کمپوست با کرم در خانه

[ad_1]

کمپوست با wormscan تواند انجام شود در هر نقطه حتی در خانه. این خاک موجودات قطعا می تواند کمک به تبدیل آشپزخانه خود را یادداشت و باغ زباله به سنگین تامین منابع آلی. تصور کنید که چقدر شما می توانید صرفه جویی در زمین فقط با کاهش زباله های خانگی خود را با کمک تنها Red wiggler کرم ها یا اروپایی nightcrawlers.

آلی تکه های است که می تواند تبدیل به کرم کمپوست

این که آیا شما انتخاب می کنید برای انجام برخی از کرم کمپوست در داخل خانه یا خارج از منزل انواع مواد آلی است که شما می توانید خوراک کمپوست کرم های زیادی هستند. شما می توانید خوراک این کرم ها چیزی جز زیر است: گوشت و مرغ و غذاهای دریایی و لبنیات. همچنین جلوگیری از تغذیه کمپوست کرم ها و مواد است که به آنها عوارض مانند citrusy محصولات و دیگر شور تند و چرب مهم است. آنچه که آنها می خورند هر چند میوه و سبزی لایه برداری پوست تخم مرغ خرد شده استفاده می شود قهوه و قهوه, فیلتر چای کیسه ای, presoaked روزنامه و یا مقوا تیکه بریده چمن نارگیل الیاف سخت و زبر و گیاهان مرده.

راه اندازی بن کرم خود را با ملزومات

برای شروع, شما می توانید با استفاده از مات-رنگ پلاستیک کانتینر مانند یک Rubbermaid بن به عنوان مثال. مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید به استفاده از یک ظرف است که می تواند نگه دارید و یا ذخیره بیشتر و یا کمتر از 1000 کرم قرمز. شما باید شروع با این شماره به عنوان شما همیشه می توانید تصمیم بگیرید که در داشتن کرم ها منتقل مختلف کمپوست به عنوان به زودی به عنوان جمعیت رشد می کند.

حفر سوراخ در اطراف بن کرم مهم هستند

خود را از شر worm کمپوست نیاز به حفر چند به طور مساوی فاصله سوراخ در اطراف آن به این حفره را در خدمت دو مقاصد خاص: به عنوان سوراخ تهویه و زهکشی ، سوراخ تهویه در واقع سوراخ در نزدیکی سطح بالا. سوراخ زهکشی از سوی دیگر در حال حفر شده توسط بن پایه. همچنین مطمئن شوید که یک جمع سینی یا ظرف قرار داده شده است در زیر bin به طوری که بیش از حد آب از بن به دقت کردن نفوذ به سینی (کمک می کند تا نگه داشتن غیر ضروری spillage). شما همچنین می توانید با قرار دادن سطل بالای چهار بلوک به آن را نگه دارید بالا از زمین.

Worm ملافه مواد

اطمینان حاصل شود که تکه های است که شما خواهید بود با استفاده از کمپوست, کرم, بستر, همه, آلی, از, کرم, غذا خوردن از این به عنوان به خوبی. دیگر از مواد غذایی کرم ملافه را می توان متشکل از presoaked نوار از روزنامه و یا مقوا برخی از خاک های سست و خشک یا برگ های مرده. شما همچنین می توانید اضافه کردن در برخی از presoaked ماس ذغال سنگ نارس اگر شما باید برخی از اطراف در خانه. در حال حاضر worm ملافه نیز باید چپ و مرطوب پس از کرم ها نیاز به این محیط خاص. بدون نیاز قوام کرم ها هم می تواند توسعه ناراحتی های پوستی از خشک ملافه. در حال حاضر بیش از انجام آبیاری هر چند که بیش از حد رطوبت در داخل bin نیز می تواند باعث این کرم ها به غرق و همچنین می تواند منجر به کمپوست فساد.

[ad_2]