کسب و کار است که می توانید دریافت تامین مالی از بودجه

[ad_1]

اگر شما تصمیم به شروع کسب و کار خود را با بودجه شما می توانید نظر خودتان را خوش شانس. اروپا کمک های مالی ارائه شده است برای بسیاری از انواع کسب و کار تا زمانی که آنها شروع به از با الهام از ایده ها و پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به سودآور آوردن منافع برای جامعه است.

در اینجا برخی از ایده های کسب و کار است که می تواند واجد شرایط برای بودجه.

سلامت می شود وجوه اروپا

سلامت سخاوتمندانه زمینه برای باز شدن فعالیت های مختلف است که به نفع هر دو سرمایه گذاران و جامعه است. اگر شما به عنوان یک دندانپزشک شما می توانید باز کردن یک مطب دندان با کمک های مالی از اتحادیه اروپا است. همان را می تواند انجام شود اگر شما در دیگر تخصص پزشکی. از طریق وجوه اروپا شما می توانید خرید تجهیزات لازم برای کابینه خود را. سعی کنید برای باز کردن دفتر در یک منطقه که در آن خدمات شما می خواهید برای ارائه کاملا لازم است.

کشت قارچ یا گیاهان معطر

این ممکن است به نظر می رسد غیر معمول ایده کسب و کار با بودجه اما رشد قارچ یا گیاهان کشت می تواند موفق باشد. کشاورزی و کسب و کار در میان آنهایی که بهره مند از بودجه شده اند و سودآور است.

از آن آسان خواهد بود برای شما برای دریافت قرارداد به فروش گیاهان خود را نه تنها در کشور بلکه در خارج از کشور, اگر شما به دنبال استانداردهای اتحادیه اروپا

انرژی خورشیدی – یک ستاره در میان کسب و کار با بودجه

حفاظت از محیط زیست و تولید انرژی سبز را تبدیل به یک اولویت برای بسیاری از ما است. با چنین ایده کسب و کار شما نمی توانید به شکست در دسترسی به منابع مالی از اتحادیه اروپا در حال حاضر و سال های بعد. این یک آینده ایده کسب و کار است که پاسخ به نگرانی مردم نگران آینده این سیاره.

عکس-تصویری و واقعیت مجازی

آیا شما رویای داشتن یک استودیو فیلم و یا شما پرشور در مورد واقعیت مجازی بازی ؟ کمیسیون اروپا ارائه می دهد بودجه برای هر دو فعالیت است. تمام تجهیزات لازم خریداری می شود با پول به دست آمده از بودجه.

خدمات کیترینگ

همه ما نیاز به خوردن اما تعداد کمی از مردم زمان به طبخ. شما می توانید آنها را با یک شرکت غذا و تامین مالی با بودجه. این که آیا شما انتخاب کردن برای غذاهای سنتی و یا بین المللی با الهام از غذاهای مردم خواهد بود خوشحال به غذا خوردن سالم و خوشمزه است.

Odas جهانی مشاوره می تواند به نوبه خود ایده های خود را به یک کسب و کار موفق

هنگامی که شما یک ایده کسب و کار خوب, اما شما نمی دانید که چه چیزی برای انجام با آن Odas جهانی مشاوره می تواند به شما کمک کند. این کسب و کار شرکت مشاوره در دسترسی به منابع مالی اروپایی موفق به دریافت منابع مالی برای 281 پروژه های که تبدیل به کسب و کار.

همان چیزی که اتفاق می افتد با پروژه شما. بیش از 20 Odas مشاوران باید تجربه کسب و کار و همیشه در مورد همه چیز که جدید است. بنابراین آنها قادر به ارائه بهترین مشاوره کسب و کار.

به عنوان یک نتیجه, شما دریافت بهترین خدمات مشاوره با تضمین حرفه ای و احترام به نیازها و الزامات خود را. چرا که آن را دریافت مناسب کسب و کار, مشاوره, پروژه های شما همه شانس برای دسترسی به منابع مالی. علاوه بر این Odas همچنین شما کمک می کند تا با اجرای پروژه آن را به عنوان ارائه می دهد کامل خدمات مشاوره.

[ad_2]