راه حل برای تمام سیستم عامل: ویندوز, مک و لینوکس. AVG دارای راه حل برای ویندوز و لینوکس و آنها در حال حاضر در حال توسعه در یک ضد ویروس برای مک. سیمانتک's نورتون تا به راه حل برای ویندوز و مک, اما هیچ چیز برای لینوکس.

به دور آن: AVG و avast! باید راه حل های رایگان برای کاربران خانگی (غیر تجاری). من معنی نیست که به توان منفی اما مک آفی و نورتون را دیده اند بهتر است روز هنگامی که آن را می آید به کاربران خانگی و خدمات به مشتریان. ما استفاده از آنتی ویروس avast! در تمام رایانه های ما به طور منظم و مراجعه آنها به مشتریان است. اگر شما می خواهید حفاظت حتی بیشتر بر روی کامپیوتر خود ویندوز شما می توانید با اجرای نرم افزار Microsoft Security Essentials (MSE) در کنار آنتی ویروس avast! 5.0. هنوز بسیاری از برنامه های ضد ویروس با هم کار خواهد کرد و بسیاری از زمان آن را به انتقام ویران کردن بر روی کامپیوتر شما. آنتی ویروس avast! در واقع کار به طور مستقیم با مایکروسافت برای به دست آوردن خود را به ویندوز 7 گواهی مهر و به این که ممکن است. اگر شما یک کامپیوتر (Pentium 4 2GHz یا آهسته تر) شما ممکن است بخواهید به MSE در حال اجرا در حالت فعال در کنار avast !, بلکه استفاده از آن به عنوان یک اسکنر. آن را بیشتر قدرت پردازش منابع و هنگامی که شما برای اجرای هر دو از آنها فعال است.

[ad_2]