کلاس اول خدمات رونویسی – حقوقی, پزشکی و دیگران

[ad_1]

صوتی رونویسی شامل تعداد زیادی از خدمات. پیاده اساسا شامل دقت تبدیل های صوتی از یک ویدیو یا فایل صوتی را به فرمت متن. خطا و دقیق رونویسی نیاز به یک خوب توجه شنونده است. رونویسی قبلا تنها انجام دستی و اما تولید نرم افزار تشخیص صدا کمک کرده است و این کار به طور خودکار. اما انتظار پیشرفت های بیشتر صوتی, خدمات تایپ تکیه به طور عمده در متخصص transcribers به انجام این کار دستی.

متن می تواند دو نوع باشد:

1. تمیز

2. کلمه به کلمه

مشتری خاصی را فراهم می کند دستورالعمل حذف برای transcriber که او/او باید به دنبال. قوانین تعیین شده توسط مشتری ممکن است متفاوت باشد با توجه به هدف از رونویسی. خدمات تایپ خود را فراهم می کند خروجی یعنی رونویسی صوتی و ویژه استخدام گروه از کارشناسان و سپس کنترل کیفیت و ویرایش رونویسی. گاهی اوقات آخرین مرحله از کیفیت-چک کردن نیاز انجام نمی شود و transcribers به صورت جداگانه رسیدگی به کار خود را; این ممکن است بستگی دارد چقدر خوب است کیفیت ارائه شده در فایل های صوتی.

اگر کلمه به کلمه رونویسی درخواست شده توسط مشتری transcriber است که شامل تمام عبارات مختلف است که بخشی از این گفت و گو از راوی در تایپ صوتی. متناوبا تمیز رونویسی را ببینید transcriber آماده سازی یک خطا رونوشت به سازمان خواهد خواست که تمام اشتباهات دستوری اصلاح شود.

انواع خدمات رونویسی

خدمات رونویسی است که انتخاب شده توسط مشتری تا حد زیادی بستگی به ماهیت داده های صوتی مواد. حقوقی فایل های صوتی به کار گرفته خواهد شد توسط یک حقوقی خدمات رونویسی به طوری که وظیفه پیاده اجرا شده است در یک مد مناسب. Transcriber که معاملات در مدیریت و کارآفرینی را نمی خواهد بود قادر به رونویسی مد های صوتی/تصویری راه یک متخصص مد خواهد بود و بالعکس. Transcriber مورد نیاز است به سادگی تایپ کردن به متن حقوقی فایل صوتی; ترجیحا با transcriber داشتن دانش کافی حقوقی اصطلاحات و واژگان. مشتریان باید ارسال در پاک کردن صدای فایل های صوتی با کیفیت به طوری که رونویسی می تواند به راحتی و هموار انجام شده بدون هیچ مشکلی. سازمانها در برخورد با رونویسی حقوقی باید یک پانل از کارشناسان حقوقی که ارزیابی کیفیت متن قبل از حمل و نقل به مشتریان است.

صنعت پزشکی شعبه ویژه آنچه که به عنوان شناخته شده پزشکی رونویسی. Transcribers انتخاب شده بر اساس داشتن برخی از سطح از دانش پزشکی است که یک پیش شرط. این سمینار سخنرانی و سخنرانی توسط اساتید نمونه هایی از فایل های صوتی که در حال رونویسی برای پزشکی. قبل از تجربه پزشکی transcribers لازم است برای اطمینان از کیفیت خدمات به مشتریان است.

[ad_2]