کایروپراکتیک – هزینه اثربخشی مراقبت های کاریوپراکتیک

[ad_1]

بسیاری از کسانی که به فکر بازدید از یک فیزیوتراپ مطمئن نیستید از آنچه در آن هزینه خواهد شد. خبر خوب وجود دارد با توجه به هزینه های مراقبت های کاریوپراکتیک. اتهامات در یک دفتر کایروپراکتیک به طور کلی بسیار مقرون به صرفه است. این مقاله به بررسی این موضوع است.

اولین بازدید و پیگیری بازدیدکننده داشته است

در اولین سفر خود را به یک فیزیوتراپ به دکتر می خواهد با شما صحبت در مورد شرایط خاص شما در رابطه با و سلامت خود را به طور کلی. او را بررسی خواهد کرد شما از لحاظ جسمی با احساس (به نام قرص تپش) در ناحیه درد به صورت اسپاسم عضلانی و حساسیت رعایت اگر شما از حرکات طبیعی از منطقه آسیب دیده و انجام سایر آزمایش فیزیکی. او ممکن است نیاز به اشعه x از سایت شکایت خود را. در حالی که سفر به اتاق اورژانس بیمارستان ممکن است مستلزم بسیاری از اشعه ایکس یک فیزیوتراپ ممکن است نیاز به تنها یک زن و شوهر به اندازه کافی ارزیابی وضعیت. اولین مراجعه به فیزیوتراپ خواهد شد بسیار کمتر از رفتن به اتاق اورژانس و خواهد بود و بیشتر شبیه یک بازدید معمولی به یک خانواده عمل دکتر.

هنگامی که فیزیوتراپ تعیین کرده است چه چیزی باعث مشکل بهداشت و درمان او را به طور کلی انجام “دستکاری” و یا “تنظیمات”. درمان فیزیکی مانند تحریک الکتریکی عضلات و کشش و تقویت ورزش نیز ممکن است داده می شود برای کمک به بهبود سریع تر و دراز مدت بهبود و ثبات است. این پیگیری بازدیدکننده داشته است به طور معمول کمتر گران تر از اولین دیدار و معمولا یافت می شود بسیار مقرون به صرفه است.

پوشش بیمه کایروپراکتیک درمان

اصلی ترین مسئول بیمه سلامت تایید شده اند پوشش کایروپراکتیک درمان برای بسیاری از سال است. برنامه های متفاوت در درجه پوشش هر شرکت بیمه. هنگامی که شما به فیزیوتراپ برای سفر اولیه خود مطمئن برای گرفتن کارت بیمه خود را با شما و فیزیوتراپ و کارکنان خود را می توانید بررسی خود را با طرح بیمه به منظور بررسی دقیقا چه پوشش خود است.
همچنین کسانی که مجروح در تصادف خودرو را پوشش مراقبت های کاریوپراکتیک در سیاست های خود را در بسیاری از ایالت ها از جمله پنسیلوانیا است.

مطالعات نشان می دهد کایروپراکتیک می شود مقرون به صرفه و سرشار از رضایت بیمار

یک مطالعه تحقیقاتی در اورگان نشان داد کایروپراکتیک درمان کمک به افرادی که قادر به کار با توجه به کمر آسیب به بازگشت به کار در یک سوم از زمان از درمان پزشکی (مجله دستکاری و فیزیولوژیکی درمان).

یک مطالعه در یوتا نشان داد درمان پزشکی هزینه 10 برابر مقدار مراقبت های کاریوپراکتیک برای کمر درد (مجله طب کار).

مطالعه دیگری در سال 2005 نشان داد که کایروپرکتیک مراقبت از کمر و گردن درد منجر به کاهش در نرخ از عمل جراحی پیشرفته تصویربرداری در مراقبت از بیمار و اشعه x (مجله دستکاری و فیزیولوژیکی درمان).

مطالعه دیگری نشان داد که بیماران با استفاده از یک فیزیوتراپ به عنوان یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مورد نیاز 50 درصد کمتر از مواد مخدر و دارو و 50% کمتر روز بستری در بیمارستان (مجله دستکاری و فیزیولوژیکی درمان).

در نهایت کایروپراکتیک بیماران در بر داشت رضایت بیشتر با درمان خود را از بیمار دریافت مراقبت های پزشکی و یا درمان فیزیکی (مجله آمریکایی بهداشت عمومی).

یک اونس پیشگیری از …

اگر شما در حال تجربه درد گردن کمر درد و سردرد و سیاتیک, سندرم تونل مچ دست, درد لگن یا درد شانه مداخله زودهنگام بهترین راه برای بهبود سرعت و همیشه خواهد بود بیشتر مقرون به صرفه تر از انتظار. بسیاری از مشکلات با گذشت زمان بدتر و ضروری تر درمان است. به یاد داشته باشید تعویق دزد از سلامت خوب است.

[ad_2]