کار در خانه فرصت های شغلی پزشکی

[ad_1]

حرفه پزشکی مانند بسیاری از صنایع دیگر را شناسایی کرده است به تعداد مورد نیاز از خدمات است که می تواند ارائه شده توسط پرستاران و اداری مشاوران در محل اقامت خود. این مدیران با ارائه خدمات ارزشمند را از لپ تاپ یا کامپیوتر رومیزی و تا حد زیادی کمک به کاهش سربار از بیمارستان یا مرکز درمانی.

این شغل ارائه عالی جبران. بسیاری از این برون سپاری طرح در نرخ ثابت اما برخی از کارفرمایان-دستمزد. وجود دارد در خانه شغل برای پرستاران, پزشکان, transcriptionists و خیلی بیشتر. در هر صورت برای حرفه ای بهداشت و درمان است که نیاز به کار در خانه وجود دارد, شغل, شغل خوب.

پزشکی رونویسی در خانه مشاغل فراوان هستند. بسیاری از شرکت های استخدام در خانه transcriptionists. بسیاری از این شرکت ها نیاز به برخی از محل کار تجربه و transcriptionist صدور گواهینامه است که دشوار است برای به دست آوردن.

در زیر نمونه ای از شرکت هایی که ارائه می دهند در خانه برون سپاری خدمات پزشکی.

الگوی خدمات بهداشتی و درمانی – پارادایم مجوز استخدام پرستاران در تنسی می سی سی پی, کارولینای شمالی و ویرجینیا و کنتاکی, ویسکانسین, لوئیزیانا, و گرجستان به صورت کامل و موقعیت های پاره وقت. خود را در خانه مشاغل در درجه اول مخابرات بهداشت موقعیت.

MedQuist – Medquist فراهم می کند و گسترده تر بر اساس موقعیت خود را در مناطق رونویسی برنامه نویسی پزشکی و حمایت از مواضع. Transcriptionists ملزم به داشتن حداقل یک سال سابقه کار به عنوان transcriptionist پزشکی یا باید فارغ التحصیل اخیر از یک AAMT گواهی رونویسی برنامه.

خانه پزشکان هستند که در تقاضا به عنوان در صفحه اصلی پرستاران وجود دارد اما موقعیت های موجود برای کار-در-خانه پزشکان از طریق برون سپاری خدمات است. بسیاری از این مشاغل در ارتباطات از راه دور شغل.

Medifax, Inc. – این آژانس استخدام بر اساس صفحه اصلی transcriptionists پزشکی سراسر ایالات متحده است. پزشکان باید حداقل 2 سال تجربه است. بسیاری از این مشاغل شامل آخر هفته کار می کنند و می تواند نیاز به 32 ساعت از خدمات در تعطیلات آخر هفته. این شرکت دارای سابقه شغلی پیشرفت و پرداخت مزایای کامل به پزشک واجد شرایط.

پزشکی رونویسی انجمن صنعت – این بزرگترین transcriptionist انجمن پزشکی رونویسی در ایالات متحده است. آن است که غیر انتفاعی انجمن تجارت است که جامع مشاغل پایگاه داده را پوشش می دهد که شغل پزشکی در بسیاری از زمینه ها اما متخصص در رونویسی حسابداری و برنامه نویسی. متقاضیان باید ثبت نام کنید برای استفاده از پایگاه داده, اما ثبت نام رایگان است.

برنامه نویسی و شبکه – تمرکز بر روی coders پزشکی با حداقل 3 سال تجربه خاص در یک تخصص بالینی. متقاضیان باید گواهینامه نامگذاریهای در یکی از چهار حوزه CPC RHIA, RHIT یا CCS.

کار در خانه شرکت مشخصات: Cigna – Cigna شرکت بیمه ارائه می دهد کار در خانه شغل برای پرستاران و مطالبات کارگران است.

کار در خانه شرکت مشخصات: ایتنا – ایتنا بزرگ بیمه/شرکت بهداشت و درمان است که حفظ یک بزرگ راه دور نیروی کار است. ایتنا عمده سپار.

برنامه نویسی انطباق مدیریت – CCM به دنبال پاره وقت ACS نویسان که حداقل 5 سال یا بیشتر تجربه در ACS ویژه برنامه نویسی. متقاضیان باید زمانی صدور گواهینامه در هر یک پنج مناطق ممکن است.

Axolotl شرکت – متخصص در کار-در-خانه رونویسی پزشکی حرفه ای به صورت تمام وقت یا پاره وقت کارکنان و یا پیمانکاران فرعی. متقاضیان باید سه سال از تجربه بیمارستان یا دو ماه از چند کلینیک تخصصی پزشکی رونویسی تجربه.

مجازی راديولوژيک تله رادیولوژی – خدمات ارائه تله رادیولوژی خدمات و راه حل های این کارفرما استخدام رادیولوژیست به کار از خانه. متقاضیان باید یا ABR یا ABOR گواهینامه باید دست به یک پروانه در یک کشور و واجد شرایط برای بیمارستان و مدارک و اینترنت با سرعت بالا دسترسی داشته باشید.

[ad_2]